Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
6. sep 2007

jej to je ale nahoda babule,uz sme tu 3 racanky prestahovane do PK a katka zas opacne 😀

katka432
7. sep 2007

mimikyky ty teraz byvas v raci ci v pk??
leva,barja,ako zvladli vase deticky prvy tyzden v skole???
a ozaj co robkete,ked je vonku tak skaredo..."ze fuuj dazd "...😢

leva
7. sep 2007

Ahoj kati,nasi to zvladli zatial velmi dobre,domacu ulohu mali az dnes.pisem nasi preto lebo barjin aj moja chodia spolu do triedy,vlastne su to kamosi od plienok 😀

katka432
7. sep 2007

jej levi,tak to je super,normalne zavidim(ale v dobrom)ze sa maju deticky s kym hrat 🙂 lebo aj tie mlacie mate v ronakom veku 😀
a super,ze sa im v skole paci 😎

barja
8. sep 2007

Ahojte babulky, Kati len som ti chcela, že staršie deti máme uplnou náhodou rovnako stare- su medzi nimi len dva dni, a druhe deti ako som zistila , že som tehotná, tak som natlačila do toho aj Levu - príkazom 😀 😀 😀 . Lebo je to dobré, keď sme neni samé a možme spolu kočíkovať a teraz vlastne aj tú školu prežívame spolu.

katka432
8. sep 2007

to je vazne supeeeeeeeeeer 😀 sa vam to teda podarilo,xi

radoslava
8. sep 2007

Ahojte no ked sa uz spomina kto kde v BA byval pridavam sa.
Takze najprv pocas skoly Mlada Garda potom Vinohrady a skoncila som na Slovnafte lebo manzelik tam pracuje.
Inak uz som po dovolenke hrozne pocasie.

katka432
8. sep 2007

ahoj radka,a kde ste boli na dovci?a v pk byvas kde??

katka432
8. sep 2007

radi,som si vsimla v tvojom albume,ze chodis so sabinkou plavat.aj mi sme teraz zacali,uz sme boli 2x a celkom sa nam to paci 🙂

radoslava
8. sep 2007

Super mi sme 2x vymeskali kvoli dovolenke ale teraz to dobehneme. Chodime pondelok a stredu. No a nam sa velmi paci planujeme 4 kurzy to nam vyjde akurat do novembra a potom uz bude zima to nechcem chodit.

katka432
8. sep 2007

mi chodime v utorok a stvrtok o 12,40 ale vo stvrtok sme odisli skor,lebo neita bola nevyspata a tak nam tam dost plakala ☹ ale inak vodu miluje 🙂
este si nenapisala,kde ste boli?? 😕 asi som moc zvedava 😀

radoslava
8. sep 2007

Nie si vobec boli sme v Kovacovej pri Zvolene. Lenze pocasie nevyslo ale co uz. Ja som inak tvoju otazku prehliadla ospravedlnujem sa 😀
Byvam pri Bille konkretne je to Kollarova ulica ak vies kde je restauracia Halong tak tam. 😉

katka432
8. sep 2007

v pohode,stava sa 😀tak to je skoda,snad nabuduce vyde 😉 viem kde to je,ja som z pk,teda uz niesom ale byvala som tam 22rokov 😀

radoslava
8. sep 2007

A preco si sa prestahovala do BA ked sa smiem spytat. My sme mali v hoteli Baronka firemne plesy takze presne viem kde to je. Z PK akoby si kamenom dohodila 😀

mimikyky
8. sep 2007

KATKA ja teraz bývam v Pk,v centre, pri policajtoch
ale v Rači sa mi páčilo, prežila som tam kusisko života

v PK sa mi ale páči viac, len tu nemám žiadne kamošky, a byť stále len s deckami, to je dosť na mozog, chvíľu je zo mňa riadna puboška ako Denis,
chvíľu začínajúca ako Lucka,
chvíľu trdlo ako Miška,
a potom sa mi chce revať, a vyblékam sa ako malý Majki,
a tatino nechápe, prečo mávam také stavy, nevie a ani nemôže to pochopiť.

Tým,že mám toľko detí, sa mi už veľa ľudí začalo vyhýbať, ale aj keď ma to veľmi bolí, decká sú to najdôležitejšie v mojom živote, a to radšej teda zostanem sama

radoslava
8. sep 2007

Mimiky neblazni ved mas krasnu velku rodinu a nahodou byt chvili pubiska a potom trdielko a potom uplakancek to si nemoze kazdy dovolit.
A akoze nemas kamosky a my sme tu odmacochy 😀 😀 😀
A STRETKO DUFAM TIEZ BUDE

mimikyky
8. sep 2007

vieš, ale občas vypadnúť a pokecať aj s dospelými, nezaškodilo by, myslím si 🙂
ja sa viac menej v kuse starám o decká už 14,5roka, len chvíľkovo som vždy robila, v kaviarni, ale inak stále MD

stretká sa nasľubovali aj na inom fóre, a potom som sa náhodou dozvedela, že so mnou vyhúpali 😀 , pripadám si, že sa núkam, ako smradľavý syr ☹
a to radšej budem s malým staviať bábovečky v piesku, alebo sa motorkovať po byte 🙂

radoslava
8. sep 2007

Mimiky na tomto fore uz bolo stretko. Myslim ze nie akurat mi dve sme sa jedine dohodli ze bude a potom sme sa rozhodli ze pockame kym sa prida viac kociek.

radoslava
8. sep 2007

Mimiky a ani nevies ako rada by som isla niekedy na kavicku. Ja tu v PK poznam akurat tak susedov. 😀

mimikyky
8. sep 2007

viem

radoslava
8. sep 2007

Mimiky co takto vo stvrtok a ozaj nevies nahodou ci v Mamata aj ja nieje burza oblecenia lebo mala byt niekedy v septrembri

mimikyky
8. sep 2007

neviem, nechodím tam, a plagáty som si nevšimla

radoslava
8. sep 2007

No a ten stvrtok co

mimikyky
8. sep 2007

myslím,že môže byť

radoslava
8. sep 2007

Mne by vyhovovalo poobede a ty ako

mimikyky
8. sep 2007

môže byť,aspoň bude malý vyspaný

radoslava
8. sep 2007

No ved to hlavne aby boli vyspinkany.
No a hodina kedy navrhni.

maaja
8. sep 2007

jeeej, baby vy si do´hadujete rande ??? a nemozem sa pridat niekedy ? nejsom sice priamo z PK, ale kusok odtial ...

mimikyky
8. sep 2007

mylý by mi mal spať teoreticky do 15hod, tak niekedy potom, nie?
veď to by sme si este upresnili

maaja
8. sep 2007

radoslava, my sme si pisali o tom plavani, pametas ???
uz sme boli a bolo celkom fajn - aj ked Marek na prvom plakal ☹