Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

krajcoanka
21. jún 2010

ach to slovensko.....nič poriadne nefunguje....ak sa za vecou clovek nezenie a trochu sa vo veciach nevyzná, nic sa nedozvie! :(

lucia20
22. jún 2010

@krajcoanka myslim, ze nikto na slovensku, teda na uradoch ti nepovie, chodte tam a tam a ziadajte to a to na to mate pravo.... eee. ked som isla na prvu MD, tak na mna pracovnicka na SP pozerala ze co od nej vobec chcem.

iinuska
22. jún 2010

baby, ja ked som bola nieco vybavovat v PK ohladne materskej, tak prave som mala opacny pocit. Velmi mile tety a snazili sa

katavinka
22. jún 2010

@iinuska toto veľmi záleží od konkrétnej tety 😉 Každá má iný prístup, k tej čo chodím ja, je tiež super.

dadka212
22. jún 2010

ja tiež mám velmi pozitívne skúsenosti na úrade soc. vecí a rodiny...a súhlasím s katavinkou závisí to od konkrétnej pani 🙂

mimikyky
22. jún 2010

@krajcoanka ahooj 😉 Teba som už riadne dlho nevidela 🙂 ako sa máte???

iflorent
24. jún 2010

Ahojte maminy z PK, som tu nova a to nielen na MK, ale aj v PK a nemam tu ziadnu kamaratku. Mam rocnu dcerku a dufam,ze si tu obe najdeme nejake kamaratky🙂 Pekny den. Zuzana

iinuska
24. jún 2010

@iflorent ahoj 🙂

iflorent
24. jún 2010

@iinuska Ahoj 😉

andelik8
25. jún 2010

@iflorent ahoj 😀

lucia20
25. jún 2010

@dadka212 ahoj, prepac za to dnesne roztrzite stretnutie. len chvilku, ked si si ma nevedela vybavit, tak som normalne zostala na pochybach, ci som nahodou neoslovila tvoju segru. :D ale decka mas uzasne a malinka s tym jogurtom bola spicova. :D

lucia20
25. jún 2010

@iflorent ahoj. my sme pristahovani v pk uz tri roky a ja si tu stale pripadam ako nova...... 😖

dadka212
26. jún 2010

@lucia20 no ja som si nevedela vybaviť aká Lucia 😀 moja sestra nikdy nie je s oboma mojimi deťmi naraz, respektíve nikto len ja....a ten jogurt ona si ho celý otvorila potom tam strkala celú ruku a aj ho celý zjedla okrem toho, čo zostalo na nej 😀

iflorent
26. jún 2010

@lucia20 ahoj. no, asi to bude trvat aj nam chvilu, kym si tu zvykneme, ale snad casom niekoho najdeme🙂

lucia20
26. jún 2010

@dadka212 no ja som ozaj chvilku bola v pomykove.... ale malinka bola bohova. strasne sa mi pacila...

@iflorent a ked nie, tak si skocime na kavu my dve. :D

dadka212
27. jún 2010

@iflorent určite si tu zvyknete 😉 čo počúvam maminky tak hrozne vela je ich tu prisťahovaných a zvykli si pekne 🙂
@lucia20 ja už niekedy deckám dovolím všetko len nech nachvílku zavrú ústa a neotravujú ma 😀

lucia20
27. jún 2010

@dadka212 heh, tusim mi to nieco pripomina...... :D

katavinka
28. jún 2010

Teda ja som si tiež zvykla veľmi rýchlo. Len mi je ľúto, že nemáme dom, malý by tam dokázal behať celý deň. V byte mu je dlho a nie vždy sa dá ísť von, len domček v PK asi nehrozí, nakoľko sú tu drahé pozemky jak...

lucia20
28. jún 2010

@katavinka no to je pravda v pk su domceky strasne drahe, ale mozno by sa nieco naslo. isto by malinkemu bolo lepsie na dvoňre. ja to vidim na nasich babach. tie su uplne v siedmom nebi a cely den od rana do vecera vonku. este aj obeduju vonku pri svojom malinkom stoliku len aby nemuseli ist dnu.

katavinka
29. jún 2010

@lucia20 aj ja to vidím, keď sme u našich, je taký spokojný, stále vonku sa hrá, behá s tatrovkou, fúrikom, v piesku, potom na odrážadle, fakt ide dnu sa len napiť, napapať. Veď tu staré domy na zbúranie stoja toľko, že sa mi vlasy stavajú dupkom.

iinuska
29. jún 2010

ahojte
my byvame v RD a je to fakt super. hlavne teraz v lete. A clovek sa nemusi bat, ze dieta vybehne na cestu. je to fajn 🙂

iflorent
29. jún 2010

presne tak. ja som vyrastla v RD a teraz byvame s manzelom v byte a je to "horor" - pre mna🙂 malej je tu dlho, chvilu sme vonku, ale to je o nicom, preto chodime k mojim rodicom na Zahorie, tu je taaaaka stastna, ze ani dnu nechce ist, este aj vecer v pyzame by najradsej utekala von🙂🙂🙂
a diky, baby, za podporu🙂

greta24
30. jún 2010

Dadka, aj my sme ostali bez skolky, takze absolutne netusim, ako to vyriesim, pretoze sa nebudem moct vratit do prace ☹ ☹ ☹ So skolkami je to tu katastrofalne, mam potvrdene, ze tento rok nevzali 150 deti... 😖

lucia20
30. jún 2010

@katavinka hej hej, tym deckam je treba trosku volnosti. fakt si neviem predstavit co by som s babami robila v byte. a celkovo aj so sebou. asi by som tam len kysla. teraz stale nieco robime, motame sa po kopcoch, vzdy je kopu roboty....

katavinka
30. jún 2010

@greta24 to je des fakt 😒 čo tak poradiť..., jedine si predlžiť materskú ďalším bábätkom 🙂

lucia20
30. jún 2010

@katavinka je to na porazenie tu s tymi skolkami. hlavne ze spravili big vystavbu, vlastne aj robia ale skolka nepribudla ziadna. kam s tymi detmi??? kto nema babicky, tak je v pr.... a zase bez prijmu sa zit neda... 😖

iinuska
30. jún 2010

no veru, s tymi skolkami je fakt vsade problem. To uz aby som dala maleho teraz do poradovnika. 😅 A nebolo by zle otvorit si sukromnu skolku. Urcite by sa uzivila

lucia20
30. jún 2010

@iinuska sukromnych je tu uz ako hub po dazdi ale tie ceny.... 😖 ja som mala katku dva a pol roka v poradovniku, vymenila sa v skolke riaditelka a nova mi povedala, ze poradovniky neplatia, ze aj tak musime znovu poziadat o prijatie. 😠 skoro ma porazilo.

dadka212
30. jún 2010

@greta24 Greti ☹ no ja som už dávnejšie vedela že sa hlásilo cez 300 deti a zobrali len okolo 100 plus ešte dodatočne na to bielenisko nejaké...ja mám ešte výhodu že som na MD takze nemám až taký problém len taký že Maťo sa nudí...

Keby som mala RD tak normálne spravím opatrovanie detí za prijateľnú sumu šak tie súkromné škôlky krachujú viaceré lebo už nevedia koľko pýtať 400-450 € bol približne môj plat to by som mohla zostať doma a nie platiť škôlku...

@iinuska teraz je ti poradovník na 2 veci...všetko ide cez mestský úrad aj kamošky mali "vybavené" cez riaditeľku ale MÚ im to stopol...

prettybaby
1. júl 2010

babyyyy nejdete niekto na kupko?snad je uz otvorene