Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
23. apr 2008

no, kočky, ve´d aj ja by som bola rada, keby zostal v pk, je to to isté zameranie dadka, tak dúfam, že má rozum

dadka212
23. apr 2008

Len či nebude chcieť ako aj Leva hovorí, baby nové 😉
Ja som tiež chodila do PK na školu a nebanujem ešte som bola rada, že nemusím veľa cestovať bola som už okolo 2-hej doma a ráno som stávala o 7 😉

krajcoanka
23. apr 2008

normal mi pri zaslaní zmyzla odpoved!tak to sa mi ešte nestalo!!! 😠 😠 😠

mimikyky
23. apr 2008

krajcoanka, mne sa to stáva pravidelne!!!

krajcoanka
23. apr 2008

no aj som mala vypísané....
Tak ešte raz 😖 .
Mylím mimi že by si mala dať šancu mladému, nech sa on sam rozhodne, aby ti nikdy nič nevyčítal. Samozrejme povedz mu k tomu svoj názor . Neviem či ide na gympeľ, no ja som počula že ked chodia na gympel do Ba a idu na vyšku, tak su niekedy tie decka z uprednostnované.To som počula. 😖

Ja víno nepijem,ja si dam mlieko a po ňom mi nieje aspoň zle! 😀

dadka212
23. apr 2008

No mne sa teraz malý zobudil so zimnicou, celú ma ovracal a má 39,2 horúčky bez odčítania ☹ ale dúfam, že sú to iba zuby...

leva
23. apr 2008

dadi ☹ chuda male,poobede,dos vys.teplota,tak sa drzte.

leva
23. apr 2008

mimi a kam do BA by mal ist synator na gympel?

krajcoanka
23. apr 2008

dadi, hrozné.ked sa dava do zadočku, tak sa odratáva 0,5.Má po odrátaní 39,2? My sme mali také vysoke pri vyroze.Pri zubkoch sme mali max.38 😖
Mas doma niečo proti hnačke?Chudatka, mne tak raz lubko vracal celu noc- dufam že vam sa to nestane.Museli sme volať sanitku, lebo vtedy nemal ani len rok. ☹ Ničim sa to nedalo zastaviť.a ked som chcela aby si dal vodu- po lyžičkách tak detto.tam je už potom riziko dehydracie. Dr. mu dala injekciu a potom bolo dobre. No na druhy den som to mala ja. ☹ 😠
Daj vedieť ako ste prežili noc.Uzdravte sa!!! 😉 🙂

dadka212
24. apr 2008

Levi, Anka ďakujeme 🙂
boli sme s ním na pohotovosti lebo mu teplota vystúpila až na 41 a tam mi teda veľmi nepomohli povedala mi iba to čo viem aj ja a čo som aj urobila (sprchy, diazepam, čapíky kombinovať poo 3 hodinách s brufenom), že keď sa to zhorší ísť na kramáre, aj sa zhoršilo teplota mu neklesala pod 39,5 tak sme sa obliekli, malý nás stihol ešte ovracať tak znova prezliekať a utekali sme na kramáre...tam bola zlatá doktorka, ktorá mi vysvetlila, čo mám kedy, ako a prečo robiť a ešte aj ponadávala na túto našu v PK, že si poriadne nerobí svoje povinnosti, že má chuť jej tam zavolať 😀 🤐 ale čo mi poradila pomohlo cíce sme boli celú noc hore a robili sprchy, ale teraz už je to fajn.
Našťastie dehydrovaný nebol, včera vypil vyše litra čaju, trocha vyvracal, ale aj tak dehydrovaný nebol 🙂

krajcoanka
24. apr 2008

dadi, ja malokedy chodím na pohotovosť do PK, lebo zatiaľ čo tam čakam,som na Kramaroch davno vybavená 😖 😒
N aposledy sme tam čakali 5 asi hodinu, kym Dr. došla 😠
Viem že zaleží koho daju na pohotovosť, ale my sme boli už par krat a vždy to bolo zle.Takže ja ked niečo mam, idem vždy na kramare.čo už!

Inač dnes sa mi pred chviľkou zosypal david z postele ☹ .Som žehlila a už som nestačila dobehnúť 😔 .Našťastie to bolo na koberec- z malej výšky.Uf!chvílku plakal a potom bolo dobre.Aj som ho prezrela.Je ok. Chvala Bohu!!!

mishka711
24. apr 2008

ahojte jaj dadi prajeme skore uzdravenie chudatka male co si musia vytrpet a anka no pekny sok ja tiez davam maleho na gauc ale kazdu sekundu ho sledujem clovek nikdy nevie a ked sa zacne prevracat a boli sme sa vazit dnes aj merat 🙂

leva
24. apr 2008

Ahojte kocky,dadi,uz o 12stej som sa pokusala pisat,no konik blbol a prispevky nikde 😒 Tak ste mali pernu noc,chuda male take teploty,tiez poznam stav vracanie,mala vraciala dost casto ked bola mala a ked bola chora,vsetko bolo ovracane,no ju driapalo z hlienov,tak som bola rada ze to slo von,a tuto pohotovost pozname my velmi dobre,kedze sme mali smolu a choroba ju rafla vecne v piatok vecer ci v sobotu,je tu pohotovos hrozna,tiez sme vetcinou leteli odtial na kramare.Tak super ze uz je dobre,prajeme nech cim skor uplne fit 🙂

krajcoanka
24. apr 2008

a čo miši, kedy to prídeš na SK? objednala ťa mama na srdiečko s malim?
Inač ja som bola vedla neho, len som nestačila natiahnuť ruku, ked som mala žehličku. ☹
Kolko malí váži a meria? šak daj nieaké čísla! 😉

Dadi, už je dobre?Ako sa mate?
nam došiel dnes list, že Lubka beru od septembra do MŠ. Mi je normalne do plaču, že už mi ide syn do škôlky-fakt ☹ ☹ ☹ Asi som sa uponáhlala. Všetci mi hovorili že ho mam dať.Dokonca aj učitelka 😖 .Ta ho chcela zobrať hned.Ja neviem. Asi ho dam len do obeda a potom uvidím. Bojim sa že bude nosiť zo škôlky nadavky a choroby a že Davidko to od neho vždy dostane. ☹ ☹ 😖

dadka212
25. apr 2008

ďakujeme 🙂

no dnes už je lepšie, dali sme sirup Paralen sus a je výborný hneď zabral, troška sme pomohli sprchou, ale po chvíľke horúčka klesla malý sa pekne ukludnil a spinkal od 23 do 5 rána 😵
Chúďa malé tak ho bolí riťka má ju zaparenú a pipíka ma červeného, lebo on normálne nemá že hnačku on ciká cez riťku 😔 ☹ dali nám nejakého Kulíška, ale on mi to nechce piť to vyplúva a Hylak máme ale zatial nám nič nepomáha, ževraj smecta je dobrá na hnačku tak pôjdeme kúpiť...

Anka veru treba dávať bacha 😉 mne síce malý nespadol, vždy som ho zachytila, ale teraz sa tvári ako nesmrtelný postaví sa na krajíček postele a rehoce sa alebo skúšal skákať z gauča, našťastie tam bol paplón dolu tak sa nejako veľmi nebuchol 😝
A tej škôlky by som sa bála hlavne kvôli chorobám, lebo niektoré maminy sú dosť nezodpovedné, ja chápem, že musia zarábať ale preto aby nešli na OČR odvedú aj choré dieťa do škôlky a potom to drapne polovicu triedy 😖

mimikyky
25. apr 2008

do kelu, zase mi nejde pridať píspevok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

ahojte kočky, skúšam už hodku 😀

mimikyky
25. apr 2008

to vždy keˇzanadávam verejne, tak to konečne naskočí 😀 😀 😀

včera som vyrobila tapas, cestou do ba na intrák som tankovala pri tescu na benzínke, a keď som išla platiť, zistila som, že som si zabudla peňaženku, s maličkou dušičkou som išla ku kase, a bola tam baba, som sa jej priznala, a povedala som jej, že o 10minút som späť, že jej tam zatiaľ nechám Denisa 😀 nič iné som nemala,čo by som jej tam ako zálohu nachala, ešte že bol so mnou on 😀 😀 😀 a baba sa rehotala, že "no, mama Ťa založila za 5 stovák"
našťastie som netankovala až v Ba, lebo neviem, ako by som si poradila

mimikyky
25. apr 2008

trapas, nie tapas 😉

leva
25. apr 2008

😀 😀 😀 Rehocem sa ako kobyla a muz na mna kuka ako na blazna 😀 mimi,ti poviem super zazitok,urcite si fajn pokecali 🙂

leva
25. apr 2008

Dadi,smecta je dobra na taketo veci,len ci ti to vypije,chuti to ako sadra,maleho naplo a vsetko bolo vonku.Skusila som to este raz,tak isto.

dadka212
25. apr 2008

levi teraz je nová pomarančová tá chutí lepšie 😉 stále je to humus ale je lepšia...

mishka711
25. apr 2008

Ahojte dadi tak fajn ze je malemu lepsie Anka no letime v maji 11steho a odlietame 24ale to este budeme cestovat do popradu no este som sa neobjednala musim nabuduci tyzden zavolat uz som nejako rozlietana dnes som nabehala kilommetre tak som rada ze sedim a maly ma 5.770g a 62cm no pomalicky rastieme a priberame 😀

leva
25. apr 2008

jej,tak to som nevedela,ja som este mala doma zasobu,tak dobre vediet 😉

dadka212
25. apr 2008

ďakujeme Mishka 😉 my sme mali podobné miery v 3 mesiacoch, zato teraz je malý chudučký možno schudol pod 9 kg ☹ ja neviem po kom je taký drobnučký ja aj tato sme okolo chudých ani neišli 😅

Levi, ale fakt nečakaj zázraky je to stále humus, ale je to troška lepšie taká sladká sádra 😀 😎

leva
25. apr 2008

😉 ok,ved aky liek je mnam,asi len niaky sladky sirupcek,aj antb,su humusik,som rada ze aspon mala uz zhltne aj liek,je to o moc lepsie.Dnes bolo pocasko,pozrela som z okna a vyzeralo to na riadnu sarapatu,no nakoniec to tak hrozne nebolo.Aj zatra vraj nema byt pekne a chceli sme ist kuk do Jura na hody,no ale nevadi,o tyzden su v Raci,tam sme vzdy,kedze som odtial,aj ked bude nepekne mame sa kde schovat 🙂

dadka212
25. apr 2008

Levi tak si užite hody 😉 tato na také akcie nie je a malý to tiež nemá rád lebo nemôže chodiť 😖 takže možno sa dostanem akurát tak sem na vinobranie 😝

leva
25. apr 2008

No ani nas tato nebol moc nadceny ze tam chcem hrabat,no mam tam kamosky,uz mi aj par volalo ci dojdeme,jemu staci ked ideme do race co musime,ked rodina pozve,tam vie ze sa moze aj natiahnut a ja nech si lietam kolko chcem 😀

dadka212
25. apr 2008

Môj má teraz výhovorku, že malý je chorý pritom mu "nič" také nie je "len" má stále sračku...ale to beriem a budúci víkend idem ja na nákup do BA lebo tu sa nič poriadne nedá kúpiť ideme na svadbu tak si musím troška skultúrniť šatník 😉

leva
25. apr 2008

jej,tak to prijemnu zabavu,beries aj drobca?

dadka212
25. apr 2008

ďakujeme 🙂 berieme ho bude tam viac detí aj v jeho veku 😉 , ale potom ho odnesiem domov, uspím a sestra povaruje, my s tatom sa budeme zabávať - prvý krát odkedy je na svete teda odkedy som otehotnela (bola som riziková) čiže po 2-ch rokoch sami 🙂