Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
7. okt 2007

ahojte kočky 🙂

ahojky Katka 😉 už sme o.k., dokonca doobeda stihlo " byť divne " Lucke, a poobede Miške 😀 , Denis je možno na rade vnoci 😀
radka mi písla na skype, že aj Sabinke už je dobre
ja som bola v tom Rakúsku, boli sme štyri babizne, a ja som spokojná ako som nakúpila
Skoro sa nám vylieč 😉

katka432
7. okt 2007

snazim sa lubi
inak vy ste potvory,ja ze co sem nepisete uz a vy si skypujete 😀
je super inak,ze mas deticky uz zdraveee 😉

mimikyky
8. okt 2007

Katka,
ale veď na skype sa k nám môžeš kľudne pridať, my sa len potešíme 🙂
pošlem Ti IP

katka432
8. okt 2007

juj,tak to budem rada...ja sa este liecikujem,bo ma to prechladnutie dako vzalo... ☹ ajked pri neite sa moc neda.. 😀

radoslava
8. okt 2007

Kati super pod na skype.
Aj ja poslem IP

leva
9. okt 2007

Ahojte kocky,mimikyky kam chodis tak dobre nakupovat do Rakuska?na ten trh vo Svechate,ci ako sa to pise 😅

mimikyky
10. okt 2007

no a? ja sa za to nehanbím 😀

leva
10. okt 2007

Dufam ze si ma zle nepochopila,ja len ze som pocula ze sa tam da lacno nakupit oblecko,tak ze ci to je tak,ci mas dobru skusenost,ved aj ja chodievam po burze osatenia a tak 😉 A ze ci to je v tom Svechate ci inde.

leva
10. okt 2007

Ten smajlik patril na ten napis mesta Svechat,lebo neviem ako sa to pise,ak si ma zle pochopila prepac.

mimikyky
10. okt 2007

áno, boli sme v tom "švechate", chodím tam veľmi rada, lebo tam vždy veľmi ale naozaj veľmi dobre nakúpim 🙂 veci sa tam predávajú po 1-2eurách, a ja som dokonca kúpila Lucke za 2eurá tenisky, a o pár metrov ďalej ma otravovala jedna rakúšanka, že za čo som ich kúpila,ja že za 2, a ona že ich odo mňa kúpi za 8eur...Povedala som jej že nie
Našla si ma za ďaľších 10minút, zase otravovala, že ich kúpi za 10, a nakoniec som jej ich predala za 15eur, čiže som zarobilaa 13, a za to som si kúpila ja 3čižmy, poltopánky, a šľapky...
o dva týždne idem zase 😀

leva
10. okt 2007

To vazne,to je obchod 😀 Tak sa tam ozaj oplati,pocula som o tom,ked som citala ze si tam bola,tak reku sa ta opitam.A kedy to byva tie burzy,v sobotu ci v nedelu?Vdaka za info.

sylvie
10. okt 2007

ahojte, tak sme sa konecne prestahovali do Modry.. stahovali sme sa ten vikend ked boli v Modre tie oslavy.. ale aj tie sme stihli.. s Erickom sme videli aj sprievod..
takze ak bude nejake stretko najblizsie tak sa radi zucastnime..

mimikyky, kde je ten zazracny trh? to je niekde pri swechate? mohla by si mi pls napisat ako sa tam ide alebo kde sa to presne nachadza? rada by som tam isla..

kati, sucitim s tebou, aj ja som nejaka prechaldnuta.. v nedelu ma to chytilo, nadcha, hrdlo a hlava ma boli.. ale uz je lepsie, dufam, ze aj tebe..chori boli aj moj muz a svokor, chytili to od kamosa co nam pomahal stahovat.. aj moj brat bol chori, teraz ja.. ericka to zatial nastastie obchadza (klop, klop) a dufam, ze aj obide..

leva
10. okt 2007

no aj ja by som rada vedela priblizne ako sa tam ide,moj manzel nieje orientacny typ,tak aspon nech vieme priblizne.dik

radoslava
10. okt 2007

O dva tyzdne sa ide no teda tak to sa vterkujem

katka432
10. okt 2007

syvi,dufam,ze si uz ok,ja som a z toho dosala,asi to bolo vsetko od unavy...tak som jeden den stravila plihovaim a uz som ok 😀
Aj ja by som tam rada sla kuk,lubka to teda velmi velmi vychvalila.. 🙂

radoslava
10. okt 2007

Ahoj choroba tak uz si OK

katka432
10. okt 2007

hej hej,zajtra horsa na plavanie 😉

radoslava
10. okt 2007

Super tak sa drzte. My ideme do hajan papa

adaa
11. okt 2007

ahojte mamicky ;)
Mam 24r a 10mes dcerku.. dostahovala som sa za drahym do Modri a velmi rada by som tu niekoho spoznala a taktiez kamosov pre moju Sasku ;) Ak by ste sa niektora mali cas stretnut budem velmi rada. Dakujem..

mimikyky
12. okt 2007

Ahojček Adaa 🙂 vítam Ťa tu mezi nami 😉
poslala som Ti IP, tak nakukni 😉

elliana
12. okt 2007

ahojky adaa, v PK je veeelmi vela mamiciek...Vitam ta 😉
Inac, mimi, chodite do swechatu na ten trh velmi skoro rano? Mne jedna znama, co tam bola za 18 euro priniesla plnu bednicku detskych veci, este ked bola Zoja v bruchu a tie veci boli suprove, kvalitne...ale neviem, kedy by tam bolo najlepsie ist
inac, nic nestiham, ja ta mimi obdivujem, 4 deti a ty si v poho, ja mam Zoju a skolu a uz neviem, co skor.
Hod sem navod, ako na to... 😉

mimikyky
12. okt 2007

Ahojte kočky 🙂 🙂

Tak ako? Už ste sa zbavili tých vírusov?
Katuška, dúfam,že budúci týždeň už doženieme to rande 😉
Horšie sa nám bude randiť keď sa bude kaziť počko, ale len tak medzi riadkami, my máme byt 100m.štv.takže sem sa pomestíme, a aj baby povarujú...
Veď keď na to príde, niečo vymyslíme 😠
Včera som bola na gymplíku na rodičku, tam na nás vyvylili hneď požiadavku 1000sk, nie postupne po korunkách ako na ZŠ, smiali sme sa, hold gympeľ je gympeľ

sylvie
12. okt 2007

ahojte, tak ja som uz tiez celkom dobre s chorobou..

adaa, vitaj.. mame podobny osud.. ja som sa tiez pristahovala za drahym do Modry.. mozme sa stretnut buduci tyzden, ked uz budem uplne fit.. teraz narychlo neviem, ci je tu este niekto z Modry..

adaa
12. okt 2007

Ahojte vsetky ;) Ste velmi mile ze ste mi hned takto napisali. Velmi rada sa stretnem.
A mimikyky aerobiky platia.. motivacia musi byt ;)

mimikyky
12. okt 2007

jasnačka 🙂

radoslava
12. okt 2007

Ahojte babulky.
Katuli a ty kade chodis?
Vitaj Adi a ciť sa tu dobre 😉
Sylvi aj vy ste boli chory?

adaa
12. okt 2007

Ahoj Radka. Dakujem za privitanie ;) Vsimla som si ze chodite plavat? 🙂 Ake to tam je? Napisala by si mi prosim podrobnosti.. ako ako casto, co to stoji atd. Dakujem moc moc

mimikyky
12. okt 2007

Ahojte kočky 🙂

Ahojček Radka, Užívaj si pekne oslavu 😀
Ahojček Adaa 😉

radoslava
16. okt 2007

Ahojte tu je nejako ticho co to

mimikyky
16. okt 2007

si múdra, mne nešiel koník