Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

ivka82
9. feb 2012

@harvi79 jeeeej tak to sme skoro rovnako starí🙂 náš mal teraz 4teho 11 mesiačikov🙂

harvi79
9. feb 2012

my budeme mat o tyzden 11 mesiacov 🙂 asi sa prihlasime na cvicenie do judo haly na dalsi kurz...ale budeme si musiet este pockat, zacina az po velkej noci...

katulienka.
15. feb 2012

@zuzicka1982 my v jednej mame dcerku. nechcem tu pisat o vsetkych, ale ak mas zaujem, posli mi IP, a napisem ti nas nazor 🙂)
boli sme par osobne pred pol rokom omrknut.

luccille1
21. feb 2012

Ahojte, neviete o nejakom dobrom obchodiku pre deticky v Pk alebo okoli??? Aj ceny aby neboli prehnane....Chystame vybavicku tak ci sa da nieco najst aj v PK
Dakujem za info

prettybaby
21. feb 2012

@katavinka ahoj, prosim Ta, citam, ze si tu pisala o tych ziadostiach o prijatei do skolky.Chapem to spravne, vytlacim si tu ziadost, a s nou idem k lekarke na potvrdenie a potom s potvrdenou od lekarky idem do konkretnej skolky a potom toho 14.steho marca odnesiem komplet prihlasku na MU?ci zle chapem. a este nieco v ziadosti sa pisu MS 1. MS c.2 - cize mam dve skolky moznost si vybrat a ak si vyberiem, musim ist do oboch za riaditelkou?
dakujeeeme.)

anaxamon
21. feb 2012

@luccille1 ahoj, nic dobre a lacne tu nie je, jedine ze si to pozliepas z toho co tu je (v pluse na 1. poschodi rusia jeden obchod, maju tam vypredajove ceny dojcenskeho oblecenia) ale ja odporucam pockat si na burzu, ktora byva v PKC a tam sa da nakupit za par supiek cela vybava, su to sice nosene veci ale nakupis si urcite🙂

magimary
21. feb 2012

@anaxamon a už vieme aj termín 😉
predaj bude v druhú sobotu v marci 🙂
/tuším 11-teho je to? 😅/

anaxamon
21. feb 2012

@magimary ale no toto, ved ale to su volby🙂)) a je to 10.3. no budete mat plno, bo volit asik moc ludia nepojdu 😀 😀 😀

magimary
21. feb 2012

@anaxamon hej, hej, to sú aj voľby 😀
tak im budeme trošičku konkurovať 😉 😅

anaxamon
21. feb 2012

@magimary tak sa uz teraz tesim na dalsiu burzu🙂 ale ty tam uz asi nebudes, ze?

magimary
21. feb 2012

@anaxamon aj ja 😉
a budem 😉
ak narážaš na moje tehu tu v pase 😉
to je opäť zas raz také naše "virtuálne očakávanie",
kým k nám "na chvíľu" príde nové miminko z domova 😉 🙂 😵

katavinka
22. feb 2012

@prettybaby ahoj, nie, nie.. Na to sú ak si dobre pamätám 2 tlačivá. Jedno, s ktorým pôjdeš ku vašej pediatričke, aby potvrdila, že dieťa je zdravé a môže navštevovať MŠ. Druhé vyplníš - 2 škôlky, ktoré si vyberieš, druhá sa dáva v prípade, žeby ho nevzali do uvedenej na 1.mieste a potom 14.marca pôjdeš s tou prihláškou na mestský úrad. Do škôlky nepotrebuješ vôbec chodiť.
Nie som si istá, či boli na to 2 tlačivá alebo len jedno, ale to už zistíš. Jednoducho len potvrdiť lekárke a s prihláškou ísť potom na Mestský úrad.

prettybaby
22. feb 2012

@katavinka dakujem .)

luccille1
22. feb 2012

@anaxamon
dakujem za info, tak si pockam do marca a pojdem pozriet co tam pekne bude 🙂)) a do toho plusu zbehnem kuk ci aj tam sa este nieco pre nas nenajde 🙂)))
dakujem este raz za info 🙂)))

heni79
22. feb 2012

@katavinka
@prettybaby
Je to jedno tlačivo. 😉

katavinka
22. feb 2012

@heni79 🙂

bublinqa
23. feb 2012

@prettybaby je to jedno tlacivo, ale potrebujes ho mat 2x, original si daj potvrdit u lekarky a potom si z neho sprav kopiu. Pri zapise na MU sa jedno tlacivo odovzda pracovnickam MU a druhe riaditelke prislusnej MS, ktore tam 14.3. budu tiez. Moze sa stat, ze ti pri odovzdavani tlaciva riaditelka polozi nejake otazky...a potom uz len ostava cakat na pisomne vyjadrenie, alebo na telefonat zo skolky.
Nejake info je aj tu http://www.pezinok.sk/?yggid=629&id=3495. Drzim palce 🙂

rosty
1. mar 2012

Ahojte, prosím vás, máte niektorá skúsenosti s MUDr. Gabrielou Mészárosovou, príp. iným gynekológom v PK či v okolí?

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magimary
2. mar 2012

aj ja pozývam na (už spomínanú) našu pravidelnú burzu:
http://www.pezinskerodiny.sk/

/kto chce predávať, tak už je len zopár miest voľných na registráciu 😉 /

sarinka2
14. mar 2012

ahojte mamicky.nenasla by sa tu nejaka kamoska z Cajle? pripadne sever,muskat? byvame na cajle uz skoro tri roky a takmer nikoho tu nepoznam ☹ mame jedneho certika a chceli by sme druhe babo.tak ak sa medzi vami najde nejaka kocka na pokec,kavicku a pod. budem velmi rada. krajciovar@centrum.sk

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iinuska
14. mar 2012

ahojte, chcem sa spytat, mate niektora skusenosti s tym novym fitkom pri starej poliklinike v Pezinku ?

dadka212
14. mar 2012

@iinuska ja som tam chodila, ako fitko fajn, ale ak chceš skôr tie cvičenia tak to sa mi nepáčilo, fakt len občas sa mi stalo, že som sa dostala na cvičenie ktoré som chcela....stále mali plný stav....

dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dulkagabulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka212
17. apr 2012

@lucia20 tu nič nie je zabehnuté 😀 sem sa chodí len pýtať a kto má čas a vie tak odpovie 😀 😀

lucia20
17. apr 2012

@dadka212 to nevadi, my sme si spravili uz novu temu Pezincanok a tam to fici kazdy den. 😀 😀 😀 😀

dadka212
18. apr 2012

@lucia20 ahááá 😀 ja nechodím sliediť po koňovi tak neviem nič, občas niečo prečítam keď mám čas, ale už chodím už len do súkromnej témy kde sme baby, čo sme rodili v máji/júni a do témy o tortách 😀

lucia20
18. apr 2012

@dadka212 ja som zalozila sukromnu temu, resp. najskor bola verejna a az potom sukromna. pretoze som sa na konovi stretla s vela mamickami, co sa stazovalo, ze tu to vobec nefunguje a nemaju si kde pokecat a tak ma velmi potesilo ked sa nejakych 40 maminiek naslo a zacalo kecat. a potom sme sa uzamkli. ja sem tiez chodim len do par tem.