Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

krajcoanka
1. júl 2010

mimi, mame sa dobre. Davidka mi od oktobra zobrali do školky, tak sa vytesujem. On sa uz do skolky velmi tesi a kazdy den sa ma pyta kedy uz pojde 😀 .

krajcoanka
1. júl 2010

mimi, mame sa dobre. Davidka mi od oktobra zobrali do školky, tak sa vytesujem. On sa uz do skolky velmi tesi a kazdy den sa ma pyta kedy uz pojde 😀 .

krajcoanka
1. júl 2010

mimi, mame sa dobre. Davidka mi od oktobra zobrali do školky, tak sa vytesujem. On sa uz do skolky velmi tesi a kazdy den sa ma pyta kedy uz pojde 😀 .

krajcoanka
1. júl 2010

preco mi ukazuje moju odpoved 3X? 😕 ...nechapem...

andelik8
1. júl 2010

ja som uz pred dvoma rokmi zacala uvazovat, ze by som si otvorila opatrovatelske centrum... mam vystudovanu anglictinu a psychologiu na pedagogickej, tak by som spravila take s celodennou vyukou jazyka...
no problem su priestory... pokial nemate nieco vlastne, tak by som asi vazne musela pytat vysoke skolne kvoli najmu ☹

prettybaby
1. júl 2010

andelik, ked to niekedy rozbehnes, daj vediet🙂ok kocky, ideme my k vode. pekny dnik

lucia20
1. júl 2010

@prettybaby baby kam chodite ku vode tu v pk??? ja viem len o tom kupalisku na severe a tam je strasne ladova voda....

andelik8
1. júl 2010

@lucia20 ak chces vyslovene ze kupalisko, tak najskor asi do Senca ... Aquathermal. Ale my chodime na jazera do Senca 🙂

iinuska
1. júl 2010

aj v Modre je vraj kupalisko, ci? Neviete ako to tam vyzera, a funguje este vlastne?

lucia20
1. júl 2010

@andelik8 necchem vyslovene kupalisko. chcem proste nieco kde sa mozeme po holym nebom okupat a nechytime infekciu a nemusime sa trepat 30km. 😒 skoda, ze zrusili to kupalisko pri zamockej zahrade. 😢

andelik8
1. júl 2010

@lucia20 tak to ti nepomozem... na Sever na kupalisko nechodim uz dlho, neviem v akom je teraz stave ale kym som tam chodila tak nic moc. nic ine priamo v PK nie je, takze ak sa neuspokojis s plavarnou, tak sa niekam trepat treba 😉

prettybaby
1. júl 2010

no ja som bola na severe pred dvoma rokmi,bola studena voda ale v destkom som nebola , neskusala som ju, tak hadam je teplejsia. uvidime, dnes vsak bolo este zavrete. a inak do Senca do Aquathermalu, no davat tolke prachy z mojej rodicovskej nemozeme .tak len neiekdy,ale je tam paradne, my sme tam aj na kurz plavania chodili a budeme pokracovat dalej v septrembri🙂

prettybaby
1. júl 2010

baby a neviete mi poradit, mam zarastene dierky, pred porodom isli nausnice von a uz su dierky zarastene a chcem ich prepichnut, ze kde v PK to robia.nasla som jeden salon pri Pluse, ale tam chcu 12eur za obe, co si myslim, nakolko ja to mam len zarastene,je moc

lucia20
1. júl 2010

no my sme to dnes vzdali a isli sme do ba a idmee sa zajtra cvachtat na cely den. predpokladam ze ako budu zo slniecka a vody zbite baby budem aj ja. :D

ankan
2. júl 2010

Ahojte závidím Vám, že môžete chodiť na kúpaliská. Moja dcérka má kašeľ aj keď hrdlo a pľúca má čisté.. Ak by som sa ukázala na kúpalisku asi by sa ludia na mňa pozerali ako na týrajúcu mamu, Takže musíme petrpieť toto horko doma vo vani.

andelik8
2. júl 2010

@ankan ked som bola ja mala, tak mi mamina davala detsky bazenik nafukovaci na balkon 🙂 kupalisko mi vtedy nechybalo

@prettybaby neviem ci to tam robia, ale ked ides smerom z namestia ku klastoru tak po lavej strane je taky dvor, kde je oprava odevov, panske kadernictvo a kedysi bolo vpredu hned zlatnictvo... teraz je tam tetovaci salon. Skus sa spytat tam, mozno to urobia

ankan
3. júl 2010

Bývam v RD ale nemáme ešte kam dať bazén, lebo prerábame a máme rozbitý celý dvor. A keď mám pravdu povedať aj sa ju bojím pustiť do vody, keď stále kašle... Už neviem čo by som jej dala aby bola konečne zdravá. Skúšala som aj cibuľový čaj, ale bez úspechu, hoci doteraz vždy pomohol každému. ☹ ☹ ☹

iinuska
3. júl 2010

@ankan a nemoze to byt alergicky kasel? U doktorky ste boli?

ankan
3. júl 2010

@iinuska boli už chodíme skoro tri týždne a Dr, je vedľa. netuší prečo kašle a skúša sirupy a dokonca jej nasadila aj antibiotiká, hoci si nieje istá či budú treba. Výsledky výterov z nosa a hrdla ešte niesú a netuším či už v utorok budú. Celé noci sa budí na dráždivý kašeľ a poobede ak náhodou zaspí tak ju kašeľ po 15 minútach spánku zobudí. Už mi Dr. hovorila, že uvidí podľa výsledkov či nepôjdeme na imunológiu...
Zatiaľ som sa stretla s alegriou len so soplíkom a ona ho nemá tak neviem čo je to...

iinuska
3. júl 2010

@ankan podla toho co pises, tak by som povedala, ze to je alergicky kasel. Ale niesom doktorka, ved uvidite, ake budu vysledky. Chuda male, ved sa ani nevyspi. Skus jej dat vyssie pod hlavickou. Stoptussin kvapky ste neskusali?

ankan
4. júl 2010

@iinuska už sme skúšali všelijaké sirupy aj Stoptusin. No zatiaľ nič nezabralo, aby sa aspoň trošku vyspala užíva Dithiaden. Len sa bojím aby si naň nezvykla a keď prejde kašeľ spala aj bez neho. Zatiaľ mi nič iné nezostáve, len jej dávať lieky čo povie Dr., lebo domáce recepty zlyhali. 😒

dadka212
4. júl 2010

@ankan chúďa malinké ☹ a dávaš jej aj fenistil? niektoré doktorky to nedávajú a niektoré pri všetkom...

ankan
4. júl 2010

@dadka212 nie ja som chúďatko ale Paťka. Keby som kašľala ja tak ma to netrápi, ale že to má ona ma trápi. Fenistil jej dávam, lebo chodí k Dr. ktorá jej ho dáva pri všetkom. Už si myslím, že jej vôbec nepomôže keď bude naozaj treba, lebo jej telíčko si naňho zvykne ako na vodu....

dadka212
5. júl 2010

@ankan ty si už dávno neni malinká, som to myslela na malú, že je chúďa malinké....a to je fakt, že keď pri každom kašli dávajú niektoré doktorky fenistil, tak keď ho ozaj potrebujú deti tak nezaberá....

ankan
5. júl 2010

@dadka212 občas si pri rečiach moje Paťky pripadám malinká, hlavne keď začne mudrovať. napr. Keď budem som začala kašľať aj ja a bola som odokritá, tak mi zahlásila: Mamina to kašleš preto, že si odokrytá a papáš veľa liečikov... Videla ma ako si dávam ten istý sirup od kašľu ako má ona, ale samozrejme väčšiu dávku.

lucia20
7. júl 2010

@ankan tie nase decka maju niekedy perfektne hlasky.... :D

ankan
10. júl 2010

@lucia20 niekedy rozmýšľam kam na tie hlášky chodí... 🙂

katavinka
12. júl 2010

Kočky, nechodíte niektorá v PK k Dr. Gottschallovej? Otvorila si teraz ambulanciu pri kruháči, bývalé kúpalisko..

lucia20
14. júl 2010

@ankan vynaliezava. :D

ankan
14. júl 2010

@lucia20 ako veľa detí v jej veku...

lucia20
14. júl 2010

@ankan mne tiez casto ostava rozum stat, ked pocuvam, co tie moje baby vyprodukuju. :D ale aspon je veseo.

prettybaby
15. júl 2010

katavinka, nie ja nechodim