Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

tehulka4
1. dec 2010

babulky, velmi pekne vam dakujem za ochotu..minitrouble, je to to co som myslela ja, a tiez som sa dopatrala k tomu,ze by ot malo byt do novembra buduceho roku,a le tak vieme ako to tu na SK funguje, tak uvidime ci vobec z toho nieco bude...ale aj tak vam vsetkym velmi pekne dakujem a prajem pekny dnik.. 😉

maxara
4. dec 2010

@minitrouble 😲 to fakt? super.. aj tak asi nikdy nepojdem ako sa poznam.. a ked to uz ma byt planovane, tak to asi bude cestou z Vinicneho do Senca smerom ku dialnici, tam je toho pozehnane.. no odpadavam

katavinka
26. dec 2010

@minitrouble centrum podobné Parndorfu sa ide stavať vo Voderadoch, čiže skôr by som povedala pri Trnave ako pri Pezinku. Videla som plán, ale naozaj pochybujem, že tam budú také cenové relácie ako v Parndorfe.

katavinka
4. jan 2011

Ahojte,
prosím vás, viete mi niekto povedať, kedy je zápis do škôlky tento rok a ako vlastne treba postupovať???
Ďakujeeem..

dadka212
10. jan 2011

@katavinka to bude asi až v marci a bude to prebiehať asi tak ako minulý rok na mestskom úrade, určite to bude v pezinčanovi písané...

katavinka
10. jan 2011

@dadka212 díky, dadka, tak budem musieť sledovať, lebo nejak nečítam ani Pezinčana ani Pezinsko.

dadka212
10. jan 2011

@katavinka v Pezinčanovi to bude určite, veď aj na nete je pezinčan nemusíš listovať noviny 😉

madalah
17. jan 2011

Ahojte kočky, nevedeli by ste mi poradiť nejakú opatovateľku v Pezinku k ročnému chlapčekovi? Dííík 🙂

cora73
17. jan 2011

@madalah ahoj,mne si dnes pisala na mail 😉 ,a teraz ma napadlo,skus Domelia.sk,ci tam nieco nie je,myslim,ze tam boli opatrovatelky z PK...

cora73
17. jan 2011

@madalah ja kebyze nemam toho 3-rocneho,tak ti ho vezmem,ale on je komplikovany a je to s nim tazke,mala som este 2-rocne dievcatko,ktore som zacala opatrovat az ked uz on ku mne chodil a vyslovene ju neznasal,az zacal plakavat,ked vedel,ze je u mna aj ona-pretoze on sa jej pacil a robila mu zle 😀 😀 ,no des a hroza,musela som bohuzial malu potom odmietnut,potom zas mala dlho za nami plakavala,lebo sa jej u mna pacilo... ☹ ☹ preto nechcem riskovat ,pokial ho opatrujem, s mensimi detmi...(nstastie mojho syna uz prestal bit 😀 😀 😀 )

cora73
17. jan 2011

@madalah hned tu mas aj link 😉

http://www.domelia.sk/poskytovanie-sluzby/opatr...

lepsie by asi boli take 30-45 rocne-podla mna...

anaxamon
18. jan 2011

ahojte, chcela by som poradit ak by ste niektora vedela, ktory interny lekar v pezinku je najlepsi na vystrenia pre tehotnu? neviem sa zorientovat 😖 dakujem velmi pekne 😵

katavinka
26. jan 2011

@anaxamon no je tu Kvasňovský, ten moc obľúbený nie je, ale chodím k nemu, EKG Ti spraví rovnako ako ktorýkoľvek iný.

anaxamon
26. jan 2011

@katavinka ahoj, dakujem, ten mal zle cislo uvedene na stranke takze som sa nedovolala. Napokon mi dala cislo na inu dr. moja sestricka od vseobecnej, myslim ze sa vola durekova alebo tak nejako

iinuska
26. jan 2011

@anaxamon Durkovska 😉

anaxamon
26. jan 2011

ano durkovska, moze byt🙂 ja nie som moc na priezviska 😀

jankaslamka
28. jan 2011

Baby neviete mi odporucit detskeho lekara? sice byvam v pezinku, ale ziadneho nepoznam a neviem teda kam ist malu prihlasit este pred porodom.. Dakujem za pomoc

dadka212
30. jan 2011

@katavinka http://www.pezinok.sk/?yggid=629&id=2918
prijímanie do materskej škôlky 🙂

katavinka
30. jan 2011

@dadka212 ďakujem moc, už som videla 🙂

katavinka
30. jan 2011

@jankaslamka chvália si Križanovú, ale tá berie len ak k nej patríš podľa obvodu alebo cez známosť 🙂 a Vargicovú. Každý má isto inú skúsenosť.

dadka212
30. jan 2011

@katavinka tak už len držím palce, že decká príjmu 😉

dadka212
30. jan 2011

@jankaslamka ja chodím k Orlickej a som spokojná...Vargicová dáva vela antibiotík ja som skôr za to aby sa skúsila iná liečba a až keď je to nevyhnutné dať atb...každý má iné požiadavky...

zuzicka1982
30. jan 2011

@jankaslamka Aj my chodime k Orlickej. Som velmi spokojna..Aj sestricka je super.

jankaslamka
31. jan 2011

@katavinka a nevies nahodou ktory obvod patri pod Krizanovu? alebo kam patri Muskat?

@dadka212 no vela antibiotik nie je bohvie co to je fakt 😖

@zuzicka1982 super dakujem za tip 🙂

katavinka
31. jan 2011

@dadka212 kiežby, veľkú nádej tomu nedávam 😖

@jankaslamka to veru netuším, možno by sa to dalo niekde na nete nájsť..

jankaslamka
31. jan 2011

@katavinka uz som zistila ...na nete nic..tak volam svojej dr. a ta, ze si mam zavolat na spojovatelku, ze ta by mi mala vediet povedat..a ta mi povie, ze ona to tam nema mas sa prist pozriet sama, ze to maju na dverach napisane 🙄 super pristup.. Tak som si nasla cislo na Krizanovu na nete, ze skusim zavoalt prinajhorsom mi povie, ze nie...tak ze novych nebere, len ak tam patrim podal obvodu..tak ze reku a aky obvod pod nich patri..tak ze muskat..no ako dobre 🙂 tak ma vzala.. ale inak by to bol pokus omyl kym by som nenarazila na toho praveho.. lebo zeby sa mi tam chcelo trapat len kvoli tomu aby som sa pozrela kto ma co na dverach vyvesene 😠

anaxamon
1. feb 2011

@jankaslamka ja ked som zhanala toho internistu tak som sa aj bola osobne na dvere pozriet ze ake info sa tam dozviem, a ten doktor v poliklinike nemal na dverach ani len telefonne cislo....ale v tej casti kde su detske lekarky je viac informacii, to je pravda a inak tiez byvam na muskate🙂 taka z budem riesit dr. mozem zuzitkovat tvoje zistenie 😵

jankaslamka
1. feb 2011

@anaxamon tak ja som tam nakoniec nesla..sa mi nechcelo 😀 Ale zistila som to aj tak 🙂 patrime ku Krizanovej .. zavolala som jej a sestricka povedala, ze kedze sme z jej obvodu nas vezme..inak uz nebere ..ze staci ked pridem z porodnice zavolat, ze sme doma a pride nas pozriet 😉

kamilka22
3. feb 2011

Caute baby, tak sa sem k Vam idem pridat, niektore aj z videnia poznam 😉 Mam doma dcerku ma 3 roky a 5 mesiacov a rocneho syna. Dceru mi tiez nevzali do skolky od troch rokov, tak sa tisko modlim, aby ju vzali tento rok. Len skoda, ze teraz si mozeme dat prihlasku len do dvoch skolok. Mala som ist od januara do prace, tak odklad to isti. Snad od septembra sa bude dat. Len sa bojim, ze ju nevezmu ani od septembra. Situacia je tu na zaplakanie.

Co sa tyka detskych lekarok - my chodime k Orlickej a som spokojna. Tak ako Dadka pisala, ATB voli ako poslednu moznost a to mi vyhovuje. Ale bola som raz s dcerou aj u Gulovej, lebo nasa mala dovolenku a bola velmi mila a s dcerou /ktora absolutne vtedy nespolupracovala/ mala velku trpezlivost a celkom to s nou vedela.

dadka212
4. feb 2011

@kamilka22 ja som hovorila, že keď mi malého tento rok nevezmú do škôlky, normálne tam budem chodiť s ním na úrad a pekne krásne ich tam budem otravovať, najlepšie keby pizúkal aj za primátorom pôjdem, ako to, že tento rok sa dostali aj 2,5 ročné deti do škôlky a 3,5 r. zostali doma? zato že som doma a čo ma má šlak trafiť, šak to je neskutočné ako sa doma nudi,nič sa mu so mnou nechce...tento september bude mať 4,5 tak dúfam, že ho vezmú, už je najvyšší čas, veď už teraz je neprispôsobivý, nevie sa poriadne hrať s deťmi, a len s maminkou chce byt...platenie za odpad za decko ti príde pomaly ešte do pôrodnice ale to, že to decko pôjde za 3 roky do škôlky asi nikoho netrápi...žijeme tu roky, platíme dane, odpad a proste všetko a nevedia otvoriť jednudve trápne škôlky navyše, hlavne, že sa nadstavujú byty pre nejakých mestských neviem koho na škôlke za hradbami 😠
som sa zas rozčúlila...