Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

krajcoanka
11. okt 2008

mimi, tak modre z neba v archíve ani nebude 😠 😠 😠 .Čítala som na Markize že je to kôli nieakím autorskím právam Spartaka.No neroztrhlo by ťa?????!!!!!!! Ja som sa na to spoliehala a teraz nič neuvidím.Ale napísala som im tam do príspevku, nech to zostrihajú!!!!!

mimikyky
11. okt 2008

krajcoanka, náš diel v archíve je 😀
to len ten minulý,práve kvoly futbalistom ☹

krajcoanka
11. okt 2008

mimi kde?hoď link! 😕

krajcoanka
12. okt 2008

mimi, supernéééé! Tá tvoja dcera sa nestratí 😀 , ukecaná, zlatá.Oni sú z druhou dcerou dvojičky 😕 ?No všetci ste boli úžasný.Ani si trému nemala.Ja by som zo seba nedostala ani slovko. 😝

mimikyky
13. okt 2008

krajcoanka,
ďakujeméé 😉 lulu sa veru nestratí 😀 nejsú dvojičky,je medzi nimi 1r a 8mes

krajcoanka
13. okt 2008

ale sa strááášne podobajú 😉

mimikyky
13. okt 2008

často sa ľudia pýtajú,či sú dvojičky 😀

greta24
15. okt 2008

Kde ste vsetky, aj vy mate prechladnute deticky ? 😒

mimikyky
15. okt 2008

gretka, ja som tuuuuu 😀
a veru, máme to za sebou

greta24
15. okt 2008

stretla som Aidu, mala ma sopliky, Alex tiez, aj kamoskin syn z plavania je chory, takze je toho asi teraz dost. No, dufam, ze to prejde a v zime tie virusy poradne vymrznu 😝

mishka711
15. okt 2008

babule skore uzdravenie detickam my sme zdravy soplik sme mali ale iba zo zubkou c nam idu aspon myslim davala som mu fenistil kvapky a za 2dni bolo po sopliku a to mi este predpisala dr ked sme boli v maji na svk mal trosku nadchu a zabralo 😉

krajcoanka
15. okt 2008

miška, kukla som si fotky, lebo ti tam nieake pribudli a som normalne nechapala aky je Sebik už velký

lubko má tuto jeseň už 3x chore hrdlo.má suchý kašel. Odkedy je v škôlke furt niečo má. Aj som rozmýšlala že ho tam nedam, ale to by bol po 2 týžd. zase doma. A som zistila že tam jedno dievča kašlalo a samoška že maminka ho v pohode nechala v škôle.Však "aj ine môžu byť choré ked je aj ona." 😠 😠 😠
Tak som si povedala že to nemá vyznam 😖 ho brať 😔

mishka711
15. okt 2008

Anka no je ti poviem uz zacina behat asi mesiac uz beha pomocou ruk no vidim to ze do vianoc sa nauci aj sam takze mame co robit 😀 u nas bezne deti chodia do skoly zasopleny atak no co uz 😖

aida
16. okt 2008

ahojte my tiez soplikujeme davam fenistil kvapky a calcium a snazim sa odsavat ale mala tak strasne vrieska pri tom.

krajcoanka
18. okt 2008

aida, nam zase pri ležani drobci strašne kašlu.Neviem čím to je...Nieako sa ich tá choroba nechce ztriasť 😝

greta24
19. okt 2008

My uz sme na tom lepsie, ale na plavanie v bazene to este nie je ☹

mimikyky
20. okt 2008

pred našim domom sa práve natáča ordinácia !!! decká práve okukovali Maštalíra 😀

krajcoanka
20. okt 2008

mimi, ty tie kamery nieako priťahuješ.... !😉 🙂 A neponúkli ti rolu? 😀

mimikyky
21. okt 2008

nee, ale nemohli sme sa dostať autom na dvor, museli ma pustiť 😀

greta24
21. okt 2008

Super, mohli by prist aj k nam 😀 😀 😀

anickacelistka
22. okt 2008

Ahojte, po dlhom case sa znovu ozyvam. Sme sa stahovali a v novom dome treba viac upratovat... Ak si nepamatate, tak ked som tu naposledy pisala, zili sme este so svokrovcami.
Sylvi, sory, ze som sa tak dlho neozvala. Ak budes niekedy mat cas zase, napis mi, mozeme sa zase stretnut. Neviem, ci si pamatas to tmavovlase dievcatko Lauru, co Samkovi pozicala vtedy na tom detskom ihrisku detsku buginku. S najvacsou pravdepodobnostou to bude to dievcatko, co sa v sobotu utopilo v tom zahradnom jazierku na vrskoch. Dnes ma vraj pohreb. Stale na to musim mysliet. Malo len o par dni viac ako nas Samusik. A este som vtedy mamine hovorila, ze sa urcite raz stretnu v skole alebo v skolke...

zabka1003
22. okt 2008

BAby prosím vás je nejaký dobrý detský lekár v Pezinku? Dakujem za odpoved.

radoslava
22. okt 2008

Zabka ahoj ja chodim MUDr. Orlickej ale či je dobra? Mala nebyva velmi chora tak tazko povedat. Tato pani doktorka velmi rada lieči homeopatickymi liekmi.
Sabinka je po dlhej dobe chora prave dnes sme tam boli kašle a kycha a dala nam homeopaticke lieky na nadchu a sirup na kašel. Počuvla ju a hotovo.
Takze tod odo mna 😉

dadka212
22. okt 2008

Zabka aj my chodíme k Mudr. Orlickej a kým malý nebol viac chorý tak bolo fajn ale on začal bývať chorý aj každý mesiac a niežeby mi nevyhovovala ako doktorka, ale mne vadí hlavne to, že tam viac neni ako je 😖 takže vážne uvažujem nad výmenou lekárky a pôjdem k Mudr. VArgicovej na tú som počula celkom fajn referencie, keďže ku Križanovej sa nedostanem 😝

radoslava
22. okt 2008

Dadka aj ja by som ku Križanke ale vraj tam je strasne plno. Som urobila chybu ze som tam nešla hned. I ked aj na nu uz som počula niečo nedobre. Ale to asi na kazdu no nie?

mimikyky
22. okt 2008

radi, my sme s ňou spokojný 😉

dadka212
22. okt 2008

Radoslava Križanová neberie vôbec nových pacientov mimo jej rajónu ani novorodencov, možno len z protekcie 😖 a Gulová mi je vrcholne nesympatická takže jedine Vargicová mi zostala a k nej aj patríme podľa rajónu, ale vraj je fajn, no uvidíme....

greta24
23. okt 2008

My chodime k Orlickej, ale aj na Gulovu som pocula chvaly. Asi to zalezi na kazdom individualne 🙂

krajcoanka
23. okt 2008

anička, naša učitelka v škôlke mala nastúpiť na miesto tej maminky toho dievčatka.Ona je tiež učitelka v Modranskej škôke a chcela si predlžiť matersku, aby si s dcérou užila čo najviac času, ale stalo sa to, čo sa stalo... ☹ ☹ ☹
Inak naša učka je z Modry a byva blízko škôlky (neviem kolko ich je v Modre).Takže ostáva v našej škôlke, čo som nesmierne rada.
Je mi veľmi ľúto toho dievčatka a hlavne jej rodiny ☹ Zažili sme v rodine niečo podobné, viem ako sa cítia ☹
Práve preto doma nemáme bazén, ani jazierko- aj ked to je in.Viem o viacerích prípadoch utopenia sa doma na záhradke.