Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
27. jún 2007

hej, ale fucalo...som len tak narychlo bola

leva
27. jún 2007

chvilku fuci,chvilku je zas bezvetrie,chvilku svieti slnko,sem tam sprchne,to pocasie je poriadny blazon.Vcera som maleho dost poobliekala,no vonku som si pripadala ako blbec ked som z neho zacala davat dole oblecko lebo zas svietilo slnko a bolo teplo 😅

leva
27. jún 2007

Niak sme sa tam rozkecali od temy 🙂

leva
27. jún 2007

kuk regiony,niak sme sa tu rozkecali 🙂

leva
27. jún 2007

hop oprava,do inej temy 😀 😀 😀

leva
27. jún 2007

boze ,co ja robiiiim 😖

elliana
27. jún 2007

levi 😀 zeby prepracovana?

elliana
27. jún 2007

levi, vlasy po mne? Bozechran, este pred porodom to bolo fajn, ale teraz, juj, sa desim pohladu do zrkadla...sa zlaknem, vzdy ked sa pozriem

leva
27. jún 2007

Ale co,ved mas pekne,ked si mala rozpustene,no velmi pekne 🙂 To ja mozem stonat,lebo ja mam ozaj hrozne,riedke,mastia sa a jemne su,no ked chcem normalne vyzerat tak hodina len na to a kilo laku aspon nech to niaky ten cas drzi.Mam smolu,vlasy mam po otcovej sestre,ona mala take paperie,moj bracho je ako kon,taku ma hrivu 😀 no MM ma chvalabohu huste ako hrom az pichaju,take tvrde,aspon pre deti,hlavne Simonku mame taky priemer,nechcela by som aby mala take vlasy ako ja ,od malicka na kratko,vraj to zhustne a prd zhustlo,ved to by som mala uz helmu na hlave keby to stym suviselo.

leva
27. jún 2007

No nic eli idem hajat,23,06 akurat aby som zalahla,nic v telke dnes nebolo,program na milu jarmilu 😀

elliana
27. jún 2007

levi, tak dobru nocku...rano ti mozem zamavat, ak vas uvidim ist do skolky 😉
a ked porovnam vlasy Romanka a Zoji, tak nie je o com, mozem len ticho zavidiet...my budeme strihat mozno az v puberte...takym tempom rastu
a niekedy si dokaze aj sama vytrhnut vlasy, proste chyti sa na hlave a taha, az kym ju to neboli 😒

elliana
28. jún 2007

bre ranko...spite?

leva
28. jún 2007

Ahoj,no nepozerala som na vas balkon.ponahlala som,rano tak neprijemne fuka,neviem co mam krpatej obliect 😒 musim hodit nove foto Romanka ako je ostrihany,no ale veru padalo dost vlasov ked som ho strihala,az som kukala,Simi mala menej vlasov v jeho veku,tiez jej rastli pomali,no a keby som ju v lete neostrihala tak ma uz po pas,ale hrozne sa potila a bolo to pre nu lepsie,ono sa to rozbehne,ten rast vlaskov,ani sa nenazdas.Simi nema zle vlasy,len ked ju cesem mam nervy kvoli tomu ze ich ma niekedy hrozne pomotane a rozcesava sa sama ,radcej 😅 lebo vie ze ja ked to zoberem do ruk,tak trocha aj sticujem,nechtiac,ale ked sa to inak neda.Vravim jej po kupani sa oces,no ked zabudne a rano vstane,no bohuzial je rozcesavanie ozaj drastak.Raz som jej dala na hlavu moj sampon s kondicionerom,take mala fajn vlasy,no nechcem jej ho davat casto,mava na hlavke suchu pokozku,davam jej na to detsky olejcek a predsa tie sampony pre dospelich su zakernejsie.Davam jej len niveu ako malemu,nedavam tie tuti fruti a pod od kedy ma taku suchu pokozku.

elliana
28. jún 2007

fakt je nivea dobra, ja tiez pouzivam niveu, ale v poslednej dobe ked ju kupem, davam sampon len kazdy druhy, treti den, mozno by som mala aj menej casto, ale ja milujem jej vonu po kupkani
a Simi ma fakt krasnunke vlasy, ako anjelik

elliana
28. jún 2007

kedy pojdes dnes von?

leva
28. jún 2007

vdaka,akurat mali zaspal asi pred pol hodinkou,mala som ist k barje,chceli sme robit zoznam potravin na dovolenku,no teraz zaspal,tak ratam ze za taku hodku by mohol vstat,ak nie skor 😅 bohuzial poslednu dobu moc nepospi cez den,no hlavne ze v noci chrape 😉 ty davas malu kedy spinkat,ked sa zobudi tak o takej 12,30 mozno by sme sli von alebo13,00?

elliana
28. jún 2007

mala chodi spavat poobede tak okolo 14:00, potom je uz nervozna, takze ak pojdes von okolo pol jednej, pridam sa...

leva
28. jún 2007

ok,napisem ti predtym do ip,pol hodku do predu tak okolo tej 12,00hod.

elliana
28. jún 2007

oki

leva
29. jún 2007

Ahoj eli,tiez vam netecie tepla voda?Je nieco dole napisane,umyvala som riad v studenej,skoro som tam primrzla 😀

elliana
29. jún 2007

levi, netecie...ale tam je pisane, ze az od deviatej by nemala tiect a rano o 7 som sa uz nesprchovala, lebo netiekla...normalne ma nas.ali

leva
29. jún 2007

no otras,to sa clovek nemoze ani zariadit 😒 co ste dnes robkali?

elliana
29. jún 2007

levi, alostila, ako certik, cely den je nervozna, placliva...mozno dalsie zuby, neviem, ale uz by som bola najradsej, keby vysli vsetky

barja
29. jún 2007

ahojte babulky 😉

leva
29. jún 2007

cqaf barja,chalani sedia dolu na lavicke a rehocu sa ako kone,tak oni sportuju 😅

barja
29. jún 2007

Veď to a potom prídu domov , že akí sú hotoví 😀

elliana
29. jún 2007

vase polovicky "sportuju"?

barja
29. jún 2007

žeby preberali www. ....h...com? 😀

barja
29. jún 2007

eli vyzera to na slovenskú hádzanú 😀

elliana
29. jún 2007

hm, nechapem, asi si sedim na vedeni