Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
24. sep 2007

Mimiky mne je jedno ktory den , ty mas nejaky konkretny ktory by vyhovoval najlepsie

mimikyky
24. sep 2007

mne je to fuk, ja nemám iný program ako deti, a zase deti, a potom deti

mimikyky
25. sep 2007

ahojte 🙂 🙂 🙂

radoslava
25. sep 2007

ahojky 😀
Mimiky a este raz deti lebo štyri 😀
Ok tak čo dame štvrtok ako obyčajne o 16,00 Billa 😀

mimikyky
25. sep 2007

no dobre, tak som sa sekla ☹

leva
25. sep 2007

Ahojte,elicek skoc sem od augustoviek 🙂 Akurat pisali ze zmizlo viacej tem,co to je 😅

elliana
25. sep 2007

levi, ja neviem, ale nastastie som si precitala tu temu a aj augustovky zmizli, som si ich nasla cez google a potom sa tam objavili...nechapem

leva
25. sep 2007

No viac toho zmizlo,no ale uz to je naspet 😉 Ale vietor tu je riadny,dufam ze to sem nieco nezenie 😅

elliana
25. sep 2007

levi, ma ochladit a prsat a ja sa zajtra chystam do mesta, v sobotu ideme na svadbu a ja nemam pancuchy 😠

leva
25. sep 2007

Ale tak budes trsat 😀 A uz si viem aj tu tvoju krasavicu predstavit ako tancuje,kedze dnes na lavicke jej stacilo povedat tanusky,tanusky a uz ju bralo 😀 😉 Inak aj nas Romanko je dost na hudbe,ked zapocuje uz ho miksluje,no raz to oni dvaja na parkete roztocia,budeme sa divit 😀

elliana
25. sep 2007

levi a ver, ze si ich viem predstavit, ako tancuju spolu..chutneeee

leva
25. sep 2007

Dnes so si vsimla,ze Zoja sa strasne zapaja,na to co jej povies,hned opakuje,taka podarena,no ked si bola v obchode,tvoj manzel ju hupal na nohe a ona ze hojda,potom povedal ze hop a ona hop,taka ucenliva.Nasa Simi bola tiez taka,tiez sa snazila ist za slovom,no Romanko ten len ked sa mu chce,aj to na Ako sa mas,robi,tap tapusky 😀

elliana
25. sep 2007

levi, baby su ine..a kazde dieta je ine. Romco chodi a Zoja nie. A vie vela veci, co nevie Zoja. Podla mna ide kazde mimi svojim tempom. Ja sa len desim z toho, ze ked dojdeme na Oravu, mamina bude na mna kukat cudne, lebo Zoju este nedavam na nocnik. Ona ma uz presviedcala v 8 mesiacoch, ze ju mam davat...a to Zoja este ani nejako super nesedela...no, mne je proti srsti ju tam davat, ked nechce a stresovat ju

leva
25. sep 2007

No ja som ho tam par krat posadila,no hned sa zvrtol a siel sa snim hrat,ale ked kaka tak si chyti plenu a povie kako,no s nocnikom niaky kamos este neni. 😅

elliana
25. sep 2007

levi, len ja si pripadam nejako divne, vies, citam tu, ze uz aj mensie deti chodia na nocnik...Zoja si aj sadne, ale ona jednoducho nevydrzi dlho na jednom mieste a po 2 min. z neho zdejchne. A o 5 min. sa "vyprdi" do plienky

leva
25. sep 2007

Nemusis si divne pripadat,ked to dieta jednoducho nechce,nieje este pripravene,tak ho nebudeme stresovat a lepidlom ho tam neprilepime,aj ked su take premudrele mamicky,no take treba brat s rezervou,to mas tak ako bol pripad,ked chcela matka dat dietatu slobodnu vychovu a z dietata vyrastlo drze a nevychovane decko.

leva
25. sep 2007

Idem do hajan,dobru nocku 😔

elliana
25. sep 2007

bru, levi, normalne som rada, ze si kukla na kona...aj som rada, ze som ta dnes videla, po par mesiacoch...A synacka mas fakt fesaciska, Zoja ho bude obhanat, ked bude vacsia 😉

leva
26. sep 2007

To sa tesim,taku krasnu babulku bude on obhanat,no budes mat co robit,odhanat 🙂

leva
26. sep 2007

Teraz som bola na stranke www.mamaaja.sk a niekto mi slohol prezivku leva 😅

barja
27. sep 2007

Ahojte babulky, Levy chcela som sa ťa opytať už minule na ihrisku, ale zabudla som - ty si Simi prihlásila na tu školu v prírode? Ja Majka asi nie. Teda ja som sa ho pýtala že či by išiel a on , že v žiadnom prípade, tak ja ho nutiť nebudem. Inak včera sme boli u dr. lebo furt plakal, že ho bolí tá pusa a on chudáčik celé ďasná zvnutra posiate aftami 😢 Tak sa doma kurírujeme. Pošlem ti do IP to Lenkine číslo.

leva
27. sep 2007

Ahoj barjus,takto"ten papierik do tej skoly v prirode so vypisala,no Lukaskov tatino sa na to pital ucitelky,ze on este nevie ako a co bude,ze pre istotu to vypisal,no neslubuje ze Lukas pojde,tak som to tak urobila aj ja no este som ho neodovzdala,ked jej ho dam tiez sa budem informovat,lebo teraz sice vravela ze chce ist,no co bude potom neviem,premyslala som ze ak poj
du niekde nie daleko,prinajhorsom sa tam pre nu skoci,horsie bude ked pojdu daleko,no poviem ti ze sama neviem 😅 Chudatko male,tak afty,no ti poviem ked mam jednu ako to stipe ☹ A davas mu na to nieco?Vdaka za cisielka na Lenku.

katka432
28. sep 2007

babule,tak uz som doma,sa aj tesim,bo doma je doma,hehe
ale viete co sa mi vcera stalo ked sme sli zo stretka???sa mi uplne do.....kocar.som musela o 8 vecer letiet do auparku ho dat do servisu.a nevedia ci to pojde sravit.ma asi ...toklo penazi ...pomoooooooooooooooc,sa nam ten kocik zahakol o vytah a ten vytah ho uplne cely skrivil.esteze mame velke auto bo sa nedal ani zlozit ani nic,a musela som sklopit vsetky zadne sedadla aby som ho mnatrepala do auta... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

radoslava
28. sep 2007

Jejda Kati no to mi je luto si viem predstavit ako ti bolo. Fakt
A mas pravdu doma je doma. Ja uz teraz aj ked som u mojich rodicov a vo svojej detskej izbe a je nezmenena. Je tam len to co ja chcem skratka stale moja izbička tak aj tak to uz nieje doma.
Je to druhy domov
😀

katka432
28. sep 2007

no presne tak,je mi tam dobre,mama sa stara stale,ale nieje to to co to byvalo 😖 mne sa chcelo strasne plakat koli tomu kocaru,mala som ho velmi rada.kamoska mi nastastie mohla icat svoj stary,tak som bola ponho,ale to je taky neprakticky kocar,no aspon ju nemusim nosit narukach. 😅

leva
28. sep 2007

Joj katka to je veru smola,to sa ti pocas jazdy zahakol?Lebo to je dost nebezpecne 😲 Viem ake vytah je na jurkovicovej ako na plickovej,no ten nema vnutorne dvere.

mimikyky
28. sep 2007

KATULÍK,

zlatko, tak to ma moc moc mrzí!
dúfam, že som to nepobosorovala ja tým, že som bola na stretku bez kočíka lebo som ho dala reklamovať ☹ ☹ ☹

ja som dnes kúpila na inzerát malému quiny zapp, a bola som pre neho v Petržke, a dvere mi otvorila spolužiačka zo ZŠ 😀

a bola som kuk tam kde som dala moj reklamovať, a tetuľa sa mi priznala, že ho zabudla dať dnes tomu dílerovi čo to vozí, že mu ho dá o týždeň, tak to bude trvať dlhšie ako 3týždne

RADKA,
mojenko, máš zo včerajšieho cvička svalovicu? ja na rukách, ale asi z celotýždňového nosenia Majkiho na rukách ☹

katka432
28. sep 2007

leva,to su take nedomyslene vytahy,take ma aj moja mama v pk,to sa mi tam stalo...teraz mam taky kocar poicany,ze snim vobec neviem karovat,ale snad si nanho zvyknem 😀 do vsetkeho som dnes narazala,a ani na obruvnik som s nim nevedela vyliest,ked ma dakto sledoval,musel sa krcovat,hehe 🙂
mimi,ved som si nato hned aj spomenula..he uz ti maly haja???nasa este vystraja 😖 to bola aka nahoda stou spoluziackou...to sa malikedy stava 🙂
Jaj,ozaj,mne povedali,ze mi dnes zavolaju a povedia kolko to asi bude stat,a vykaslali sa namna 😠 lubi,a de ste boli cvicit,mi to uniklo vcera asi....na tej kalanetike ci???

mimikyky
28. sep 2007

Katka

ešte Majki nespí, tatino ho uspáva 😀

tú kočku som fakt nevidela od posledného dňa v osmičke, bolo to supiš

boli sme na tej kalanetike, no nič moc tá babizňa, ja mám urobený kurz aerobicu, predcvičko atak, a trošku tej teórii cvičenia rozumiem, a ona v tom mala chudato chaos, museli jej tetule pripomínať, čo má cvičiť,
ale budeme tam chodiť, aspoň vypadnem na chvíľu z domu 😉

leva
28. sep 2007

Veru su nedomyslene a nebezpecne,mi tu v pk mame aj vnutorne dvere no v raci nejsu a vzdy ked idem tam a ideme vo vytahu,tak malu strcim do rohu lebo uz par krat jej to nedalo,pravda ked bola mensia a davala tam ruky.