Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
2. júl 2012

@atomica87 tu je napíš lucii IP či ťa pridá 😉

atomica87
3. júl 2012

@dadka212 dik za radu 🙂

barbaraheldova
3. júl 2012

No keď mi štat preplati polovicu tak nebudem ale dostavat rodicovsky prispevok že?

sarinka2
3. júl 2012

ahojte mamicky.ani nam nevzali maleho do skolky z kapacitnych dovodov.preto som sa rozhodla ze budem opatrovat nejake dietatko.mame rodinny domcek v pezinku. dieta postrazim celodenne,vratane stravy a vsetkeho ako v skolke. ponukam velmi priaznivu cenu,ktora bude vyhovovat aj maminam ktore si nemozu dovolit sukromnu skolku. ak by ste niektora mala zaujem prosim kontaktujte ma a dohodneme si stretko trebars u nas doma. email : krajciovar@centrum.sk

zuzicka1982
3. júl 2012

@barbaraheldova Ahoj. My sme chceli syna umiestnit v jasliach Harmancek ,lenze som otehotnela a do prace sa nechystam,takze sme to zrusili.. Bolo potrebne sa 6 mes. vopred prihlasit. My sme sa hlasili vo feb. s nastupom od sept. a uz boli len 2 miesta volne.Ale treba sa spytat,mozno sa uvolni.Tusim beru uz 12-mesacne deti. Urcite mas narok na prispevok 220 eur. My sme mali platit poplatok 330 eur + strava. Inak z priestorov sme boli nadseni,aj z celeho pristupu.Urcite budes spokojna 🙂

zuzicka1982
3. júl 2012

@barbaraheldova No a na rodicak samozrejme narok nemas,kedze o dieta budes mat postarane a ty mozes pracovat...

dadka212
3. júl 2012

@barbaraheldova no nebudeš, to máš akože v tom 😀 keď chceš zarábať môžeš, ale s tým, že nebudeš dostávať od štátu....zato budú prispievať na škôlku súkromnú...ále tých 20eur akože super suma prídavku samozrejme dostaneš 😀
no a ja mám od tohto mesiaca príjem 40eur na miesiac 😀 a teda až do septembra 2013 teda dúfam, že nie dlhšie 😅
@sarinka2 písni mi IP ceny, dík 😉 ja možno nebudem potrebovať úplne stále, ale iba pár dní v týždni aby si malá troška odo mňa odpočinula 😀 ale to musím ešte prediskutovať doma....
@atomica87 nie je začo hádam nájdeš nejaké kamošky 😉

atomica87
3. júl 2012

@barbaraheldova niekde som citala, ze podla noveho zakova ma aj pracujuca mamicka narok na rodicak do 3roch rokov, je tu na MK o tom aj extra tema vo fore

dadka212
3. júl 2012

@atomica87 no má ale môže si vybrať buď bude dostávať rodičák alebo príspevok na škôlku a príspevok na škôlku vychádza tuším finančne lepšie ako rodičák, tak každý si vyberie ten príspevok na škôlku teda aspoň ked som sa o to zaujímala to tak bolo.....

atomica87
3. júl 2012

@dadka212 aha, no je mozne ze je to tak, ja sa v tychto veciach moc nevyznam...inak je to riadne svinstvo, nie ze by stat podporil tych co chcu makat a byt uzitocni, ale nezabezpeci ani len to, aby deti dostali skolku, hlavne ze sviniam lenivym tlacia prachy, a v starom meste v BA postavia maketu synagogy z lesenia za 250 000 eur, za to mohla byt postavena nova skolka alebo jasle, a ta by aspon mala vyznam

dadka212
3. júl 2012

@atomica87 no čo už....sme na slovensku 😝

barbaraheldova
4. júl 2012

No ale ja nejdem pracovat ja si idem dokoncit skolu.. 🙂 tak preto sa pytam ci tam nemam nejaky narok na nieco?

kacena4
4. júl 2012

@barbaraheldova zbehni na mesto na socialny odbor veduca je p.minarovicova ale vsetci jej ludia su fajn, povedz na com si a ci by ti nevedeli pomoct vybavit nejaky prispevok alebo ci na nieco nemas narok, poradi ti hoci aj ist do soc. poistovne ak na nieco mas narok. oni su tam aj na to, aby sa "starali" o pezincanov ak maju nejaku "tazsiu" zivotnu situaciu tak vyskusaj

barbaraheldova
4. júl 2012

ďakujem určite pojdem 🙂 🙂

kacena4
4. júl 2012

@barbaraheldova TOTO SOM TI ZISTILA na upsvare, resp. u pani Hegyovej na mestskom úrade (soc. odbor) napríklad...
ale aj tu na koni by jej vedeli baby odpovedať, v socio-právnych témach

bocianka123
17. aug 2012

ahojte,
mohla by som vás poprosiť, či,i by ste mi poradiť, aké sú v PK ešte ´dalšie súkromné jasle - lebo štátne asi nie (najbližšie v BA) - viem o benjamin, Harmanček, a ešte niečo? ďakujem .

kacena4
19. aug 2012

@bocianka123 jedny su v grinave, jedny na sahare v rodinnom dome a jedny viem ze su na bernolakovej ale dalej to uz nepoznam (smerom na sever a cajlu)

bocianka123
19. aug 2012

@kacena4 dakujem.

ninuska1103
20. aug 2012

ahoj som s Modry a mam dcerku ktora ma 17mesiacou 🙂 🙂

suzana1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katulienka.
24. sep 2012

Maminky, neviete nieco o novej skolke u Babicky v Pezinku?

katulienka.
24. sep 2012

@barbaraheldova Ja studujem (denne) a mam narok na prispevok na jasle

beaas
27. okt 2012

Ahojte,skúšala som založiť novú tému, ale nik mi neodpovedal, tak skusim tu. Dufam, ze nevadi.
Potrebujem poradiť, uvazujeme nad kúpou domu v grinave. Ako sa tam byva, ake su možnosti pre deti - ihriska, skolka, skola... Dá sa tam v pohode dostať , či je veľa deti?
A co si myslíte o limbasskej rezidencii?
Budem vďačná za každú info.

kacena4
29. okt 2012

@beaas cafko ja nebyvam ani tam ani tam, ale uvazujeme nad grinavou. ja ti ju jednoznacne odporucam viac ako limbach. grinava je na hlavnom tahu, su tam oplotene ihriska (tusim 2, 1 urcite) skola je fajn, teraz tam zalozili skolske centrum volneho casu, skolka nie je preplnena voci pezinskym skolkam (aspon si myslim, pretoze tam extremne nepribudli nove domy, voci inym castiam mesta) blizko je tesco, nakupne centrum s niekolkymi ihriskami pre deti. limbach ja v ziadnom pripade, ak clovek nie je motorizovany tak ma probem odtial sa dostat a ja myslim aj na zakladku a strednu skolu pre deti, ze by museli dochadzat a prestupovat, lebo sak dom nekupujem len na par rokov kym mi dieta chodi do skolky. ale pocula som ze je tam fajt atmosfera v skole. podla mna limbach je dedina dost odrezana od dnesnych vymozenosti a ak sa pokazi auto... tak z tych par spojov co tam ide...
ale to je moj osobny nazor. zalezi od toho co chces/te vy ci dedinsky klud alebo byt blizsie k ruchu mesta 😎 😎 😵 😉 😉

beaas
29. okt 2012

@kacena4 vdaka za info. A kde planujete kupu domu? Mne sa tiez paci poloha, ani dedina ani mesto, do Pezinka na skok, ale zaroven aj klud a vyhlad na vinice... No uvidime, co sa podari.

kacena4
1. nov 2012

@beaas my sme tiez pozerali grinavu z tohto dovodu a hlavne aj cenovo voci pezinku. je tam na predaj niekolko domov no ziadny nam nevyhovoval a ten co sa nam pozdaval tak rychlo ho predali ☹

beaas
2. jan 2013

ahojte, viete mi poradit, ako to je so zapisom do skolky v Pezinku? Treba ist skor alebo az v termine? A ktora skolka je dobra? Mate skusenosti s ms oresie?
vdaka za info.

dadka212
2. jan 2013

@beaas limbašská rezidencia je myslím kúsok od grinavy, čiže v pohode sa dá aj pešo a myslím, že je to super, len dosť drahé sa mi zdajú tie domčeky 😝 ale ak niekto na to má tak si myslím, že super výber 😉 aj je to priamov v Limbachu tak ak nešoféruješ, tak to nie je bohviečo sa terigať autobusmi aj to chodia len sem tam.... grinava je tiež ok, len nie pri hlavnej ceste 4 prúdovka nie je bohvie čo rovno pred domom a na jednej strane je aj vlaková trať, zvyknúť sa dá, ale radšej by som niečo v tých malých uličkách brala....
....škôlka orešie je vraj fajn, zápis je len v termíne...býva niekedy v marci, prebieha to tak, že prídeš s papierom vyplneným od teba aj od lekárky na MSú v PK a tam bude jedna miestnosť, kde budú sedieť všetky riaditelky MŠ v PK a ktorú si vyberieš tej dáš papier, na výber máš tuším 2 škôlky....ja osobne nemám so žiadnou škôlkou v PK skúsenosti syn chodí do Limbachu a absolútna spokojnosť...

lila77
7. jan 2013

ahojte este fungujete?

katavinka
14. jan 2013

ahojte... nebývate niektorá náhodou v novostavbách na Severe Dona Sandtnera???