Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

ferka511
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
greta24
17. máj 2009

Anka, ty vzdy robis genialne torticky ! 🙂 Tiez sa budem snazit nieco take spravit, nech ma stupel radost

mimikyky
17. máj 2009

Ahojte kočky

Tak pred chvíľou som sa vrátila s Majkim z nemocnice!!!!!!

Včera mu vôbec ale vôbec nič nebolo...........mali sme dokonca aj návštevu, 2roč a 3,5ročné kočky s ich tatinom, a decká sa úúúžasne zahrali

O 3hod v noci sa zobudil, strašne plakal, preniesla som si ho do postele, do spálne.....muž bol v nočnej.......malý sa strašne triasol, nebol teplý, a nevnímal ma, asi to bolo ešte zo sna..... zažla som, a ani po chvíľke to neprechádzalo, odmerala som ho rýchlobežkou, a mal necelých 38........zavolala som na pohotovosť, čo sa deje, a že neviem prečo sa tak trasie, nebola to zimnica podľa mňa, toto som ešte u ani jedneho decka môjho nevidela.........spýtala som sa, či nemôže službukonajúci lekár detský dojsť pozrieť či to nejsú nejaké krče.......febrilné??? už mal zrazu 39,1 kým som ešte volala, a ja že nemám doma diazepam............že ok..............

došla sanitka RZP!!!! so šoférom a záchranárkou, bez lekára
a že ideme na Kramáre............decká zostali v šoku, sami doma,a báli sa.............

Majkimu už to prešlo, vôbec ho ani nekukali,len nás rovno naložili, ani na neho nepozrela, jediné čo ju zaujímalo bol preukaz poistenca

na Kramároch doktorka, že "angína" dáme ATB............key bral naposledy? reku pred 10dňami troje za sebou............a ona, že ho teda prijmú na interné, aby ho vyšetrili kompletne, prečo býva teraz tak často chorý!!!!!!!!!!! čumela som ako puk

na oddelení na mňa čumeli,čo tam chcem........že má len zatečené sople a teplotu, že žiadna angína ani nič iné..............

zobrali mu krv, výtery, moč...........a okolo 5hod mi zaspal v postely, vedľa mňa.........samozko som zostala s ním..........

ráno po nočnej mi muž doniesol veci, lebo ja som ho mala len narýchlo na rukách,reku keď nedošla doktorka sem,ideme len na pohotovosť v PK, tak bol bez papúč........a naraz som si všimla, že teda ma berú na Kramáre............

ráno už bol bez teploty............a doktor, že : zápal nemá žiadny,nič mu nieje, výsledky má ukážkové, len mu zatekajú hlieny.....

a som sa spýtala,či tam musíme zostať, že toto je nedorozumenie on, že zneužila som RZP a bla bla bla že aspoň na 48hod, že musíme............

muž išiel potom za ním, že ho berieme na reverz domov, že čípok mu dokážeme dať!!!!!!!!!!!!

tak sme 4,5 hod čakali naprepúšťaciu správu, a krpec je OK, ani teplotu nemá,len tie sople hnusnééééééééé

lucia963
17. máj 2009

no mimikyky ty máš krásny týždeň plný zážitkov 😒
a na to naše zdravotníctvo nemám slov,,,, ☹ ,,, skoré uzdravenie vám obom prajem... 🙂

mishka711
18. máj 2009

mimkyky hruza co sa deje ale podstatne ze maly miky je ok ja by som hned stresovala a naco mu vlastne dosli mal tie febrilne alebo boze chuda male

mimikyky
18. máj 2009

lucka, mishka, díík 😉
vyzerá, že nemal krče... nič mi nepovedali k tomu... akurát, že je teraz "po novom" to, že sa nepodáva preventívne pri vysokých horúčkach /39 diazepam ale kľudne môže mať decko krče, že ved to nič.....horšia je vraj tá občasná prevencia diazepamom a jeho vedľajšie účinky!!!!!!!!!!
vraj to je citujem:
" nový trend liečby, viete,ako aj pri varení sú nové trendy, tak aj pri liečení"

a navyše nám vyšiel vysoký cukor,zatra ideme Križanke na odbery

a krpec vyzerá OK, vymýšľa o 106 😀

zuzka88
18. máj 2009

Teda mimi, ty kokso!!!! Tak toto keby sami stalo tak umriem strachom a na kramaroch ich vsetkych poposielam do horucich pekiel!!!
Tesim sa, ze je vas krpcek v poriadku! Ale ja by som asi pre istotu hladala este dajake dovody u inych lekarov 😉
Apropoooo, Kramare, tam ma drzali 2 tyzdne ked mi nakoniec vyvolali porod nasho Anjelika... Vtedy som sa zaprisahala ze do tej institucie sa nikdy viac nevratim!!! ten pristup, resp. nepristup a lahojstajnost, bolo a je mi z nich na bliti, ked si predstavim tych lekarov

snezienka
20. máj 2009

ahojte maminky z Pezinka... ja sa sťahujem cca za 2 mesiace do PK na sever, nájde sa niekto odtial ??? 😉

ivkab
21. máj 2009

Ahojte babulky, mozme sa k Vam pridat? Budeme aj my byvat v PK Sever ale asi az koncom leta. Snezienka mozno budeme susedia 🙂

lucia963
21. máj 2009

Tak vás medzi nami vítam ivkab aj teba snezienka!! 😀

snezienka
21. máj 2009

dakujem za privítanie...je to príjemné niekoho spoznať,človek lahšie naberie odvahu na sťahovanie 🙂 . Je na severe nejaké fajn detské ihrisko, kde sa stretávate?, či chodíte dolu do parku?, a kam sa inam sa ešte dá s detičkami chodiť, čo by ste odporučali????

lucia963
21. máj 2009

je ihrisko aj na severe,ale väčšinou chodia do parku,niekedy tam stretneš veľa veľa mamičiek a niekedy tam neni ani noha ale to je malokedy..potom sa dá isť ka kejdu pozrieť koníky a tak.. 😀

katavinka
21. máj 2009

snežienka, ivkab, budúce pezinčanky 😀 vitajte! Ja bývam na Severe, som tiež prisťahovaná, ale zvykla som si rýchlo.

katuskak
21. máj 2009

ahojte snežienka a ivka 🙂 ja bývam na juhu, ale do parku chodím často a PK je malé mesto takže určite sa raz stretneme 😉 Vitajte u nás...

snezienka
21. máj 2009

začínam sa tam aj tešiť... 😉

dadka212
21. máj 2009

ahojte 🙂

vítam nové budúce pezinčanky 😵

ja tiež bývam na juhu 🙂 ale určite niekedy na seba narazíme v parku alebo na nejakom podujatí 😉

katuskak
21. máj 2009

tak ako sa cítiš Dadka? Už máte po prerábke 😉

dadka212
21. máj 2009

Kati no cítim sa super 😝 vôbec nie ako pred pôrodom aj keby som bola velmi rada, keby sa to už konečne začalo, lebo maličká je dosť veliká na mňa tak mám strach aby som ju vytlačila bez komplikácii 😝

po prerábke ešte nemáme, lebo tatino stratil väčšie peniaze z vačku, tak musíme počkať troška, ale hádam do mesiaca to spravíme 🙂

katuskak
21. máj 2009

uf tak to je blbé 😒 tak dúfam, že to zvládnete čím skôr. Neboj treba myslieť pozitívne a vôbec nemusí byť veliká aj mne podľa ultrazv. vyrátavali viac pomaly 3,5 a nemala ani 3 kg. Držím palčeky 😉

dadka212
21. máj 2009

ďakujeme najprv nás to s.alo, ale už to berieme tak, že sú to len prachy čo už...hlavne, že sme zdraví 🙂

ale doktorovi sa to ani podla hmatu čo mi hmatal bruško nezdá, hovoril, že bude velká, tak preto sa bojím....

mishka711
21. máj 2009

dadi aj mne povedali ze nebude mat maly ani 3kila a mal 3,435k ale neboj aj ked teraz pocuvam len ze sa rodia 4kilove ale ty to zvladnes inak bay radte ako odnaucit od plieny na serbel chodime uz od 8smych mesiacoch ale aj tak sa zasije niekde a pokaka 😀 a vysvetlujem mu ze nemoze le on sa tomu smeje

dadka212
21. máj 2009

Mishka no to ti neporadím, síce malý je už rok bez plienky na kakanie ju stále má...on neznáša pohlad na hovienko, proste má nejaký blok 😖 ale dúfam, že ho to čoskoro prejde 😝

greta24
21. máj 2009

Vitajte Snezienka a Ivka, aj ja byvam na severe, je tu par ihrisk, minuly tyzden jedno doplnili o preliezku a smykacku, tak sa to da.
Dadka, vy mate fakt smolu s tymi peniazmi, drzim palce, nech vam to dobre dopadne a pracu dorobite ! 🙂

dadka212
22. máj 2009

Gretka no čo už 😖 ako sa hovorí na os.aného aj hajzel spadne 😅 a to sme my 😀

dnes nejako nemôžem spať...zachvílku idem vešať pračku, no des, už nech porodím už to trvá neskutočne dlho 😝

dadka212
22. máj 2009

ozik napadlo ma....

...počula som vo Fun radiu, že sa má nejaká akcia pre detičky konať na Rozálke, len som prepočula kedy 😝 neviete či je to tento víkend alebo budúci lebo pravdepodobne to bude ku dňu detí...majú tam byť koníky malé, kozičky a hocičo pre detičky 🙂

ivkab
22. máj 2009

Dakujem babulky za privitanie tesime sa velmi ked sa raz stretneme 🙂

aida
22. máj 2009

ahojte
vitam nove buduce pezincanky 🙂
dadka aj mne povedali ze mala bude velka a aj bola mala 3830 a vytlacila som ju v pohode 😀

lucia963
23. máj 2009

Krásny víkend vám všetkým! 😎

mimikyky
25. máj 2009

ahojček 🙂

vítam nové maminky 😉 a všetkým nám prajem krásny začiatok nového týždňa 😉

dadka212
27. máj 2009

ahojte 🙂

no ja som stále ešte tehotná 😀 a krpatej sa nechce ísť von, stále je to nezrelé na pôrod, som úplne zatvorená, krčok tvrdý a ešte stále 2,5cm....mám naordinované menej jesť a vela sexu tak uvidíme či to zaberie 😝