Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
23. feb 2010

Ahoj Anaxamon my sme chodili na plávanie s bábetkami do MOKA. Bola som velmi spokojná chodili sme tam vyše roka. Malá sa nebojí vody. Vie sa super nadychovať a nemá problem ked sa aj ponorí, viacmenej sa ponára sama.
😉
A čítam že rozoberáte školky. My chodíme na Hollubyho a sme velmi spokojný. Teraz nás spojili so školkou za Hradbami ale ostali sme v priestoroch na Holubyho. Akurát máme spoločnú riaditelku a spoločné akcie čož je super. Teraz bol karneval ktorý sa nám velmi páčil. Až na ten nepomer detí a rodičov. Bolo tam na jedno dieťa nespočetne dospelých.

greta24
23. feb 2010

Ahoj Anaxamon, aj my sme chodili do Moka a bolo super, maly miluje vodu a este nikdy nemal antibiotika 🙂
Mamina, tiez som pocula na Kupeckeho len chvalu. So skolkami je to tu blede, vela deti a zufalo malo skolok, takze sanca je minimalna 😒

mamina_123
24. feb 2010

no .. takze zapisani "sme" na kupeckeho 🙂 .. a skolka .. rozmyslam ci ho nedam do BA - tu mi ho vezmu iste . a neskor prip. prestupi. akurat dnes maju u nas den otvorenych dveri , asi tam teda pre istotu skocim. cakala som ze v PK to bude so skolkami lepsie , ale asi tym ze sa tam tiez rozbehla vystavba a tak je aj viac deti .. aspon nam nebude na ihrisku smutno 🙂)

kittyna
24. feb 2010

ahojte maminy
Po dlhej dobe prichádzam s prosbou, neviete náhodou kde v Pezinku alebo v Modre je nejaká dobrá cukrárka ktorá vie piecť torty? Dcérka bude mať v apríli 4 rôčky a strašne by chcela scooby doo auto - tortu.
Ďakujem

dadka212
26. feb 2010

Kitty ja netuším ja pečiem doma na oslavy lebo vždy keď som objednala od cukrárov tak nám to nechutilo mne to príde také umelé a moc maslové...tak teraz si radšej upečiem doma

krajcoanka
4. mar 2010

aj my si pečieme doma...aj v albume mám tuším dve odfotené 🙂

alca85
17. mar 2010

ahojte....prosím neviete ako sa volá kožná v Pezinku na poliklinike...resp.kedy ordinuje?
Ďakujem

katavinka
20. mar 2010

alca, klikni si na kožnú a tam máš ordinačné hodiny:

http://www.pezinok.sk/index.php?yggid=193

krajcoanka
22. mar 2010

fiiiiha...pozerám že je to tu nieaké vynovené....žeby jarné upratovanie? 😀

radoslava
30. mar 2010

Ahojte veru je to tu riadne nove. Mne sa páčil viac starý koník ale čo už 😀
Alca kožna je na materskej a zastupuje ju taky dedo čo nič nevie. Viacmenej ta lieči sestrička. Hovorim o poliklinike v Pezinku.
My ideme zajtra na kramare lebo ujo doktor ju liečil ale odporučil nam kozmetičku. Takže to je jeho liečba.
Na Kramaroch budu hadam nejaky odbornejší lekari.

katavinka
10. apr 2010

Radoslava 😨 si ma prekvapila s tou kožnou, ale dobre vedieť. Zrovna som myslela, že k nej začnem chodiť, lebo chodievam do BA, ale dobre vedieť.

iinuska
12. apr 2010

baby, neviete mi poradit, kde by mi upiekli dobru a peknu tortu pre maleho k 1 narodeninkam?

alca85
12. apr 2010

ahoj, táto pečie v Pezinku....

http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/5093/images

iinuska
12. apr 2010

alca, momentalne nepecie, lebo v maji caka babenko, ale uz som si nasla v Modre. Dik

mirusikp
21. apr 2010

ahojte, čítala som tu niečo o tortách, tak snáď ešte niekomu pomôže môj tip - ja si už dlhé roky dávam piecť u p. Hupkovej, cukr. Efekt v PK. cenovo to síce neviem porovnať ale sú vždy veľmi chutné a prekráááásne...

prettybaby
23. apr 2010

ahojte baby- to fakt ta kozna? joooj, ja akurat potrebujem- mam medzi prstami pravej ruky ekzem, odkedy sa maly narodil, z tych utierok vlhcenych

prettybaby
23. apr 2010

a od juna planujeme chodit do moka.-)tak sa tesime

iinuska
25. apr 2010

aj ja rozmyslam nad plavanim 🙂

madalah
29. apr 2010

Ahojte, kočky, Pezinčanky,...mám otázku. Poznáte niektorá nejakú dobrú pisilku alebo fitko, kde by som mohla zhadzovať kilečká? "Akosi" nekontrolovateľne sa na mojom tele objavili po dvoch pôrodoch..Pravdou je, že s tým akosi nič nerobím...Sme tu čerstvo prisťahovaní, nikoho tu nepoznám a tak okrem toho, že sem-tam vybehnem vonku s deťmi na ihrisko, tak sedím doma... No a to by som potrebovala zmeniť. No potrebovala by som takú, kde by mi nejaká šikovná inštruktorka ja poradila. Poprípade, ak by sa tu našla maminka s podobným problémom, bola by som rada... Hoci mám iba štvormesačné bábo, chcela by som so sebou niečo urobiť. Bývam na Muškáte. Dík, papa 🙂

ankan
29. apr 2010

prettybaby a akú značku tých utierok používaš? Ešte som nepočula, že by výrobky pre deti spôsobovali ekzémy. Nerada by som ho dostala aj alebo dcérka. Má už skoro tri roky no po veľkej potrebe jej zadok utieram vlhkými utierkami. Je to ľahšie a lepšie...

dadka212
29. apr 2010

Madalah aj na Muškáte je fitko ale s tým nemám skúsenosť...a aj tu na Juhu je to je celkom fajn a aj osobní tréneri sú tu

madalah
29. apr 2010

Dadka, ahooj, skúsila som to aj na tejto stránke, na tej predchádzajúcej sa mi to zdalo akési mŕtve 🙂 Ozaj a máš aj názov tej na juhu? Asi by som sa tam skúsila pozrieť a zatiaľ nezáväzne pokecať.. Dík,papa

martapn
29. apr 2010

ahojte, prepacte ze vam skacem do debaty, ale chcem vas pozvat na celobratislvsku burzu detskych a tehotenskych veciciek, ktora bude v sobotu 8.5. v UPC v Mlynskej doline. pridite si za par centikov kupit nejake vecicky, hracky, kocik alebo ine detske a kojenecke potreby. vstup zdarma. ak mate vecicky po svojich ratolestiach a uz ich nepouzivate, mozete ich prist aj predat.
viac informacii najdete na stranke:
www.upc.uniba.sk/burza

dadka212
30. apr 2010

Madalah Pezinok tu viazne vo všetkých témach 😀 toto je to fitko http://sportfit.sk/index.php?zobraz=onas

gabima
1. máj 2010

Ahojte Pezincanky!

prettybaby
1. máj 2010

caute kocky

prettybaby
1. máj 2010

a inak do moka nepojdeme, pisala som tam emal, ze by som maleho chcela prihlasit , no odpisali mi, ze ak mam zaujem, daju ma do poradovnika, ci take cosi , no to ja nebudem cakat a nakoniec sa na rad dostanem niekedy v zime. takze sme sa prihlasili a rozhodli do aquaparku senec. v moku maju vraj vela zaujemcov a caka sa

iinuska
2. máj 2010

prettybaby, aj v Senci su kurzy plavania pre deticky?

andelik8
22. máj 2010

tu je to uz mrtve? ziadne maminky, s ktorymi budem v septembri kocikovat? 🙂 😀 😉

prettybaby
23. máj 2010

iinuska, ano v aquaparku a my zajtra uz zaciname .-)
andelik, jasneeee, a odkial v PK budes vyrazat? 🙂