Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
4. júl 2007

mam,vdaka,minule si mi napisala do ip.

barja
5. júl 2007

Dobre ránko, tak sme tu ostali samé ☹ Levuš už dovolenkuje . Čítala som Eli, že aj vy sa chystáte z mesta. My sme mali ísť dnes , ale MM kvoli robote nemože tak ideme až zajtra poobede do rakuska k sestre na víkend. Sami tam moc nechce trepať, ale už sme jej to slubili tak ideme.

elliana
5. júl 2007

ahojky....my chceme ist v sobotu...ale Zoja zacala kaslat a prskat a ak jej to neprejde, asi sa s nou nebudem nikde trepat...zmena vzduchu jej moze ublizit...
Inac, vcera som sa fajne zasmiala..MM sedel na sedacke, a mala sa mu zacala stverat po kolenach a aby nahodou nespadla, tak si rozkrocil nohy a kolenami ju pridrzal...a mala sa mu zahryzla medzi nohy...a ona, ked sa zahrizne, nechce pustit...som sa smiala este hodinu po incidente

barja
5. júl 2007

No zlatá musím sa tu šúlať aj keď tvojmu M to asi nebolo príjemné. 😉 My sme sa práve vratili z Hypernovy a sa vytešujem ,lebo prvý krat sa nám stalo, že sme niečo dostali zadarmo. Tak začalo to hneď pri vchode - tam nám dali 4 croisanty 7days, potom pri odchode dali 2 Hipp kaše a 1 detskú výživu a MM ešte na takom kolese šťastia vytočil taku drevenú sadu misiek na šalat a dorazili nás 2 balonmi. Tak som rada 🙂

elliana
5. júl 2007

to co je v hypernove nejaka akcia, alebo co

barja
5. júl 2007

No oni to tam nejak popremieňali tak asi kvoli tomu. tiež sme kukali ako puci

barja
6. júl 2007

Eli pa tak dnes aj my frčíme.

elliana
6. júl 2007

uzite si to...dufam, ze vyjde pocasie, ma porazi, ak bude takto zima
pa 😉

barja
6. júl 2007

Dik

anaxamon
7. júl 2007

ahojte, chcem sa spytat ci mi neviete poradit, ktore kvetinarstvo v pezinku je cenovo najlacnejsie ale primerane kvalitke..V hypernove sa mi zdaju dost drahy...dakujem kocky🙂

leva
9. júl 2007

Ahoj anaxamon,viem o dvoch kvetinarstvach v meste,jedno je dolu oproti nabytku Galan,druhe je hore v tom starom obchodnom dome,dole su potraviny a oproti je malinke kvetinarstvo,maju tam pekny vyber za rozumne ceny.Ja som z juhu,tu je tesco a tam je to tiet velmi drahe ako v hypernove 😖

anaxamon
9. júl 2007

dakujem leva, uz som dostala avizo na tie kvetinarstva co spominas, tak ja ich pojdem presondovovat🙂

leva
10. júl 2007

Ahoj barjus a eli,nik tu neni? 😉

barja
11. júl 2007

ahojček, zas mi ide koník nejako pomaly, tak na to nemám nervi 😠

megie
11. júl 2007

ahojte, baby, viete o nejakom cvičení pre tehulky v Pezinku? dik 🙂

barja
11. júl 2007

ahoj megie asi ti neporadím -vobec netuším. ale možno by si sa mohla opýta´t či náhodou necvičia tehulky v takej novej judo hale v PK. Viem že tam býva aj aerobic tak možno že sú tam aj tehulky. Je to oproti plavárne a futbaloveho štadionu. tuším je to ul. 1 maja. skús sa teda tam spýtať. pa

lucia20
12. júl 2007

ahoj babulky, nerada sem takto vpadam ale rada by osm sa zoznamila s maminou z pezinka, o chvilu sa tam stahujeme a nerada by som s detickami ostala uplne sama. ☹ 😒

leva
13. júl 2007

Ahoj luci,vitame ta 😉 Napiseme si,dnes odchadzame na 2 tyzdne,tak tu nebudem,no potom napisem.zatial ahoj

lucia20
13. júl 2007

dakujem a moc sa na vas budem tesit

leva
13. júl 2007

Ahoj,este sme doma,odchadzame az navecer.A kam sa stahujete?Ja som z juhu,mas deticky?

leva
13. júl 2007

A prepac akurat citam ze mas deticky 😅

lucia20
13. júl 2007

ahoj, my sa presne stahujeme do slnecneho udolia, hadam to tam poznate, a ako si uz spomenula,tak mam dve detticky, katka 3,5 mesiaca a lucka 19 mesiacov

elliana
18. júl 2007

joj, tu v PK je strasny hic a smutno ☹ leva a barja su na dovci a ja nemam s kym na pokec pri kave ☹ ☹

elliana
26. júl 2007

babyyyyy, co to? Tu je nejako ticho...

mimikyky
29. júl 2007

Ahojky 🙂

Keď je tu tak veľmi smutno, a ticho, tak sa pridám. Môžem?????

Ahojček Evička 😉
Ahojček Lucka 😉

Konečne sa nám tošku ochladilo aj v Pk, však?
My sa zajtra schladíme ešte viac, vezieme Lucku do Tatier na liečenie.
Ľuba

sylvie
29. júl 2007

mimikyky, aj my sme chceli ist do Tatier (vcera), ale muzovi zrusili dovolenku v praci, tak trcime doma.. 😠 a na liecenia som aj ja chodievala od detstva, naposledy som bola v r.2003 v Heliose.. bola som aj vo Hviezdoslave a este v Novom Smokovci.. vy sa kam chystate do ktoreho LD?

sylvie
29. júl 2007

Ozaj kocky, nepoznate niekoho kto predava byt v Modre? Uz ho zhaname snad veky.. ☹

leva
29. júl 2007

Ahojcek kocky,konecne som sem kukla 😉 Vcera som vybalovala a prala.Eli ahoj,aj nam bolo smutno za tebou,neraz sme ta spomenuli 🙂 Bolo perfektne,ozaj super,behali sme stale niekde.Cesta bola dlha,no dalo sa 😉 Inak v Taliansku je ozaj krasne,Pineta ci Sabiodaro nema chybu,veselo a zivo je tam,v Pinete je strasne vela zabavnych parkov pre deti,nevedeli sme kam skor a objavovali sme stale nove 😀 No tak len tak skratka.

mimikyky
29. júl 2007

sylvie 🙂 🙂 🙂 , Lucka už bola v Dolnom Smokovci v šrobárovom ústave, a teraz ide do Horného. ešte ju teraz dobaľujem 😢

tak to ste museli byť riadne nahnevaný, za tú dovolenku, to fakt naštve

elliana
30. júl 2007

jeeejda, leva, uz ste doma? sa tesiiiiiiim, stretneme sa a pokecame, som zvedava na vas

lubi, ahoj, tak uz zostanes len s malym, pockaj, o chvilu ti bude smutno, bude ticho...Ked sa umudri pocasie, niekam vybehneme...