Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katka432
17. sep 2007

radi,to by som rada vyskusala aj ja,nezistis mi kedy zacina novy kurz??
levi,to mi hovor,a mi sme sa rozhodli ze racej stadeto vypadneme,bo tu sa nedalo poriadne dychat,..presne ako pises...no sme sa nemohli dostat ani z domu autom,no hrozne,som bola strasne nervozna,a to nevravim,co neita.furt tu reval rozhlas,ked stichol a neita konecne zaspala,ta teta v rozhlase zacala zasa daco trepat a bolo po spanku,som mala chut sa odstahovat 😠

elliana
17. sep 2007

haloooo Pezincanky, vinobranie sa nam uz blizi, mne sa uz zbiehaju slinky...len nech vyjde pocasie a ak sa tam "doklepeme" vsetky, mohli by sme sa aj na nejakm vopred dohodnutom mieste stretnut, co poviete?

mimikyky
17. sep 2007

čaute kočky 🙂

Radka, na výlete bolo o.k, vydobila som si, že pojdem len s Denisom, a vyšlo mi to!
Potom som si dala večer tabletku na spanie, a spala so až do dnešného rána do 9 hod.

musíme skočiť na kávičku, a vyvetlím Ti prečo.
ale to asi tušíš,

a možno aj eliana,však?

katka432
17. sep 2007

mimi,a kde si to bola na vylete???ved nerob tajnosti.. 😀

elliana
17. sep 2007

mimi, tusim, ale neboj, si silna...na vinobranie ides? a aj v sobotu? Ak ano, mohli by sme sa vidiet

mimikyky
17. sep 2007

eli, každý ďeň, vložím do albumu jenu foto, kukni si ju

mimikyky
17. sep 2007

v Ba, ikea, avion...

mimikyky
17. sep 2007

číslo 32

mimikyky
17. sep 2007

baby, ja sa na vás teším,

a Radka, mi dáme kafčo kedy moja?

elliana
17. sep 2007

mimi, sa mozeme vidiet aj v piatok, najlepsie doobedu, mala si poobede obcas zmysli spat dlhsie a to mi casto skrizi plany

mimikyky
17. sep 2007

o.k, môže byť 🙂

anaxamon
18. sep 2007

sylvie v grobe sme boli na husacine len raz minuly rok a tento rok uz nepojdeme, spravime si radsej domka. uz mam aj taky paradny keramicky ci hlineny pekac co mi do neho cela hus vlezie🙂

radoslava, byvame na muskate,a aj by sti napisala ze trafis podla vone ale v sobotu bude tazko trafit podla vone, to bude vyvoniavat asi v kazdom druhom byte🙂)))

mna uvidte, ak by ste strasne chceli,v jednom stanku v ulicke remesiel, budem pomahat bratovi s predajom keramiky a kobercov🙂)))

radoslava
18. sep 2007

Anaxamon takze tam kde bude keramika a koberce budem sepkat Anaxamon si to ty? 😀
Mimiky kavicku dnes alebo stvrtok alebo piatok. Stredu uz nieco mam.
Kati ten kurz stale bezi tam sa nezacina a robi tam sa proste len pridas. 😀 😉

elliana
18. sep 2007

halooo, Pezincanky, kde ste? Ak niektora budete moct v sobotu, MM vari fizulnacku a ja sa budem okolo 10 tulat medzi stankami, ak sa budete niektora nudit, dajte vediet

mimikyky
18. sep 2007

Radka, ešte sa dohodneme, ale ten štvrtok by zatiaľ mohol byť, čo Ty na to?

mimikyky
18. sep 2007

Eli, tak prídeme urobiť kuk 🙂

elliana
18. sep 2007

oki mimi, sa tesim. Mam na teba cislo a ked budem v meste, prezvonim
pa a bru nocku a davaj na seba pozor

radoslava
19. sep 2007

Mimi moze byt stvrtok. Suhlasim dohodneme sa este kde a asi zase o 16,00 aby sa nam deturence vyspinkali 🙂

sylvie
19. sep 2007

radka, ja som skoncila zaciatocnicky kurz v juni.. cez prazdniny som chodila na tzv. volne hodiny kam chodili vsetky urovne a teraz v septembri som zacala kurz 1.pokrocilych..

kati, do grobu chodime partia byvalych kolegov.. raz za rok sa takto stretneme.. chodime tam spolu s manzelom, kedze sme obidvaja robili v tej firme, tam sme sa zoznamili.. 😉
ale aj doma si urcite spravime kacicku, len tie lokse ja neviem tak dobre spravit ako oni.. 😉 a lokse milujem, mozno aj viac ako tu kacicu.. 😉

katka432
19. sep 2007

sylvi,ja kacicu nepapam,moc mi to masko nechuti.....ale lokse,tych ziem kopeeeeeeeeeeeeec,aj suche.dakedy sme robili s mamou aj 300a dali do mrazaku,ale teraz uz nato nieje bohuzial casu ☹

sylvie
19. sep 2007

kati, presne ako pises, aj ja ich zjem kopeeec.. aj suche.. juj ako sa mi zbiehaju sliny..

radoslava
19. sep 2007

mam v mrazaku 15 loksi. Viem ze je to malo ale este dokupim.
Mak tiez mam este skocim kupit lekvar. Mna uz sa na ne tesim
Sylvi no teda tak zachvilku bude s teba profi brušna tanečnica 😉

mimikyky
19. sep 2007

ja som ešte tie sladké nechutnala

radoslava
19. sep 2007

Mimiky odložim ti 🙂

sylvie
19. sep 2007

radi, 😀 tak od toho mam este daleko.. inac este som chcela napisat, ze je to dobre na zenske veci, perfektne sa mi upravil menstruacny cyklus.. ja som ho mala vzdy strasne divoky a odkedy tancujem brusne, tak pride vzdy presne po mesiaci..

moja svokra tiez robi lokse na sladko.. niecim ich naplni a da zapiect, ale ani za svet si neviem spomenut cim ich plni.. ale ze boli vynikajuce, na to si spominam velmi dobre.. ked budeme cez vikend v Modre, tak sa jej na to opytam.. 😉

katka432
19. sep 2007

tak ja som na tie sladke tiez nenabrala odvahu...he,ja mam rada klasiku,no mozno dakedy ochutnam aj sladke 😀

radoslava
19. sep 2007

Kati to musis vies ake su delove, ja na vinobrani ani ine nejem

katka432
19. sep 2007

ja najem lokse na vin,ja vyjedam cigansku a cukrovu vatu, 😀
kad uvidis mamicku s cervenym kocarom a s cukrovou vatou tak to som stopro ja,hehe...jaj,a dieta bude urcite v kociku vrieskat o stosest,he

radoslava
19. sep 2007

Ok pisem si cerveny kocik, cukrova vata a plac malej Neitusky

katka432
19. sep 2007

he to je rev ,ta prehluci vretko 😀
bezim ju ulozit spinkat.papa.