Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
13. jún 2007

ja cistim ceresne a asi ich dam zamrazit, uz som si pofarbila biele tricko

leva
13. jún 2007

No ja mam zavarene ceresne,tak nemienim mrazit pokial ich nespotrebujem,mam ich este vela.Zamrazila som si jahody.

elliana
13. jún 2007

ja nemam jahody ☹

leva
13. jún 2007

Ja mam tiez len za 3 sacky,dostala som,urobila koktail a ostatne zamrazila,ja to lubim aj tak cuckat zmrazene,mamina to tak jedava a barja to lubi tiez 😀 zistila som ze to je osviezujuce a dobre 😀

megie
13. jún 2007

eli, čerešne ideš mraziť? No to som ešte nepočula... Ved sú plné vody, ako potom vyzerajú po rozmrazení, už si to niekedy robila? 😨

elliana
13. jún 2007

megie, nerobila, ale skusim, uvidim...ved to len troska, mam malu mraznicku...a cast som uz dala varit s hroznovym cukrom, budem mat pre malu, casom...aspon do jogurtu

leva
13. jún 2007

ked das na kolac ani nezbadas ze boli mrazene 😉 Len tak na jedenie by asi nechutili

elliana
13. jún 2007

levi, ja nejak nepeciem, tak potomneviem, naco ich idem mrazit...Ale to je len tak za dva male pohare, vcera som viac nestihla obrat 😒

megie
13. jún 2007

to s tým cukrom je asi lepší nápad ako zamraziť... Myslím, že kôstkové ovocie sa moc nedáva mraziť, lebo je strašne dužinaté-vodnaté. 🙂

leva
13. jún 2007

Oni sa moc inak spotrebovat nedaju ako na kolac,viem ze kamoska mrazila slivky a dala na kolac,kolac bol faj,oni po zmrazeni zvodnateju takze konzumacia len tak je bleee,ale ved skus ak mas miesto v mrazaku a hotovka 😉

elliana
13. jún 2007

skusim, a mozno aj nieco upeciem 😀

leva
13. jún 2007

oki,taka bublaninka,mnam 😝

barja
13. jún 2007

Ahojte kočky, tak som naspat. Eli , ako ti Leva hovorila bola som s Majkom na Kramároch, lebo mu operovali krčnú mandlu. My sme tam najprv išli, že len nosnú nech mu odstránia, lebo zle dýcha, ale nakoniec zistili po takom vyšetrení minikamerkou do nosa , že nosná je ok , ale že on dých zle kvoli krčnej. Tú som mu nechcela dať zobrať tak sme urobili kompromis a nezobrali mu ju celú ,ale len zmenšili. No a dnes som uprosila doktora a tak nas pustil už domov. Normálne som po tých 2a pol dňoch rada, že som doma.Ja som tam bola s ním a Maťulka nám zatial varovala budúca švagriná. Ten sopliak sa vobec nejako extra netešil , že som doma 😀 😝 . Bral to ako keby som bola preč len hodinku. 😉

elliana
13. jún 2007

Mooooooji zlati, dufam, ze sa mate uz fajn...A uz si tu chybala. Inac, ako si to zistila, ze zle dycha? To nejako sipel? Alebo co, si to neviem predstavit...

barja
14. jún 2007

Dobre ránko, no on už od malička chrápaval. Nosnu mandlu mu brali už 2x.Keď mal 2 a 3 roky.Ale to mu robili bez uspania, len mu dali taku oblbovaciu tabletku. To robili v Modre. Vždy po zákroku chvilu dýchal normálne ale po nnejakom čase zas začal chrápať. Tak sme si s mužom najprv povedali, že ho už nebudeme trápiť, že veď z toho vyrastie, ale keď bol chorý tak sa to dýchanie vždy ešte zhoršilo a to až tak , že v noci na 2-3 sekundy prestal uplne dýchať. Takže tak. Teraz sa doma kurirujeme 🙂

elliana
14. jún 2007

no, dufam, ze uz ziadne problemy nenastanu 😉 😉
Ja idem asi s malou von, v noci mi nedala spat, ja uz neviem, ci je namesacna, alebo co....posadi sa a zacne plakat a strasne rychlo dycha...ked ju dam lezat, o chvilu je ticho

barja
14. jún 2007

Možno sa jej len niečo škaredé snívalo ☹ Alebo z toho hnusného dusna.

leva
14. jún 2007

Ahoj eli tak ty si hore?mali tiz neskor zaspal ale to bude rozrusenim,su tu svokrovci tak mal dnes den nosenia,tak sa mu to pacilo ze ani spat mu netrebalo 🙂

elliana
14. jún 2007

levi, ja som na konci s nervami...mala je usmoklena, ani na sekundu ma nepusti z dohladu...prvy krat zaspavala na rukach, lebo pokial som ju nevzala na ruky tak plakala...ja neviam, co s nou je

leva
14. jún 2007

no poviem ti...obdobie vzdoru to asi nebude.Mali mal tiez taku chvilku ze ked som ho dala do postielky a bola som nad nim bolo vsetko ok,no ked som spravila krok do kuchyne uz zacal pistat,no trvalo to dva dnichvalabohu,potom uz to nerobil a opet sa sam pohral v postielke 😉

elliana
14. jún 2007

levi, ved ona sa sama nedokaze zahrat...a o postielke ani nehovorim, tam nevydrzi ani minutu...neviem, co sa s nou porobilo

leva
14. jún 2007

eli,ty chces pouzivat choditko? lebo nechcem nahovarat,mne sa tam mali zabavil,dostal sa kam chcel a bol klud,no samozrejme som ho tam nenechavala dlho,on sa zahral aj v postielke.Po novom ho davam do stolicky na jedenie dam mu tam daco na mnam a chvilku je klud 😉 alebo sa zavrem do izby,teraz uz ked tak lozi a sa spaciruje,no treba to obmienat lebo jedno dlho robit nechce 🙂

elliana
14. jún 2007

levi, ona mi v choditku nechce, ale vidis, uz dost dlho som neskusala, mozno sa chyti...Dufam, ze to je len nejaka nalada, lebo ak nie, tak ju predam...

elliana
14. jún 2007

posielam ti ip, oki?

leva
14. jún 2007

Kupujem 😀 😀 a hned 😀

elliana
14. jún 2007

darujem, za odvoz, ani nemas daleko...aj pobalim oblecko, este aj plienky pribalim...dobra akcia, nie?

leva
14. jún 2007

Ok,tak priprav vsetko,idem aj hned,nech mi ju niekto nevifukne.

elliana
14. jún 2007

balim....a asi aj od PC, uz sa mi lepia oci
dobru nocku

leva
14. jún 2007

Dobru eli 😔 Aj mne sa lepia a nemozem sa odlepit od pc,otrasne,idem aj ja 😔

leva
14. jún 2007

Dobre ranko 😀 😀 😀 ale nie zo srandy 😀