Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

maca5
7. máj 2008

Kocky, hladam v PK dobreho zubara/ zubarku pre dcerku (6-rocnu) 🙂 . S kym mate dobre skusenosti? Pripadne, ku komu by sme urcit nemali ist? Dakujemeee za rady a odporucania 😉

leva
7. máj 2008

Ahoj maca za info,ja ti zasa dam tip na zubara Dr.Andelova je velmi dobra zubarka a urcite neodporucam na ZS Fandliho. 🙂

leva
7. máj 2008

krajcoanka,vdaka aj tebe 😉

dadka212
8. máj 2008

Levi, náš tato chytil pleseň na nohy a kožná mu pomohla, do 2 týždňov ani stopy a to mal riadne rozrastené....

Maca ja mám zasa skúsenosti s Mudr. Vrškovou je to zlatá žena zubárka a dala mi dokopy zub ktorý mi Mudr. Gálisová akurát tak roz..... tú absolútne neodporúčam 😉 ;

maca5
8. máj 2008

Kocky, dik za tipy 😉 , ku skolskej zubarke urcite nechceme ist ... o Andelovej som pocula, ze je fajn a vie to s detmi ... pani MUDr Vrskovu nepoznam a je to prvy krat, co som o nej pocula 🙂

dadka212
9. máj 2008

Maca Andelovej chodí náš tato a je spokojný 😉

mishka711
9. máj 2008

ahojte ako sa maju deticky my uz pomaly prikrmujeme a zatial chuti vcera sme boli na vahe 6,100g tak fajn zajtra nas caka balenie a posledne nakupy darcekou pre family a potom sa na dlhsie odmlcime tak ak sa mi nepodari sem nakuknut majte sa krasne a ozvem sa ked budeme spet v Dubline 😉 🙂

leva
9. máj 2008

ahojte,vdaka dadi 🙂 musim skocit,ono ja uz som tu na stredisku raz bola u koznej,no zdalo sa mi ze je niaka spomalena a davala malej masticku co jej vobec nepomahala,mala ma vo vlasoch na pokozke hlavy straaasne lupiny,nie po celej hlave ale na urcitom mieste,taka mapa sucha,az chrastova,brala jej vzorku,lupienka to neni,nastastie,no zarabana mast co jej dala jej nepomohla ani troska,vodicka tiez nie a ked som prisla ze ziadny naznak zlepsenia,dala jej to iste znova,tak som nechapala,tak preto sa pytam.Skusila som uz aj vela samponov z lekarne,bohuzial nic.

dadka212
9. máj 2008

No Levi neviem niekto na ňu nadáva, ale ja som tiež bola spokojná cíce mi len vypalovala kurie oká ale aj tak...

krajcoanka
9. máj 2008

dadi, au.

leva, tak skus ísť na Kramare. Ja to riešim už tak.Hlavne čo sa týka kožnej.Je pravda že v minule som k nej išla,ale to som nemala iné východisko. 😖 ☹

leva
10. máj 2008

ahojte,ano aj nad tym som uz premyslala,uvidim,este neviem ci nieje aj v raci kozna,ja som tam bola uz davno so sebou a bola strasne mila,len neviem ci tam este je,bo to sa tam strasne meni,na Tehelnu tiez nepojdem,mne davala na vyrazky po porode malej ked som mala,na brade hrozne zapalene,antikopcepciu,kozna a antikopcepciu,bez vysetrenia u zenskej.

dadka212
11. máj 2008

Ahojte 🙂 všetko najlepšie ku dňu matiek 😵

no dnes je zasa krásne počasie, ideme dnes do parku kuknúť čo to tam bude za akciu, budú tam aj Podhradská s Čanakym spievať - tých Matúško "uznáva" 😀 dokola si púšťa ich CD v DVD-čku 😀 😝

krajcoanka
11. máj 2008

ahoj dada.kto je to podhradská?nieaka pezinska star?

dadka212
11. máj 2008

Nie, to je taká speváčka, ktorá vydala už asi 6 CD pre detičky s tým Čanakym, veľmi pekné pesničky 🙂

radoslava
12. máj 2008

Dobre ranko prajem. Ja som tu akciu vcera zmeškala prišli sme tam az o 17,30 to už tam skoro nikoho nebolo. 😀
Mala zbožnuje Podhradsku a Canakyho maju super pesničky. A Dadi ako bolo?

dadka212
12. máj 2008

Ahojte 🙂

no bolo super, ale náš Maťo je na také akcie ešte malý takže ho skôr zaujímal poník a tak, ale inak Podhradská a Čanaky super náladu spravili pre tie detičky - vedia to s nimi 😉

Inak Radka ja nie som si istá nemám veľmi pamäť na tváre, ale tuším ťa sem tam stretávam v meste, a tuším aj u Orlickej som ťa stretla asi pred 2 týždňami, som tam bola sama len malému pre lieky...

radoslava
12. máj 2008

Dadka je to mozne ja som tam bola pre dvoma tyzdnami mala mala kašel. Ty ale ja tiez niesom na tvare. Tak ked nabuduce ma uvidiš tak sa mi prihovor lebo ja niekedy leziem ako tela nekukam okolo.
😀

sylvie
12. máj 2008

ahojte, aj my mame velmi radi pesnicky Podhradskej a Canakyho.. mame vsetky cd doma.. 🙂

som tu zase nejaku dobu nebola, lebo sme boli v Tatrach.. dobre bolo, ale kedze sme boli s malym, tak som si az tak velmi neoddychla.. vsetci kukali, aky je zivy.. ked sme sa chceli "v klude" najest, tak sme si museli dat priniest veceru do detskeho kutika.. 😉 ale inac fajn.. aspon sme vypadli.. a Ejko bol aj na Lomnicaku.. 😉

mimikyky
13. máj 2008

ahojte kočky 😉

zase mi blbol net, tak som tu nebola 😠

radoslava
14. máj 2008

Ahoj Lubi
uz je krasne teplučko dame kavičku v pohode. Vcera som tam bola mala sa uz aj zahrala.
Co ty na to , mozno sa pridate viacere.

dadka212
14. máj 2008

Ahojte 🙂

veru je krásne vonku 😵 a čo sa črtá stretko 😕

mimikyky
14. máj 2008

ahojte

Radka, ja som tam bola dnes 😉

tak kedy??? a o koľkej???

Dadka, my sme sa zase včera stretli, ke´d som kočíkovala, malý bol zlatý

dadka212
14. máj 2008

Mimy áno stretli sme sa veď som ťa zdravila 🙂 a dikes 😀 aj Majky je podarený 😵

radoslava
14. máj 2008

Lubi dame zajtra doobeda.
Vyhovuje mi to lebo navarene mam takze zajtra nemusim a poobede Sabinka spinkava dlho.
Tak čo ja viem o 10,30 alebo o kolkej ?

krajcoanka
14. máj 2008

ahojte!
dadi nová fotka?dobra, len vas nieje moc vidieť.skus detailne cvaknuť teba aj maleho. 😉 🙂

dadka212
14. máj 2008

Anka keby to bolo také lahké 😀 kým cvakneme tak malý kuká opačným smerom...ale keď bude lepšia tak dám 😉

sylvie
14. máj 2008

heh, ja ked cvaknem, tak niekedy odfotim len vsetko naokolo len nie Ejka.. alebo je tam len taka rozmazana ciara.. 😉 😀

dadka212
14. máj 2008

Sylvie ja tiež musím spraviť aj 50 záberov aby som mala nejakých 5 dobrých fotiek 😀 😝

mimikyky
14. máj 2008

mne zase decká pózujú, ale je to strašne neprirodzené ako sa potom ksychtia 😀

dadka212
14. máj 2008

Mimi veď ty máš modelov 😉