Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
27. apr 2009

kočky, mne ani v jednom tehu tieto glukozové testy nerobili, a pojedla som vééééééľa sladkého

dadka212
27. apr 2009

Anka neviem prečo to takto robia a ja si musím brať až 4 ampulky za deň každé 2 týždne 🤐 som mala všetko zakrvavené včera kým som to urobila 😔 a to ja sralo som si málo pichla do prsta tak som musela ešte raz takže mám na každom prste po 2-3 vpichy 😔
dúfam, že to urobím už len raz a potom už porodím 😀 😎

Mishka nijako som to nepociťovala 😝 kebyže sa mám riadiť podla príznakov tak podla toho mám aj nadbytok cukru aj nedostatok 😀 lebo pri vysokom cukre sú príznaky: smäd, časté močenie, únava, potenie teplým potom, svrbenie a pri nízkom cukre: hlad, triaška, potenie studeným potom, závrate, bledosť, podráždenosť a ja mám z každého niečo 😀

Mimi to je zvláštne, veď Majkiho si rodila iba rok predtým než ja Maťa 😕 viem, že predtým sa to nerobilo ale teraz to už robievajú...mne to robili aj pri Matovi...

greta24
27. apr 2009

Katavinka, museli sme rychlo kupit druhe auto, aby sa mal tata ako dostat do roboty
Aida, niekedy sa musim dohodnut sd Elou a dojdem. Teraz sme si uzivali tatinka, bol to super tyzden.
Dadka, tu cukrovku ti nezavidim, ja by som bez sladkosti umrela 😉

iinuska
27. apr 2009

dadka, ja chodim do ruzinovskej polikliniky. Prave teraz v stredu mam termin na odbery.

zuzka88
28. apr 2009

Ahoj, mozem sem ku vam?
Som pristahovalec do okresu PK - presnejsie Senkvice a som tu tak trosku sama a odruky 😉

lucia963
28. apr 2009

Ahoj zuzka , no v šenkvicach si viem predstaviť. A hlavne veľa zdravíčka tebe aj bábätku!!!

dadka212
28. apr 2009

ahojte 🙂

Gretka šak ja umieram 😅 😔

Inuska no tak to asi fakt majú všade iné praktiky 😝

Zuzi pridaj sa 😉 aj Krajcoanka je tiež zo Šenkvíc 🙂

mishka711
29. apr 2009

vitaj zuzka a odkial si sa pristahovala???inak stym glukoznym testom pri malom mi to tiez nerobili a to som rodila nedavno tak neviem ja mam stale nadchu teda alergiu uz vyse mesiaca zacala som brat homeopatika a druha vec uz 3ti krat s ami urobil herpes na puse som nanervy len aby babo bolo ok ☹

greta24
29. apr 2009

Vitaj Zuzka 🙂

mishka711
30. apr 2009

ahojte zase tu neni nikoho halloooooooooo

katuskak
30. apr 2009

ahojte, ja som tu 😀
ahoj Zuzi

iinuska
30. apr 2009

kukuk 😉

greta24
3. máj 2009

Ako ste si uzili 1. maj ? Nas tata oslavoval pracou, takze sme sami a robime to, co kazdy den...

katavinka
3. máj 2009

Ahojte;
gretka, že užili 😀 teda ja lietam furt jak šarkan, akosi nič nestíham v poslednej dobe; manžel robí vkuse už 2 týždne, hotový jak lokša a ja tiež. Najviac ma vytáča, keď musím ísť na nákup aj s malým. A nehovorím o tom, keď nakoniec polku vecí zabudnem. Odzajtra má voľna, tak som happy jak malé dieťa 😀

dadka212
3. máj 2009

ahojte 🙂

Gretka užili ako každý iný deň, ja by som ani nepostrehla, že je sviatok aj tato doobeda robil 😝
Najradšej mám, keď mi niekto popraje "pekný predĺžený víkend" ja neviem ani čo je víkend nie ešte predĺžený 😝 zistím to podla toho, že väčšinou je tato doma alebo podľa toho čo ide v telke 😀 aj keď poslednú dobu pozerávame rozprávky na DVD...

greta24
4. máj 2009

No, tiez mam dost problem rozoznavat dni, ale to som mala aj v praci, lebo som robievala vikendy aj sviatky. Tiez si nic neuzivame, tata je doma 4 dni za mesiac, takze vsetko je na mne 😝

katullka
4. máj 2009

Baby na chvilu Vam sem skocim, neviete prosim Vas, kde sa daju v Pezinku nastrelit nausnice?

dadka212
4. máj 2009

Katulka ja som bola na námestí čo je kozmetika Eva (tuším sa to tak volá) je to v takom dvore/bráne vedla toho mäsiarstva, v tej bráne je aj quelle...

mimikyky
5. máj 2009

katullka, aj ja som tam dávala dcére a aj synovi nastreliť náušnice 😉

zuzka88
5. máj 2009

Ahojte, dakujem za privitanie 😉

Ja som povodom z opacnej strany kopca, z marianky, ak poznate opacny koniec BA.. Aj tam nebolo bohvieako rusno ale tam som bola doma, mama, surodenci, babky...a kym som nezacala zit s drahym tak to boli aj zurky, praca, kamarati, stale nieco.. A tu som zrazi zienka domaca co sa z prace ponahlala domov, maximalne cez hypernovu a sup do druhej sichty, upratat, uvarit, ozehlit...

No a teraz, som len v 12tt a uz som doma, na PN az do materskej (minuly rok som potratila som v 20tt 😢 )

Strasne rada by som si nasla dajake spriaznene dusicky co maju obdobne starosti a radosti

zuzka88
5. máj 2009

Ahoj Krajcoanka, vraj aj ty si zo Senkvic...si tu domaca si pristahovalec? V ktorej casi byvate?

katuskak
5. máj 2009

Kati náušnice nastrelujú aj v zlatníctve na Štefánikovej ulici vedľa žurnálu

Zuzi tak to Ti verím, že nuda ☹ ja som mala babku v Šenkviciach a keď sme tam trávili prázdniny a už sme boli väčší tak tiež sme nevedeli čo so sebou 😅

zuzka88
5. máj 2009

Ved to...esteze sa tu da kde prechadzat a mame psika, byvame na samom konci hore pod poliami takze chodime aspon na prechadzky... ale to sa neda cely den... vlastne nic nesmiem a to je potom takaaaaaa nuda
Uz som pribrala 5 kg a to nie som najstihlejsia...do porordu budem mat aj 100!

lucia963
5. máj 2009

Ahoj zuzka,tak to ti držíme palčeky aby všetko dopadlo ako má a hlavne veľa veľa zdravíčka! 🙂
Ak by si sa niekedy chystala do Pk tak daj vedieť,poprechadzali by sme sa spolu a pokecali.. 😎

katavinka
6. máj 2009

Vitaj Zuzka 🙂 Neboj, zvykneš si. Ja som sa prisťahovala do PK, páči sa mi tu až na to, že tiež tu nikoho dokopy nepoznám. Tak si pekne pribrala, ja som za celé tehotenstvo pribrala 7,5kg 🙂 Doteraz tomu neverím.

Lucka, my kedy vybehneme na prechádzkuuu? Manžel teraz síce dovolenkuje a tento týždeň bude troška nabitý, ale verím tomu, že bude happy, keď ho niekedy necháme samého 😀 Kde vlastne bývaš, na ktorom konci? Si tu často na nete?

greta24
6. máj 2009

zuzka, to poznam, tiez som bola cele tehu PN a posledne dva mesiace som prelezala na Kramaroch s nohami hore. To bola neskutocna nuda, ale neboj, ked porodis, nebudes mat cas ani ucesat sa 😀 😀 😀

zuzka88
6. máj 2009

Dakujem Luci, urcite ked bude babo budem chodit aj do PK, zatial som dost obmedzena dobiehajucimi povinnostami z prace a vychadzkami na PN
Ste vsetky moc mile 🙂 A mate krasne deticky!!! Aj ja uz chceeeem 😀

lucia963
6. máj 2009

Ahoj Katavinka,no zajtra je ešte manžel doma,ale pozajtra by sme už mohli.. 😀
No zuzi tak sa teším 🙂

katavinka
6. máj 2009

Neboj, Zuzka, ani sa nenazdáš a budeš mať miminko pri sebe 😉
Lucia, neviem či budeme v piatok a cez víkend doma, ale ak áno, tak by sme mohli.

lucia963
6. máj 2009

Tak sa už konečne teším,,, mohlo by sa aj počasie zlepšiť.. 😎 nech je slnečno