Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
16. apr 2008

Ahojte,vitaj mishka 🙂 mimi,ked spominas skolky,akurat som musela vypisat prihlasku pre krpca,zoberie mi ho najskor september 2009.Malu som davala ked mala 2 roky a 10mes.Maleho mi uz tak nevezme.

mimikyky
16. apr 2008

leva, ja mám malého zapísaného odo dňa narodenia!!! mohli brať len štyri deti, našťastie sme sa tam dostali

dadka212
16. apr 2008

Ahojte 🙂

ahoj Mishka 🙂

ja mám doma prihlášku a ešte som sa nedostala dať ju do škôlky, ale asi zajtra zájdem, keď je tam taká tlačenica 😖 chcem ho dať od septembra 2009 snáď ešte bude miesto 😝

krajcoanka
16. apr 2008

Miška, tak to by ma ani vo sne nenapadlo, že ťa tu nájdem 😀 .Ja som ťa na tých fotkách vôbec nespoznala 😀
Na SK som ťa nevidela strašne dlho a tu ťa nájdem na MK.No toto! 😉 Som rada.
Tak máš sa? Asi fajn. Aké sú pôrodnice v Irsku?

mishka711
17. apr 2008

Ahojky no porodnice no to tak byva svet je maly no nie???no v irsku sa mi rodilo velmi dobre spokojna starostlivost velmi dobra pocas vsetko som mala stale vodu na pitie k dispozicii neviem ako to je inas na svk 🙂 plus po porode hned pohar mlieka a susienky sice ta pustia uz po 2ch dnoch domou ale chodi k tebe potom midwife to je taka sestricka kontrolovat maleho a teba a potom este jedna co pride kazdy meciac svzit z merat k tebe domou a medzi tym chodim ho vazit ja ako u nas poradna dnes ma ockovanie bcg to je nieco take aby bol ok ked snim pojdeme mimo irl lebo to prve ockovanie ma zasebou takze tak 🙂

mimikyky
17. apr 2008

ahojte kočky, blbne to tu, nejde mi pridať príspevok ☹

krajcoanka
17. apr 2008

miška, tak ja som pred pôrodom nesmela ani piť, ani jesť. Jedla som naposledy v nedelu večeru a porodila som v utorok 18,06. 😠 s pitím to isté. 😒 Oni si mysleli že porodím asi za dve hodinky 😒
potom mi museli davať infuzie.Dr. na pôrodnom sa hneval, že kto to kedy videl,tak dlho nejesť a ešte pred pôrodom! 😠 Ja som totiž bola hosp. 5 dní pred pôrodom na materno-fetálnom odd. Nefungovala mi správne pečeň., 😢

radoslava
17. apr 2008

Kuk je tu niekto 😀

mishka711
18. apr 2008

anka no to muslo byt hrozne ale tak ste zravy a je potom ja som naposledy jedla 16steho niekdey okolo 5tej a potom uz nic do 17steho .1.08 a porodu maleho narodil sa minutu pred polnocou chcel byt este v termine 😀 ale kontrakcie som mala uz od rana 16steho a rodila som az kedy no ale tak bol to zazitok mile sestricky lebo tu ta dr nerodia ale vyskolene sestricky su velmi mile co poznam slovenky co rodilu tu si chvalia tiez ale zdravotnictvo je potom trosku na prt lebo a kazdu navstevu 50e a to len klucku otvoris my chodme na polsku kliniku lebo irom nejak nedoverujem predsa poliaci su nieco ako my 🙂 tak 11steho letie na slovensko snda to zvladneme 2,5h maleho na sebe 😀

mimikyky
18. apr 2008

ahojte, som tu len na skok, lebo idem pre lulu na intrák 😀 a veď aj tak sa tu s vami akosi míňam 😢

dadka212
18. apr 2008

Krajcoanka ako keby som čítala môj predpôrodný stav, mne ešte robili klystýr 2x som v sobotu nič nejedla ani nepila, ani v nedelu a ani v pondelok a porodila som až v pondelok vnoci 😖 tiež mi dávali infúzky...

Mimi a kde chodí Lucka do školy? do BA?

mimikyky
18. apr 2008

Dadka
chodí v Ba na tanečné konzervatórium, býva na intráku pri škole, bude z nej profibaletka, teda aspoň o tom sníva, tak dúfame 😀

mishka711
18. apr 2008

ahojte babule aj na slovensku je take hrozne pocko alebo to len u nas???asi len u nas zima fuka a prsi sem tam musela som vytiahnut zimnu bundu ☹ 😀

krajcoanka
18. apr 2008

miška,dufam že malý ten let prespí. 🙂 držím palce!ináč u nás bolo fajn, dnes sme boli vonku aj doobeda aj poobede a ja som bola len v svetry.Dávidko mi dnes plačkal, lebo sa mu prerezáva horný zúbok ☹ 🙂

Dadi, aj ty si rodila na Kramaroch? Nechytila si dr.Prochadzku? 😖 🙂

Mimi, to tej tvojej dcérke nezavidím.Balet je fuška na celé telo-nohy stavce.....Musí ju to veľmi baviť.Aako sa tam dostala?Po známosti alebo robila talentovky? 😉 Nemám ani šajnu ako sa na tan.konzerv. bere 😖 Nech sa jej darí! 🙂 😉

mimikyky
19. apr 2008

krajcoanka

ja poznám drProcházku, ja mám kramáre v merku, praxovala som tam, a tri decká som tam aj porodila 😀
lucka sa tam dostala na základe skúšok, žiadna protekcia

dadka212
19. apr 2008

Mimi tak to je šikovnica 😉 musíš byť na ňu hrdá 😵

Anka ja som rodila na Antolskej...

krajcoanka
19. apr 2008

mimi, a čo hovoríš na Dr. Prochádzku?ok?
Mimi to je super že sa tak obetuješ pre detičky 😉 🙂 .Raz ti budu dakoovať. Ja som na rodičov nemala až take štastie.Su v poho, ale ked som chodila na ZDŠ tak si pamätám že som nikdy nič nemala(v tej dobe stavali dom a asi nas trochu zanedbavali 😒 ) Ja sa to snažím všetko vynahradiť mojim pampušikom. 😉
Dali ma vyučiť

dadi 🙂 za kucharku hoci som chcela byť kaderníčka 😒

mimikyky
19. apr 2008

no, Pocházka je super, a dokonca ke´d som na praxi ako 16r odpadla pri potratoch, niesol ma na rukách, všetky sestričky mi závideli 😀

no a k tým rodičom, na mňa moja mama celý život z vysoka...a v deň osemnástich ma vyhodila z domu aj s trojmesačným deckom, a potom spávala s mojim bývalým manželom, u nás doma v detskej pred deckami

ja sa snažím, aby mali moje decká iný život, ako som mala ja

leva
19. apr 2008

Ahoj kocky,ako sa mate?My uz davame aj malemu sirupcek,bo trosku pokaslava,mna zacina tiez skrabat hrdlo,tak si podavame stafetu 😀

mimikyky
19. apr 2008

ahoj

my už sme o.k, už bolo na čase 😀

nezávidím ti, liečkajte sa, nech môžeme spáchať nejaké to rande

krajcoanka
19. apr 2008

nechapem prečo je ta kucharka spominana pri tebe dadi 😀 !ja som to davala k predošlej vete(neviem či s tým robili niečo admini, alebo čo).
mimi, tak to si mala ťažké! 😖 a teraz si sama?inač 4 detičky da zabrať, že?tvoja mama ešte žije?aky mate dnes vzťah? Ja by som take niečo nevedela spraviť,teda! 😒

krajcoanka
19. apr 2008

mimi, si velmi simpatická.kukala som si album. 😉 Malej to musí ísť super, ked vie urobiť špagat!! 😲 mam dojem že Majki je na teba 😀

mimikyky
19. apr 2008

krajcoanka
nie, nejsom teraz sama, malého Majkiho mám s terajším mužom, ten si ma zobral s tromi deckami, somár 😀
ani nepociťujem, že sú štyria, veľkáči veľmi s malým pomáhajú, majú ho moc radi
žije, ale nikdy jej to nezabudnem!!!

a ďakujem za pochvalku 😉 je šikuľka, veď preto ju zobrali na tú školu, no nie?som na ňu pyšná 😀

dadka212
20. apr 2008

Anka ja som to pochopila 😉 tu to z času na čas blbne niekedy aj veľmi často 😖 a potom mám absťák 😀 😅

Mimi čítala som si čo si si v živote zažila 😔 ale zvládla si to na 1*

Levi želáme skoré uzdravenie aby sme mohli dať nejaké to stretko 😉 keď už začína byť takto pekne 😵

mishka711
21. apr 2008

Ahojte tak ako mate?/u as bol vikend hrozny prsalo zima no dnes sa vycasilo nastastie xcem sa spytat ked xcemist s malym na klbiky na ultrzvuk kam treba ist???a so srdieckom na ultrazvuk viete mi poradit nic vazne ale tu sme este na klbikoch neboli iba mu ich kontrolovali hmatom a malo by byt vsetko ok ale preistotu lebo ja ho na siroko nebalim a srdiecko to mame ist aaz v oktobri a chceme to mat zasebou je nieco v pk da sa objednat???vopred vdaka 😉

leva
21. apr 2008

Ahojcek,dakujeme,mala uz ide s stredu do skoly,uz je dobre,maly este kasle,teplotu nemal,zatial sme u doktorky neboli,dufam ze ho to prejde aj bez antb.

dadka212
21. apr 2008

Mishka ortopéd na klbiky je na poliklinike, tam kde je vchod doktorke Vargicovej, Križanovej atď. je to úplne na konci toho parkoviska v pravo sú také dvere a tam je to, neviem či sa tam dá ísť na objednávku, lebo je to tam na časenky (čísla) a neviem či sa EKG robí v Pezinku aj pre malé detičky. Skús si zavolať na polikliniku...

Levi super, že je už lepšie 😉

mimikyky
21. apr 2008

čo sa zase deje, už hodinu vkladám príspevok a nič!!!

mimikyky
21. apr 2008

ha, zázrak, už to funguje!!

takže, ahojte kočky 😉

kluara
21. apr 2008

lubi, nemala si niečo s pripojením, lebo mne to fungovalo v poriadku?