Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

pippochiara
20. sep 2009

ja sa volam Jana...teraz uz nebyvam v Pk,ale chodim tam mam tam rodicov,kamosky...
a byvas tam dlho?mozno sa pozname z videnia....

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikyky
22. sep 2009

ja 12a pol roka 😉

krajcoanka
23. sep 2009

baby, tak mi sme boli včera v Märchenparku a bolo skvele! Vyšlo nám počko a nebolo veľa ľudí, lebo sme boli cez týždeň. Neviem či ste tam niektorá bola, je to cca 70 km od BA (hodina cesty autom). Platí sa od 3 rokov 16 e/os, ale oplatí sa vykolootočujete sa na nezvyčajních kolotočoch(traktoroch, prasatách 😅 , nafukovačkách...) ale stojí to zato. Vrelo odporúčam.Je to detský raj. Hádžem link, kto chce viac info.
http://www.familypark.at/sl/start.html

Mimy, som myslela že už robíš keď ťa tu nevidieť :D

Inak v pondelok sme boli na filmovačke reklamy. Už sme chceli ísť do rakúska, naložený v aute a vtom mi zavolali z agentury že či nemôže Lubko prísť na filmovačku, že im tam chlapček odmieta hrať-chudiatko, asi mal stres.
Tak sme zmenili program a fujáz-matiáz na natáčanie. Davidko bol s nami, takže som mala čo robiť-ufff.Došli sme celý zmorený až o 8 večer 😖 .
Ešte nevieme či si vyberú Lubka, lebo filmoval s nami ešte jeden chlapec (podľa mňa má veľké šance, lebo bol zlatý. Ale nepredbieham!). Takže zatim je to na režovi. Takže držte palčaky :D!

greta24
23. sep 2009

Anka, a co to bude za reklamu ? Nech sme v obraze, kde Luboska uvidime 😉 😉

dadka212
23. sep 2009

ahojte 🙂

no ja sem nechodím často, mám toho teraz nad hlavu 😝

Matúš je jak 100 čertov zlý ☹ stále sa mi plieska o zem, za VŠETKO reve od rána do večera 😝 ja už neviem čo s ním...našťastie Danielka je pravý opak, ona je ako anjelik, stále sa smeje, "rozpráva" , plačká iba keď je unavená 🙂

na vinobraní sme tiež minuli majland na kolotočoch 🤐 no do Modry už teda nejdeme 😅

ja si veselo priberám, som jak prasnica, namiesto chudnutia po pôrode priberám 😝 no musím sa už nejako dokopať k cvičeniu a obmädzeniu sladkostí, lebo zachvílku sa už ani do vane nevtrepem...

Anka to je paráda, dúfam, že Lubka vyberú, potom daj vedieť čo a ako 😉

Mishka ty ako sa cítiš? už sa ti to blíži 😵

mimikyky
23. sep 2009

Anka,
ja som rozbehla vybavovačky, a podarilo sa mi brávame si domov dievčatko, vlastne slečnu z detského domova-Luckinu spolužiačku a spolubývajúcu z intráku...som veľmi rada, že sa to podarilo, tento víkend bola u nás prvý krát, a bolo to krásne ...
takže sa teraz starám o 5detí +MM a 6nemých tvárí vedúci na intráku ma v nedeľu nazval "matkou terezou"

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Miške v piatok zomrel spolužiak bol jej prvá veľká láska, od prvej triedy......ťažko to znáša...mal leukémiu, s ktorou 3roky statočne bojoval, transplantovali mu dokonca aj kostnú dreň, no.....mal 10rokov...

dnes mal pohreb, bála som sa, ako to Mimi zvládne, a veru mi tam odpadla ☹
a plačeme ešte stále, je to strašné ☹

krajcoanka
25. sep 2009

Mimi, to mi je ľúto.Je to srdce rvúce keď taký malý chlapec zomrie na takú zákernú chorobu. Viem čo to všetko obnáša, máme v rodine taký prípad, našťastie sa operácia podarila.
To máš asi fakt dobrý vzťah k deťom 🙂 , keď si si zobrala ešte jedno domov. A to na akú školu chodia, keĎ sú ako 10-ročné na intráku?-ak som to teda správne pochoplia...

Inak Lubka nevybrali-smola. Potvrdili sa moje predpoklady. Ale ževraj režo bol milý a sľúbil, že mu nahrá dvd z natáčania shotu.

mimikyky
25. sep 2009

Anka,
na tanečné konzervatorium do Ba, už sú 12ročné tretiačky 🙂 a zatiaľ bude chodiť tak dva krát do mesiaca na víkend,uvidíme,ako ona sama bude chcieť

a držím palce, nabudúce vyberú 😉 a môjho Dena tiež raz nevybrali,a potom zmenili názor 😀

pele
25. sep 2009

Ahojte dievcata,
rozmyslame nad nastahovanim sa do Pezinka.Pracovat budeme v BA.Mozte mi poradit, ako sa vam v Pezinku byva?Ako vyzera dochadzanie do BA dopravou? Su vlaky plne alebo sa da zmestit v pohode,pripadne aj sadnut? Ako je to v autobusoch?Trva cesta naozaj tych 20-30 min ako uvadzaju v cest. proiadkoch?Ovplyvnuje bezny zivot nejako ta skladka - napr. horsi vzduch, voda?Mate kam chodit s detmi?Prepacte mi tolko otazok☹Dakujem!

greta24
25. sep 2009

Ahoj Pele, v Pezinku sa byva vyborne, vsetko sa da obehat peso, doprava do Blavy nozaj trva dlhsie, ale s vlakmi nie je problem, tie chodia presne.Ja som horsi vzduch nezaznamenala, byvam na opacnom konci, tak tu je vzduch dobry. Pre deti je materske centrum, v Pk sa robi vela podujati - Vinobranie, Keramicke trhy, Cibulak, Fyzulnacka, kopa koncertov...

pele
25. sep 2009

Dakujem Gretka.Doprava dlhsie trva busom, ci aj vlakom?A nie su spoje preplnene?Ci ty chodis autom?

katavinka
25. sep 2009

Pele, ono záleží aj od toho, kedy cestuješ. Vlakom vždy prídem načas, s autobusom mám takú skúsenosť, že okolo 9:00 je cesta nekonečná, to sa mi stalo párkrát, večne pred BA zácpy. Zase keď cestuješ príliš skoro, tak za tých 25min. si isto v BA, lebo cesty sú ešte voľné.

pele
25. sep 2009

Vdaka Katavinka. Chpaem, cize v spicke je to o zivot🙂 No bohuzial prave v takom case budeme cestovat. A vo vlaku/v buse si aj sadnes? Oplati sa z busu vystupit na zaciatku BA a ist elektrickou? Skrati to cestu, ci zapchy su este skor ako sa dorazi k el.trati?

greta24
26. sep 2009

Pele, v spicke je lepsi vlak, ten zrychleny je za 15 min na Hlavnej stanici. Autobusom to trva, hlavne pondelky su o hubu. Vlakom sa tomu celemu vyhnes, preto by som volila ten. Ja teraz do Blavy necestujem, ale vyskusala som vsetko, autobus je najpomalsi 😝

daia
29. sep 2009

Ahojte dievcata,som tu dnes nova a som z Modry, inak este pred 4 rokmi rodena pezincanka. Rada by som si s vami pisala, pripadne aj stretla a pokecala osobne. Cakam babo, som este len v 1.trimestri, tak si tymto hladam aj kamaratku na zdielanie tychto krasnych chvil. 🙂 Martina

krajcoanka
30. sep 2009

ahoj daia, vítam ťa tu medzi nami 🙂 ....a to máš 4 roky, ked si bola pred 4 rokmi rodená pezinčanka? či ako?
😀 😀 😀 😀

iinuska
30. sep 2009

ahoj daia 🙂

greta24
30. sep 2009

Vitaj Dala 🙂 🙂

daia
30. sep 2009

ahojte,myslela som to tak ze uz 4 roky som neni z PK 😉

krajcoanka
30. sep 2009

daia 🙂 😉 , jasan!

daia
1. okt 2009

🙂 tak Jasan,tak sa vola moj kon.... 😀

anavi85
1. okt 2009

je tu nejaka manina z Vinicneho?
cau daia, tak ako?

dadka212
1. okt 2009

ahojte 🙂

nechcete si niekto adoptovať môjho syna 😀 ja ho už normálne nezvládam 😝 odkedy ráno rozdrapí oči dokým ich večer nezavre len reve, huláka, všetko CHCE už ma z neho poráža a dnes to bol vrchol, on CHCEL ísť na kolotoč hovorím, že nie lebo ide spať, ale samozrejme keďže on chce tak sa rozbehol a ja za ním aby ho nezrazilo auto (bolo to cez cestu) nechala som kočík na chodníku, ale ten sa pohol a išiel zadným kolesom z obrubníka a prekotil sa mi, našťastie som Danielku zachytila už asi v poslednej sekunde...chudatenko ona spinkala a ani nevedela prečo ju zrazu držím na rukách, ona sa normálne skotúlala po streche kočíka znútra...ale mladý pán stále reval, tak som mu z tých nervov vylepila facku potom zas hulákal, že som zlá mamina lebo som mu dala po hube 😝 ja už neviem čo mám s ním robiť nič nepomáha ani dohováranie, ani bitka, ani ignorovanie, ani hulákanie...dúfam, že ho to čoskoro prejde lebo ma odvezú na pinelku 😝

Daia jasné pridaj sa 🙂 ale teraz tu tuším nie je žiadna tehulka, asi sme už všetky porodili 😀
ja som tiež bývala na severe asi 6 rokov dozadu, ale už som na juhu 🙂

pippochiara
1. okt 2009

ahojte...jaj dadka to ti nezavidim...aj moja mala mala take stavy...musim si zaklopat nastastie to uz preslo 😀
takze budes asi musiet cakat kym to prejde aj u vas 🙂

iinuska
2. okt 2009

no dadka, tak to mate vesele

krajcoanka
2. okt 2009

dadi, tak to máš o zábavu postarané 😀 .No nepozerala si či mu neide zúbky, lebo môj Dávid, keď sa mu prerezáva zub je strašne nervozny, plače a plieska zo sebou...už som to odpozorovala
a možno chce len upútať pozornosť aby si si aj jeho všimla, no neviem...deti sú nevyspitateľné 😖

greta24
3. okt 2009

Dadka, mas to tazke. A neskusila by si sa poradit s nejakym detskym psychologom, ja s tym mam dobre skusenosti

iinuska
5. okt 2009

dobre ranko Pezinok a okolie, nejako to tu zanedbavame 🙂

daia
5. okt 2009

no veru...aj ja to tu trosku zanedbavam,ale dnes som sem stihla nakuknut a popriat pekny dnik