Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

tilly
23. nov 2009

ahojte pezinčanky,

mám takú otázku, kde v pk sa dobre býva? myslím, kde sú rodinné domy, prípadne ešte voľné pozemky, mala by to byť novšia štvrť blízko do centra, alebo niekde, kde je občianska vybavenosť (škola, škôlka a pod.), kde bývajú väčšinou mladé rodinky...

niečo ako dubový vŕšok, ale tam je myslím už všetko plné...

nadulici
23. nov 2009

ahoj baby, nenasiel by sa tu niekto zo Senkvic?

greta24
23. nov 2009

Ahoj Tilly, v Pk sa byva vsade dobre, na kazdom sidlisku je skolka, na Severe su dokonca az dve skoly a odvsadial sa dostanes do mesta autom za par minut. Neviem, kde su volne pozemky, ale myslim, ze nech najdes pozemok kdekolvek, v Pk sa ti bude pacit

tilly
23. nov 2009

také, že rozálka, to kde je? tam sú pozemky... ja by som asi skôr niekde v grinave, alebo na začiatku pk, naši bývajú v limbachu, tak čo najbližšie... len nie úplne na dedinu 😀

mishka711
23. nov 2009

tily jeee citam ze maly a ti narodil na moje naordky a dokonca taka vaha aku mala nasa mala 3780 ale mala 53cm jee ale za to domonik bol riadny kus teda hihi to si mala co tlacit teda 😀

katka76
24. nov 2009

tilly: rozarka je medzi starym dvorom a severom,nedaleko centra, je tam areal zdravia, koniky, kejda(vodna nadrz), tenisove kurty, velka luka - ale tu asi teda zrusia kvoli vystavbe, vinice

tonicka
25. nov 2009

Ahojte kočky. Prosim Vas nematie niektorá nejaku spriaznenu dušu na katastri v PK? 😔 😉 dakuuujeeem

iinuska
26. nov 2009

ahojte, vsetky kocikujete? 😎
ja sa dnes chystam do mesta, idem Petkovi pre nove okuliare

tilly
26. nov 2009

katka, takže tam je pekne?

mischka, našťastie som to netlačila 😀 obaja boli sekciou...

dadka212
26. nov 2009

Tilly je to jedna z najkrajších častí Pezinka 🙂 ale ja som zas počula, že tam primátor tam zrušil výstavbu, kamoška tam chcela kúpiť pozemok ale to bolo cca pred rokom, možno sa to už zas zmenilo 😝

tilly
26. nov 2009

lebo, teraz som tam videla predávať pozemky

dadka212
26. nov 2009

aha tak potom super, fakt je to jedna z najkrajších častí a hlavne odtial nie je nikam ďaleko 🙂

tilly
26. nov 2009

no, sú tam dosť drahé pozemky a neviem v akom sú stave, či sú len v príprave, alebo už hotové... pôjdem sa tam pozrieť, naši bývajú v limbachu, tak chcem ísť bližšie k nim, len muž nechce 😅

greta24
27. nov 2009

Ale je to skoda, ze sa to zastavia, doteraz tam bolo nadherne a hlavne - lepsie sa pozera na vinohrady ako domy ☹

pinkypinkus
30. nov 2009

Ahojte dievčence. Nevedeli by ste mi poradiť dobrého pediatra v PK? Čakám mimi a musím si čo najskôr vybrať,keby to prišlo pred termínom.... Dík.

sarra6
30. nov 2009

ahojte baby som tu nova. Teda sme sa sem pristahovali a nikoho tu nepoznam. Tak snad touto formou spoznam nejake kamosky na kocikovanie.Potesim sa nejakym spravam od vas pekny vecer

dadka212
30. nov 2009

Pinkypinkus ja chodím k Orlickej a som spokojná, ona sa snaží najprv liečiť homeopatikami, ale mne to vyhovuje, najprv ma troška štvalo, že tam často nebýva ale už som si zvykla, chvalabohu, už tam nechodíme často 😝

Sarra a v ktorej časti Pezinka bývaš?

iinuska
30. nov 2009

sarra a kolko mesacne alebo rocne mas dietatko?

iglu
2. dec 2009

Pinkypinkus ak možeš najdi si lekarku mimo Pezinka pretože tu nieje žiadna dobre. Orlicka to je katastrofa lieči homeopatikami a dieta ti tri tyzdne kašle a ona do nemoty cpe homeopatika. Lieči otrasne , viacero znamych na nu velmi nadava a beru karty preč.
Dobra je Križanova no tam je plno a nevie či ta vezme. Ostatne lekarky tiež nič moc.

pinkypinkus
3. dec 2009

Ďakujem pekne. 🙂

dadka212
3. dec 2009

Iglu toto sa mi bohovsky páči, že si registrovaná včera a hneď prvý a jediný príspevok takýto 😉

každému vyhovuje niečo iné a ja som rada, že mi hneď do deciek necpe hocijakú chémiu, teda ak to nie je treba, ešte sa mi nikdy nestalo, že by mi nepredpísala niečo čo treba a kedy treba...keď stačia homeopatiká tak dá tie a keď treba "normálne" lieky tak mi dá tie, nikdy sa mi nestalo, že by mi do detí cpala homeopatiká 3 týždne...možno mám šťastie že mojim deckám homeo zaberajú

greta24
3. dec 2009

Tiez chodim k Orlickej a ujde to

radoslava
3. dec 2009

Ja chodim k Orlickej s suhlasim s tym čo napisala Iglu.
Je to smutne ☹ , ale je to tak

radoslava
3. dec 2009

jej Pinky až teraz pozeram že maš termín 18.1.2010 moja dcerka je narodná 23.1. ale 2007 😀

radoslava
4. dec 2009

Ahojte chcela som vas včera hlavne poprosit či niekto nema kontakt na ženskú lekárku v Modre vraj je super.
A kamaratka by k nej chcela chodit.
Dlho som tu inak nebola , ale to je aj tym že už chodim do prace a mala do škoĺky. Momentalne je chora a som na očr 😀

iinuska
4. dec 2009

radoslava a ako sa vola ta dr.?

radoslava
4. dec 2009

No to ja neviem ale tušim ma ordináciu na námestí. Len som počula že je uplne super. Ale meno neviem 😀 😀 😀

radoslava
4. dec 2009

Sa mi zdá že sme sa tu o nej už raz bavili len sa mi nechce hladat do zadu

dadka212
4. dec 2009

je to dr.Matušovičová a jej t.č. je 033/647 55 49

radoslava
4. dec 2009

Jej velmi pekne dakujem , idem hned volat kamoške sa poteši. Diky 🙂