Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

maaja
17. máj 2007

ahoj Zoja 🙂

vidis, aj ja sa k netu dostanem az takto v noci ... mam maleho chlapceka Mareka, ma 7 tyzdnov, takze som cerstva mamina so vsetkym co k tomu patri 🙂

leva
17. máj 2007

ahoj eli,este pred vypnutim som kukla a hned dve kocky pisu.Tak pozdravujem a zelam dobru nocku,niak ma lame,idem snivat.

elliana
17. máj 2007

maaja, a ako sa citis ako novopecena mamina? Marek je dobrucke babeno? A ako ti spinka?

levi, nockuuuuu 😵

maaja
17. máj 2007

aaaale, uz sme si zvykli na seba ;) spociatku som si aj poplakala, ze to nezvladnem 🙂

ale Marek je naozaj dobre babetko, tak mi to celkom ulahcuje 🙂 no a teraz uz zacina byt aj trosku aktivny, uz aj "rozprava" a dokazeme sa aj troska pohrat spolu 🙂 tak sa mi to celkompaci 🙂

tvoja dcerka ma pekne meno 🙂 ako si to zvladala ty na zaciatku ? kolko mas rokov ? ja 27

elliana
17. máj 2007

to je super, ze si uz "rozumiete" a musi byt sikula, ked ti uz rozprava 😉
Zoja je naozaj super dieta, od narodenia prespavala cele noci, obcas ma divne sny a budi sa, ale to sa da vydrzat. Ja neviem, ci som plakala, ale boli dni, ked som mala vsetkeho plne zuby. A urcite este aj budu take dni...
Najhorsie na tom je, ze s manzelom sme sa do PK pristahovali a nemame tu ani mojich, ani jeho rodicov. Takze malu vsade tahame sebou, ale da sa to

maaja
17. máj 2007

no vidis, aj my sme taki pristahovalci do Budmeric - ty si apson v meste ☹ my tu nemame absolutne nikoho, doslova sme sem isli asi stylom, ze prstom na mape niekto dubol a boli to Budmerice a rozhodnutie, ze tam ideme byvat ;) ja som dovtedy ani netusila kde to je ... iank povodne sme zo Sale, je to asi 60 km ... takze vlastne Mareka tiez vsade vlacim so sebou, ale neva mi to 🙂 zatial 🙂

aj Marek pekne spinka v noci, ked zaspi okolo deviatej, tak potom sa zobudi o druhej az 🙂

a to rozpravanie - to su len take divne zvuky ;)

maaja
17. máj 2007

elliana, Marek sa zobudil, tak musim skoncit ... ale este sa tu objavim niekedy ... dobru noc 🙂

elliana
17. máj 2007

takze ste v Budmericiach sami? A preco ste chceli na dedinu?

elliana
17. máj 2007

bru a pokojnu nocku 😵

elliana
18. máj 2007

dobre ranko, ideme trosku von, mala je jak tur, urevanaaaaa, chudatko, stale ju trapi ten zubok

maaja
18. máj 2007

elliana ... ja som nechcela, to manzel ... ale zasa chceli sme rodinny dom blizko BA - vyhrala cena pozemku 🙂

barja
18. máj 2007

Ahojte kočky, ahoj maaja ! Aký ste mali dnes deň?

leva
18. máj 2007

Ahoj barja,ja ti nemusim vraviet aky bol den kedze sme ho stravili spolu.Co robis,alebo co si robila?

elliana
18. máj 2007

vy, vy, vy...ma podvadzate, potvorky 😀 😉

leva
18. máj 2007

ahoj elicek,dnes sme boli s tatovcami objednat tu dovolenku v Senci,ziadna kavicka a prechadzka nebola,to nas len caka niak bud,tyzden mozme skocit,co ty na to?

elliana
18. máj 2007

sa mate, teeeda, ja som bola aj s MM na zahrade, mala cely cas plakala... Sme jej zobrali aj ohradnku a nie a nie sa ukludnit. Ja som chcela aj nieco zasadit, ale akosi sa pri Zoji nedalo

leva
18. máj 2007

no tesime sa uz,uz toho bolo dost obsadeneho.Ale nakoniec sme vybrali,tesime sa ze konecne clovek vypadne stoho panelaku niekam,to je fajn ze mas zahradku,taky oddych.Zanedlho tam mozes spravit mali piesocek,jak sa ti mala zahraje,ked uz bude vediet sa hrat v piesku,aj si porobis volaco.

barja
18. máj 2007

Eli ani nehovor, že máš záhradku. Chcelo by to garden-party 😀 😀

leva
18. máj 2007

Take ugrilovane stehienko. 😀

elliana
18. máj 2007

uz aby ta party bola, ale keby ste vedeli, aky je tam este sajgon, je tam aj taka mala chatka, ale hruuuuuza, aka je spinava...
Takze najskor si urobime brigadicku, na ktorej si budete "grilovat" svoje stehienka a ked to bude vsetko ciste, ugrilujeme aj kuracie 😀 😀

barja
18. máj 2007

Moooooooože byť 😀 😀

leva
18. máj 2007

Tak plati!!!Dufam ze si neugrilujem len stehienka,dufam ze sa opalim cela krasne do hneda.

leva
18. máj 2007

Ale pri mojom pigmente sa opalim do ruzova ako take prasiatko,nemusime kupovat kuracie.

elliana
18. máj 2007

ej, keby ste videli, ako to tam vyzera, nehlasili by ste sa... 😉
Ale buduci tyzden by sme sa chceli s MM pustit do cistenia chatky, ale ani neviem, kedy, v piatok ideme do Kosic a znovu dalsi vikend v "prdeli"

barja
18. máj 2007

😀 😀 😀 ja sa tiež opalim tak najskor o pol roka 😀 😀

leva
18. máj 2007

To je ok,ja som uz upratovala iny sajgon,aj ked sme mali mi este chalupu,tak to tam bolo piate cez deviate,takze ked budes potrebovat staci povedat,deti strcime do ohradky,ked ich tam bude viac mozno ich to bude bavit.A mi sa do toho pustime.

leva
18. máj 2007

MM mi tu stoji za chrbtom a zenie ma od PC,je to neprijemne ked sa tu prechadza okolo mna ako madar v kukurici,idem teda,pokec bol faj tak pa kocky.

elliana
18. máj 2007

levi, viem si ho predstavit,ale to prirovnanie je bozske,ze v kukurici 😀 😀 som sa az zachichotala

leva
18. máj 2007

Uz som zas nachvilku tu. 🙂

maaja
19. máj 2007

je tu niektora z vas ???