Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
10. feb 2009

Kati tak to teda už deti velmi niesu skor taky pubiši riadny čo?
Tak tam treba asi dvakrat pevne nervy ako so štuplikmi. AKo sa hovori male deti male starosti velke deti velke starosti.
Dokonca sa mi dostalo do uši ze na Gymnaziu našli niekoho zdrogovaneho či sfetovaneho. Hrozne

dadka212
10. feb 2009

Katka tam som ja chodila do školy 😀 ale vtedy si tam ešte asi neučila, to bolo 5 rokov dozadu čo som odtial vonku 🙂

lucia963
10. feb 2009

Dadka malý je veľmi zlatý s tým krtkom v kočíku!!

dadka212
10. feb 2009

ďakujem 😀 to má novú hračku, bez ktorej nechcel odísť z Dráčika ružovú buginu a tam vozí krtka 😀

Ako vidím aj ty si pridala fotečky 😵 Malá je podarená, a to už ste ju aj strihali?

lucia963
10. feb 2009

no museli sme lebo jej to padalo dosť do čela a očiek tak som jej to skrátila 🙂

dadka212
10. feb 2009

aha, síce šak aj ja som malého strihala keď mal asi pol roka, lebo tiež mal dlhé vlasy

radoslava
11. feb 2009

Ahojte
Ja som malu dala strihat asi tri krat. A teraz nema velmi dlhe vlasy ale zato dost huste.
Ja som sa bala ju strihat tak sme chodili kaderničke 😀 .

katka76
12. feb 2009

ja teda nie som na povery a deti sme strihali podla potreby, 1x okolo 5 mesiacov, ked mali dlhe ofiny a vzadu "nicevo". mala je uz tiez as 4x ostrihana, teraz jej nechavame dlhsie vlasky, no sponky si hned da dole.

mimikyky
12. feb 2009

my sme Majka ešte nestrihali 😉
vlastne iba raz,ofinu,mal asi pol roka

radoslava
12. feb 2009

Mysliš to vaše dievčatko Mimiky 😀

radoslava
12. feb 2009

A čo už chripka prešla. Ako sa mas?

mimikyky
12. feb 2009

Radka,ale to dievčatko chodí celý deň s osuškou od Sabinky a ani z ruky ju nedá!!

lucia963
12. feb 2009

Radka,keby mala vlasky dlhe na celej hlave tak aj ja by som sa bala ju ostrihať a hlavne ako by to dopadlo ale cvakla som jej dolu iba kohútika,mylsím že to strihanie jej neuškodí iba jej môžu spevniť vlásky a na to aby jej narástli ma ešte čas veď má len 5 mesiačikov..

mishka711
12. feb 2009

ahojte aj ja som maleho uz strihala asi 3ti krat 😀

radoslava
12. feb 2009

Jasne Luci aspon jej spevnia. Ja som sa fakt bala že by som zastrihla alebo nieco tak som išla radsej do kadernictva.
Znama tak chcela ostrihat malu ked spala a cvakla ju do uška tak mala teraz nožnice ani vidiet

dadka212
12. feb 2009

Ja malého strihám asi každý mesiac strojčekom 🙂

lucia963
12. feb 2009

No Radka to je niečo podobne ako naše krstniatko tiež sa nechce strihať ale jemu ani nikto neublížil ale keď zbaha nožnice a niekto sa mu nedajbože chytí hlavy koniec,plače ako o život...

Dadka to maš dobre že sa ti da,veľa detí sa bojí toho zvuku strojčeka aj synovca sme naučili tak že sa pozeral ako strihaju jeho ocina a až potom sa nechal on..

radoslava
12. feb 2009

Dadi tak to fakt klobuk dole 😉
maloktore dieta si toto necha robit, vela sa ich toho boji. Super že to takto mate zauživane

dadka212
13. feb 2009

No to lebo on je hrozne samolúby, ja mu začnem rozprávať aký bude krásny a každý ho bude chváliť, tak potom vydrží 😀 sadnem ho na kýbel do vane dám do ruky zrkadlo a strihám 😀

greta24
13. feb 2009

Dadka, dobry tip 😀
Kamoska musela syna strihat len ked spal 😀 😀 😀

lucia963
13. feb 2009

Ahojte kde ste všetky???

greta24
13. feb 2009

Tu 😀 😀 😀

radoslava
13. feb 2009

Ja som tiež tu
Vonku je strašne počasie, bola som na pošte a v pekarni no hrozne fuka

mimikyky
13. feb 2009

aj ja som tu 😉

radoslava
13. feb 2009

Avoj moja 😀

mimikyky
13. feb 2009

avoooooj 😉

katka76
13. feb 2009

ja som pozerala nejake pozemky - nech ma clovek o com snivat.
idem vyvesat pradlo a trosku sa pritulit k mm a potom zacnem balit. ideme na lyzovacku.

mimikyky
13. feb 2009

katka, tak prajem peknú lyžovačku 😉

krajcoanka
14. feb 2009

jej aj chcem ísť na lyžovačku. A kam idete? My by sme chceli ísť 1. marcový týždeň do čičman. Nemá tam niektorá z vás chatu 😀 😀 😀 ?

mimikyky
14. feb 2009

my určite nie 🙂