Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

jankaslamka
28. jan 2014

@juranka no skusim na svatoplukovu alebo vajanskeho, este som sa uplne nerozhodla. A ak ju vobec veznu. Uvidime.

elvirkams
13. feb 2014

Ahojte, najdu sa tu aj maminky so starsimi detickami - skolopovinnymi? 🙂

jajazu
13. feb 2014

@jankaslamka a co je na tej skolke take zle ak sa mozem spytat? tiez uvazujem ze tam maleho dam...

jankaslamka
14. feb 2014

@jajazu na tej na muskate? Ja netvrdim, ze je zla..len z toho co som pocula a videla nie je podla mojich predstav. Mam okolo mna mamicky co tam neboli spokojne a z toho co hovorili dam radsej moje dieta inde.

jajazu
15. feb 2014

@jankaslamka a vies mi dat nejake priklady co tam mamickam vadilo? dakujem 🙂

juranka
14. máj 2014

@jajazu ahoj, dostalo sa tvoje dietatko do tej skolky na muskate? my sme sa tam hlasili a nedostali sme sa, len bolo stastie (dufam 😅 ), ze ma ta riaditelka pod palcom dalsie 2 skolky, bielenisko a cajlansku skolku...tak nas posunula na bielenisko, trosku dalej ale to nic len dufam, ze to je ako tak pekna skolka...

juranka
15. júl 2014

Ahojte, davam sem ponuku 🙂 ak by mal niekto nahodou zaujem zkraslit izbicku vasim drobcom, som ochotna namalovat obrazok na stenu podla vasej predstavy 🙂

tinusik77
3. sep 2014

baby z Pezinku nepoznate niekto nahodou Barboru Slabu?

sisamato
14. nov 2014

Ahojte,
zvazujeme buduci rok kupu nehnutelnosti v okoli Pezinku. Chcela som sa vas ale spytat ci mate nejake skusenosti s kruzkami pre deti, tanecny atd. Dakujem.

zuzicka1982
17. jan 2015

Ahojte maminky, prosim vas ma niekto skusenosti s MŠ na Bystrickej ulici?

vlasulienka
19. jan 2016

zdravim vas mamicky, pristahovali sme sa do PK so 4 rocnym synom a chceli by sme mu najst niakeho kamaráta ci kamarátku s ktorym by sa mohol obcas pohrat, je dost spolocensky a tazko znasa ze nema kamaratou ak ma niekto podobnu situáciu mozem sa stretnút dakujem.

822barbora
12. júl 2016

@vlasulienka ahoj, sice vidim ze prispevok je pol roka stary, ale je to este aktualne? tiez hladam niekoho s kym by sa tu syn (5 r.) mohol obcas stretnut, pohrat 🙂

huylewis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz