Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
9. máj 2007

Ake cvicenie myslis?Neviem o nicom.

kittyna
9. máj 2007

na stránke majú napísané cvičenia s deťmi od 3 mesiacov do 3,5 roka... Nejaké kurzy sú tam vypísané....

elliana
9. máj 2007

ahojte, sme cely den doma, uz mi to lezie na nervy, brrrrr
levi, vy ste boli von?

leva
9. máj 2007

ahoj eli,boli sme len pre simonku v skolke a v tescu a hned sme sli domou.To pocasie je ozaj niake trafene,maleho som obliekla teplejsie lebo fuka ale zas sa mi zdalo ze je dost teplo obleceny ked sme boli vonku,no proste slnko vylezie v zapeti zalezie je to otras.Kittyna ten kurz nieje povinny,aspon myslim,to asi len kto chce.

elliana
9. máj 2007

juj, ty si aspon vyliezla na vzduch, ja uz mam nervy, mala je nespokojna, ani vcera, ani dnes sme nikde neboli, mrzuta, jak slak...

leva
9. máj 2007

To poznam,kd sme chory to je hroza ked sme doma.Ale je to vonku ozaj na nic v takomto pocasi,dufam ze sa to coskoro zlepsi.Dnes som si s malim aj ja zdriemla,tak mi to fajn padlo.akurat dosiel MM tak teraz na chvilu budem mimo.zatial pa

leva
9. máj 2007

Cafte.barjus ides zajtra na besiedku?Este zajtra maju poslednu hodinku plavaku,myslela som ze dnes,tie sviatky ma poplietli.

megie
10. máj 2007

Ahojte, sú tu aj nejaké tehulky z PK? Lebo vidím samé mamičky 😉

leva
12. máj 2007

Ahoj eli co je stebou?barja nema momentalne internet ale coskoro je tu nasadena.

bambulky
12. máj 2007

ahojte!som mamina zo Svätého Jura a rada sa k vám pridám.Uz som sa snažila pripojiť,no mali sme technické problémy s počítačom,takže som tu až teraz.

barja
12. máj 2007

čau Levy, tak som tady 😀 Majo zas ukoristil dedovi internet, tak možem kukať čo nové na koníku 😀 Ale už konečne objednal aj pre nás tak že do 10 dní nám ho zapoja. Som zvedavá.
Ahojte bambulky. 😀

leva
13. máj 2007

zdravim vas bambulky 🙂 barja no konecne si zasa tu.Dnes si isla s majkom plavat som pocula.

barja
13. máj 2007

Už sme doma. Asi som schudla 20 dkg 😀 😀

bambulky
13. máj 2007

Ahojte 🙂 vidim,že nie som sama kto má problém dostať sa na koníka.my máme tiež internet obsadení.Buď ho okupuje sestra,alebo manžel.A mamina staraj sa.Takže využívam každú voľnú chvíľu.Deti aj s tatinom spia a ja mám chvíľu pre seba.

kittyna
13. máj 2007

ahojte, boli ste niektorá dnes na Chikita Wellness Marathone v Ba???? 😀

leva
13. máj 2007

ahoj kityna co to je?

kittyna
13. máj 2007

ahoj leva, bolo to dnes v Ba od 10 ráno a cvičilo sa tam. Aerobik , Taebo - hocičo. Keď hodíš celý ten názov do googlu, tak ti to vyhodí o tom stránky, ked si jednu prečítaš tak sa dozvieš.... 🙂

leva
15. máj 2007

Ahojte,je tu niekto? 🙂

elliana
15. máj 2007

ahooooooj leva

leva
15. máj 2007

ahoooj eli,aj zijes?ako sa mate co robkate?

aida
15. máj 2007

Ahojte Pezincanky. Ja som tiez z pezinka cakame babatko som v 8 tyzdni. 😀

leva
15. máj 2007

Ahoj aida 🙂

elliana
15. máj 2007

ahoj aida 😀
levi, boli sme na Orave, vcera sme prisli a poobede sme boli na zahrade. Malej idu zubky, tak je nervna, ja chodim, ako zbity pes, celu noc ma mala budila

leva
15. máj 2007

Ahoj eli.malemu tiez idu zubky ale okrem sem tam hnacky to niak chvalabohu nepocitujeme,klop,klop,klop.Hrozne sa nam rozjedol,tak som rada ze mu chuti.

leva
15. máj 2007

To je zas vonku pocasie,chceli sme ist na prechadzku a mozme trcat doma.

elliana
15. máj 2007

levi, my sme aj boli von, ale no otras, mala bola cely cas zatiahnuta gumou...
Teraz mi trha stolicko spod zadku,no hruza, lezie vzdy tam, kde nema, uz aj na WC za mnou dolezie

leva
15. máj 2007

eli,pozname,mali je tiez hned za mnou na zachode,a ked som pri pc tak sa pomne liape a cape ma.Dufam ze zajtra bude lepsie pocasie,ideme do poradne k lekarke,tak dufam ze nebude fucat a prsat jak dneska.MM ma nocnu a nerada by som ho otravovala nech nas zvezie k doktorke ale ked bude tak ako dnes tak sam sa prihlasi ze nas odvezie.

kittyna
16. máj 2007

ahoj meggie.. si tu? teraz som videla tvoju fotku zo svadby. Kedy si sa vidávala?? 🙂

elliana
16. máj 2007

levi, potom hod info, kolko vazite a meriate, som zvedava na toho tvojho fesaciska 😀

leva
16. máj 2007

Ahojcek eli,tak mame presne 9 kg. 😀 .Kedy ides ty do poradne z princeznickou,ta je naaadherna v tej satke na fotecke,take licka baculkate.