Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katka76
7. dec 2009

ahoj zienky, tak toto pocasie je akurat tak dobre na chorobu, kubko chytil v sobotu takmer 39, nastasie kamoska mu robila odbery, su negativne, aspon sa nemusim trepat k dr.
ja teda nasadzujem najskor med, cesnak, citronovy caj a ovocie, potom paragrip, pri horucke stahujem teplotu vlaznymi obkladmi, az nakoniec nejaky panadol. ved ATB aj tak ziaden virus neporazim.

iinuska
8. dec 2009

jaaaj, toto hnusne pocasie ma uz stve. Ani von sa neda ist 😠

snezienka
10. dec 2009

ja mám osvedčený recept, ked na malého, ale aj na nás niečo lezie. Už pri bolestiach hrdla, alebo začínajucich soplíkoch mi zaberie čaj, ktorý robím z čerstvého nastruhaného zázvoru /dlumbier/. Ale do 2,5 dcl šálky dám maximálne moka lyžičku nastuhaného zázvoru aj so šťavou a luhujem to klasicky do 8-10 minut. Malému dávam k tomu ovocný čajík, alebo Hipp čajík granulky, aby to mal sladšie, prípadne mu tam pridám med. Síce to dosť štípe, ale ked to vypije, tak sa nám podarí vírus poraziť, ak nie je moc silný. Osvedčil sa mi aj cibulový sirup. : prekrojím jednu cibulu na polovicu a dám do malého pohárika širšou časťou hore a na to nasypem cukor-ja používam hnedý. Za pol dna mi šťava prekvapká a dávam mu to v zimnom období po lyžičkách za den jednu, ked sme chorý, tak častejšie aj 3 denne.

radoslava
11. dec 2009

Snežienka aj robim cibulovy sirup a tiež sa mi to osvedčilo 😉
Ale ten čaj nepoznam vyskušam ho niekedy

mimikyky
28. dec 2009

téda, tu je ale mŕtvo ☹

katavinka
29. dec 2009

Ahojte;

už som tu veľmi dlho nebola... Ako píšete o lekároch, tiež máme Orlickú, nie sme spokojní. Homeopatiká sme síce nikdy nemali, len antibiotiká, ale ak "nehorí", už tam nechodíme ani. Nanajvýš sa jej malý začal tak báť, že má záchvaty a je problém, aby ho udržali traja dospeláci. V momente by som menila, keby bolo za koho.

katavinka
29. dec 2009

No a neviem ktorá ste sa pýtali na pozemky Rozálka; chcem na to upozorniť. Tiež by sme radi šli z bytu do domčeka a volali sme na inzerát - predaj pozemku v časti Rozálka. Skutočnosť bola taká, že ten pozemok bol na Cajle, úplne vzadu za Severom, veľa realitiek uvádza Rozálka, neviem prečo. Ten pán nám povedal, že PK tak nepozná, tak som mu vtedy ešte povedal, žeby sa mal zaujímať o to, čo predáva.

katavinka
29. dec 2009

A ako píše Gretka, je to jedno, v Pezinku je asi všade dobre a pekne, zrovna Grinavu by som nevolila 😉

greta24
30. dec 2009

Uf, odlahlo mi, ze to nie je Rozalka, bola by to vecna skoda

katavinka
31. dec 2009

gretka, to je svätá pravda, i keď bývať na tom mieste by som nikdy neodmietla 😀

iinuska
1. jan 2010

Vsetkym prajem vsetko dobre do Noveho roku 2010 🙂

mishka711
1. jan 2010

aj my sa pripajame happy new year 2010 🙂 😉

mimikyky
1. jan 2010

aj od nás všetko naj 😉 🙂

radoslava
1. jan 2010

Všetko dobre do nového roka prajeme hlavne veľa zdravička.

greta24
2. jan 2010

Vsetko naj naj naj v Novom roku 2010 ! 🙂

katavinka
5. jan 2010

Moc vás tu nepoznám, chcem sa spýtať, je tu niekto z okolia Pezinka - Slovenský Grob, Šenkvice, Vinosady...?

krajcoanka
13. jan 2010

babenky všetko najlepšie do noveno roka 2010 a dúfam že nám tu pribudnú nieaké tie tehulky :D

cmeliacik
15. jan 2010

Ahojte... nie som sice tehulka, ale novopecena mamicka z Modry. Povodne som z Prievidze a kedze v Modre a okoli nikoho nepoznam, dufam, ze sa tu najdu nejake maminy na pokec🙂

mimikyky
16. jan 2010

Ahojte kočky

dnes v noci som brúzdila po dlhej dobe po nete, a nedá mi nenapísať!!!

dnes večer- v noci prepadli môjho Denisa pri kulturáku dvaja pankáči , skočili na neho zozadu, zvalili na zem, spadol na chrbát, dokopali ho do brucha, má škrabanec na líci, bolí ho zub, hánky má krvavé, veľmi ho bolí brucho a chrbát. Zavolala si 112 a povedali mu, že keď vie chodiť, nech ide na pohotovosť :shock: :shock: :shock:
potom tam za ním došiel muž a poslali ich na kramáre na ultrazvuk brucha, a teraz leží doma a máme ho sledovať, či nemá vnútorné zranenia, krvácanie...
policajti povedali, že je zbytočné to aj hlásiť :shock: :shock: :shock:
bundu má komplet roztrhanú, a inak mu nič neukradli...

greta24
16. jan 2010

Podajte Trestne oznamenie ! Ved to nie je normalne !!!! 😠

mimikyky
16. jan 2010

gretka,
rovno z Kramárov bli na polícii........vraj zbytočne!!!! lebo nevie kto to bol

katavinka
16. jan 2010

mimikyky: mňa už asi v tomto štáte nič neprekvapí 😠 🤐 Fakt!!!

dadka212
16. jan 2010

Mimi tak to je sila 😠 ale presne, v tomto štáte ma neprekvapí už nič, či už v zdravotníctve alebo aj na polícii 😔

l.lara
17. jan 2010

ahoj mimikyky, nahodou som sem zabludila, (som z PK) a nechce sa mi verit, ako sa zachovali aj na linke 112 aj policajti. to je neuveritelne! 😠 ved mal dat trstne oznamenie na neznameho pachatela a aspon dat aky taky opis pachatela..

ako sa ma Denis?

mimikyky
17. jan 2010

ahojte kočky,
Denis je ok, vyzerá,že brucho má v poriadku

l.lara
18. jan 2010

ahoj mimikyky, som rada, ze je Denisko ok 🙂

mimikyky
18. jan 2010

ďakujem 😉

krajcoanka
19. jan 2010

Presne tak, mali ste podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa....veď polícia to musíííííí mať v evidencii.Mala si natom trvať!!!!
Ja som bola pozrieť kamoškin dom -bola na dovče a niekto sa jej tam vlupal, tak som volala policiu. Prišli popozerali a už chceli odísť, tak som sa ich pýtala že či si nezoberu ten zakrvavený predmet (bolo tam rozb. okno a asi sa tam dotyčný dorezal), tak si ho potom nasilu zobrali a povedali, že pokial jej tam nič nezmizlo(No ale ako mala vedieť či zmizlo, ked tam nebola), tak to je zbytočné a že aj tak na rozbor musí byť krv čerstvá, že keď to je staršie ako 24 hod., tak to môže ovlivniť testy...no vyhovorky... a nakoniec ho vďaka tomu usvedčili, pretože to nebol jeho prvý prípad...takže asi tak...chýba im trochu zanietenosti pre prípad, nestačí len škola! 😒

krajcoanka
19. jan 2010

ahoj cmeliacik 🙂 😉

l.lara
19. jan 2010

krajcoanka, jasne, ze by mali mat tych lumpov v evidencii..mojmu bratrancovi ukradli mobil ked telefonoval na ulici a mama ho donutila, aby to isiel oznamit policii kvoli evidencii a opisu pachatela. ze mobil sice uz neuvidi, ale aspon druhym moze pomoct opis pachatela. a to je fakt vyhovorka, ze krv starsia ako 24 hod. moze ovplyvnit testy. ved je potom dna? hmm.. 😠 ako vravis, chyba asi trosku zanietenosti..