Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
25. máj 2007

Tak som volala za ten balkon a nedojdu,niake hlinikove listy mu nedodali tak,bud tyzden zavola.zajtra by sme chceli ist niekam na vylet bud cerveny kamen alebo modra ten ranc.Isli by ste?

barja
25. máj 2007

Jasnačka, veď sme dohodnutý, dúfam, že nebude pršať 😎

barja
25. máj 2007

Rozmýšlam, tuším ten ranč by bol lepší, ale aby tam bol aj nejaký chládok 😅

leva
25. máj 2007

Napisem ti ked dojdem uz dosli pre mna.pa

leva
25. máj 2007

ahoj barja,tak uz som doma.Co ste dnes robkali?Som stoho tepla ako otarena

barja
25. máj 2007

čau Levy ako bolo? My celý deň doma , bola u nas Jarka tak sme sa schovávali pred slnkom

leva
25. máj 2007

Ahoj,bolo dobre az na to teplo,zmorilo ma to ako kona 😝 😝 😝 Tak zajtra co kam to bude???? 🙂

barja
25. máj 2007

mne je to tuším jedno, dohodni sa s Jo a ja sa spýtam Ma.. Kedy by ste tak chceli vyraziť? Nemám ani predstavu. Neviem či v tom horku nepokapeme 😝

leva
25. máj 2007

Ma bit zajtra hic,30stupnov,je to teplo len doma sa mi nechce veru sediet a okolie okolo baraka uz poznam ako svoje topanky.Chceli by sme ist okolo takej 12,00hod,ako to vam vyhovuje???? 😉 Kam nam to je tiez jedno 🙂

leva
26. máj 2007

Cauko barja odolavas?doteraz som lezala,stoho dna so ako omracena ale bolo vyborne ze?Ten ranc nema chybu.

barja
26. máj 2007

čau Levy , až teraz sem sadám, lebo MM tu niečo ukazoval babke tak som bola mimo hry. Jééééééééé ranč perfektný, niekedy zopakujeme!!!!! 😉

barja
26. máj 2007

Levy povedz J , že ďakujem za fotky. Malí sú zlatí hlavne s tou kozou 😀

leva
27. máj 2007

zopakujeme veru zopakujeme a tiez zopakujeme ten dnesok zeeeee. 😀 bolo paradne,decka su uplne vyblaznene 😝

leva
27. máj 2007

ahoj barjus,ak by si tu neskor bola,uz budem hadam spat,ale dva dovody mi tomu brania,Romanko chytil druhy dych a hnata ma boli.Som rada ze so bola na poh.lebo uz teraz ani nestupim,aspon viem ze to neni zlomene,povedz M ze este raz dik 😉

barja
27. máj 2007

Akurat som na teba myslela. Maj tu nohu hlavne v klude a M nech ťa trošku obskakuje 😀
Jej dnes ale bolo super. Dúfam, že to nebolo posledný krat. 🙂

elliana
28. máj 2007

cafte, cafte....
no, ako citam, si uzivate, babeny 😀
my sme uz tuuuuuu, na juhuuuuu, bolo super

barja
28. máj 2007

Eli ahojček, normálne si nám chýbala 😉 😀 My sme mali s Levušou super víkend , potom porozprávame. Vy ako? Čítam, že tiež bolo super. To je to čo ste mali letieť lietadlom? Ak ano tak napíš ako malinká znašala cestu.

elliana
28. máj 2007

no, cesta tam bola otrasna, mala zacala jacat hned, ako sme vosli do lietadla, sa zlakla asi mnozstva ludi a maleho priestoru. A este bola dost ohucana z letiska, bolo tam nechutne vela ludi a strasny hluk a teplo.
Cesta spat super. Mala bola kludnucka, ani nedudlala a asi ju ani uska neboleli, lebo bola celu cestu usmiata. Ale bolo chladnejsie a na leisku v KE bol klidek, tak asiaj preto.

leva
28. máj 2007

Ahojcek,ked bola ta burka neslo sa mi pripojit.eli vitaj 🙂 tak uz ste domka.Mi sme mali ako pisala barja paradny vykend,v sobotu sme boli na ranci v modre a nedela patrila kupaniu u kamaratov,ani nevieme ako ten vykend usiel.

emjee
29. máj 2007

ahojte

trochu som vas premenovala, aby sa mohli pripojit aj snazilky a tehulky 😉 dufam, ze nevadi (ak vadi pls do ip)

emjee

leva
29. máj 2007

ahoj emjee,vobec nevadi prave naopak som rada,nech sa pridaju viacere.

elliana
29. máj 2007

neva, emjee

levi, ides dnes von?

elliana
29. máj 2007

ale normalne mi trvalo, kym som temu nasla 😉

megie
29. máj 2007

Ahojte, som rada, že vám to neva.. 🙂 Lebo som to emjee navrhla ja, či sa to môže premenovať... 😅 bo ja som tehulka a nech sa môžu pridať aj ostatné tehulky a snažilky. Bolo to predtým dosť vyšpecifikované...

elliana
29. máj 2007

megie, ja som ani predtym nevidela problem, mohol sa pridat naozaj hocikto...
Nemala si predtym ine foto?

megie
29. máj 2007

hej, mala som iné foto...

ja viem, že sa mohol pridať hocikto, lenže možno ked nejké tehulky alebo snažilky videli túto tému, že sa pátra po MAMICKE, tak radšej nenapísali... ved uvidíme, či sa niekto pridá...Ale takto mi to pripadá všeobecnejšie 🙂 Sme sa s emjee dohodli, že to bude lepšie ako zakladať novú tému, no nie? 😉

elliana
29. máj 2007

ale iste...svadbu ste mali teraz niekedy? Mala si krasne satocky, obaja ste strasne zlati
A inac, ako zvladas tehotenstvo?

leva
29. máj 2007

Ahoj eli,na 12,00hod idem lekarke s malou na ockovanie,idem aj s MM,okrem toho som si udrela palec na nohe tak krivam,moc chodit nemozem,neni to hrozne ale ked dlho chodim tak to zacne bolet,mozno poobede budem na lavicke na ihrisku uvydim.

elliana
29. máj 2007

levi, ak bude dobre pocasie, pridam sa aj ja, len musim este skocit do nejakeho zahradnictva, neporadis, kde nejake najdem?
A co sa tistalo z nohou?

megie
29. máj 2007

elli, mali sme ju len nedávno, 12. mája 🙂 Ďakujem, aj som s tými šatami bola veelmi spokojná. Len boli ťažké na nadvyhnutie, ale aj som v nich celkom dobre tancovala, čo som nepredpokladala. 😀

Od začiatku mi je fajn, nebývalo mi zle ani raz som nevracala. Sem tam nejaké chute, ale nič abnormal. Boli sme už aj 17.5. na skríningu na Kramároch a chvalabohu všetko OK. 🙂 Vtedy som bola v 13tt a mali sme 6,5 cm. 😀