Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
15. jún 2010

@andelik8 ty si mi veľmi povedomá odniekial 🙂

andelik8
15. jún 2010

@dadka212 moze byt 🙂 ja ta sice podla fotky nespoznavam, ale je malinka, tak zle vidim... no mozno sme sa uz niekde stretli 😉

dadka212
15. jún 2010

@andelik8 Nemyslim osobne ale tak že asi ťa občas stretávam v meste, tescu, lidli alebo ja neviem proste z videnia 🙂

andelik8
15. jún 2010

@dadka212 asi ano, Pezinok je male mesto 🙂

lucia20
15. jún 2010

@dadka212 ja ta poznam z videnia. vecne ta stretavam v tescu. :D mne malu vzali len kvoli tomu, ze ma malinka taku diagnozu aku ma a vtedy nam hrozilo UPT

@andelik8 my sme zacali tiez tak. nemali sme kde byvat, ja v skole, muz mal minimalnu mzdu, ale tak casom sa to poriesilo a teraz byvame. obaja zarabame, tak neni problem.

dadka212
15. jún 2010

@lucia20 😀 no vidíš to...keďže nemáš fotku neviem povedať to isté 😀 😉

andelik8
15. jún 2010

@lucia20 ja budem mat konecne normalny "prijem" az na materskej... 🙂 som si platila nemocenske, tak sa tesim na ugust ked to zacne nabiehat na ucet 😀
keby mi nasi neprispievali na hypoteku posac vysokej, tak este stale byvam u nich a som slobodna... vdakabohu za takych rodicov

lucia20
15. jún 2010

@dadka212 kedze viem, ze ta pozna jedna moja byvala znama, ktoru uz nechcem vo svojom zivote nikdy vidiet, tak ti ani nepoviem. preto som aj dlho vahala, ci sem napisat alebo nie, kedze viem, ze sem chodila.

@andelik8 ono sa vzdy da nejako zacat ked clovek chce. ja som si platila odvody pri kazdej jednej a ten prijem pomohze....

dadka212
15. jún 2010

@lucia20 ...nebudem vyzvedať aj keď zvedavá som 😀 ale v pohode aj keď máš možno názor aj na mňa...

lucia20
15. jún 2010

@dadka212 na teba nemam nic negativne. toho sa neboj. len viem, kolko zleho dokaze jedna zena narobit a viem aka vie byt zakerna.... rada by som ju vystrnadila zo svojho zivota, ale vzdy sa objavi a je zle.

dadka212
15. jún 2010

@lucia20 ...tak to som rada 🙂 ...aj tak netuším o koho ide ale vďaka MK som tu ja spoznala veľa mamičiek ktoresom si oblúbila aj keď to nie je také že si voláme ale keď sa stretneme napríklad na pieskovisku, v obchode alebo na ulici tak sa radi porozprávame 🙂 ale sú aj také s ktorými som si nesadla veď nemôžeme si vyhovovať všetky...

lucia20
15. jún 2010

@dadka212 ved hej, ale toto je osobity pripad. mozno ked sa budeme poznat lepsie tak ti to ozrejmim, ked uz budes vediet vyselektovat co je pravda a co nie.

ved je jasne, ze ludia si nemusia vzdy sadnut, ale rozumne a zdrave usudky by si mali udrzat. a aj spravanie. kde byvas? ty mas sestru co sa na teba strasne podoba, nie?

dadka212
16. jún 2010

@lucia20 OK 🙂
a áno mám sestru dosť ľudí si nás myli 😀 je mladšia o 2 roky mne sa nezdá že by sme sa nejako extra podobali ale niektorí si myslia že sme dvojičky 😀 ...a bývam na juhu v tých 12-poschoďákoch pri tescu a ty?

andelik8
16. jún 2010

aj my sme na Juhu... takmer.. medzi skolkou a Panelkou 🙂

katavinka
16. jún 2010

Dadka, je to smutné tu so škôlkami, ale som aj prekvapená, lebo som počula, že na Juhu je miesta dosť. My sme rozmýšľali nad druhým už len preto, aby malému bolo veselšie, inak sme pôvodne chceli neskôr, ale až potom som si uvedomila, že tým pádom mi ho nevezmú do škôlky ☹ A on má deti rád, že by tam hádam šiel hneď. Skutočne by si brala už tretie??? 😨
Lucia, tak mi hoď návod, ako ste prišli k tým 3 dievčatkám 😀

dadka212
16. jún 2010

@katavinka Nie je na juhu miesta dosť...kopa detičiek čo majú alebo budú mat tento rok 3 roky nezobrali...
...a tretie no brala by som, ale tatovi takú vec ani spomenúť nemôžem by bolo po ťuťu muťu 😀 ale najprv chcem ísť do roboty troška si odrobiť a potom možno neskôr sa nechá prehovoriť a keď nie tak budem čakať kým bude mať sestra alebo niekto blízky nech si aspoň pochytám 🙂

katavinka
16. jún 2010

@dadka212 😀 ahaaa, tak to je. Neviem, to som len počula. Teraz u nás na Severe otvorili škôlku v škole, čo je tak veľa detí.

lucia20
16. jún 2010

@dadka212 no presne, strasne sa podobate. :D

@katavinka jaj to ti moc nepomozem. to sa treba spytat nasho tatina. ale on vravi, ze treba za tmy. a ze je umenie spravit diru na diru. :D

katavinka
16. jún 2010

@lucia20 tak tma nestačí 😀 Ty si spomínala, že si si platila nemocenské, však? Ja si tiež platím..., ako si vyrátam vlastne, akú by som mala materskú?

andelik8
16. jún 2010

@katavinka aj ja si platim nemocenske... je to 55% z vymeriavacieho zakladu. Ja mam ten najvyssi, tak mi materska vychadza cca 600

katavinka
17. jún 2010

@andelik8 jaj, ja mám tiež ten najvyšší, ale neviem ani koľko to je 🙂 som sa pýtala včera pani a povedala, že by to malo byť okolo 500-550. Tak stovka hore-dole, necháme sa prekvapiť 😕

lucia20
17. jún 2010

@katavinka je to 55% vymeriavacieho zakladu. to mas na tom tlacive malo by to byt nejakych 1084,55 eur. myslim. a z toho je materska 596eur. plus pridavky na deti.

andelik8
17. jún 2010

skoda ze je to len na 6 mesiacov... ☹

lucia20
17. jún 2010

@andelik8 to sice je skoda, ale aspon bude narok na zvyseny rodicak do dvoch rokov. ak nam to medzitym nova vlada nezrusi v ramci setrenia, lebo aj to sa moze lahko stat aj s prispevkom pri narodeni. ☹

andelik8
17. jún 2010

nech si radsej setria na svojich platoch ako na mojom aj tak stale nizkom rodicaku 😠

katavinka
17. jún 2010

Aha, díky, nevedela som, lebo žiadne tlačivo mi nenechali 😒 To je pravda, že je to len 6mes., ale lepšie ako nič, keďže pri prvom som nedostala ani cent.

dadka212
17. jún 2010

Katavinka a vy sa už snažíte?

Mne chýbalo k zvysenemu rodičáku 6 dni lebo ja ťava som dala počas prvej materskej vypoveď no čo som dementná 😀

a Vám aj keď to zrušia tak hádam to nenadobudne účinnosť hneď...

lucia20
17. jún 2010

@andelik8 no myslim, ze mozeme zabudnut na to, ze by zacali so setrenim na svojich platoch. ved uz dnes sa ohanali znizenim dochodkov. jajaj, co sme si to zase nadelili??? ☹ 😖

andelik8
17. jún 2010

hej? to som nezaregistrovala... no ved uvidime... zbytocne je teraz predbiehat.

lucia20
17. jún 2010

@andelik8 ved uvidime. casu dost. :D dnes rano to bolo na TA3