Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

jankaslamka
1. okt 2011

@helka193 hej do zamockej 🙂 a ano rodila som v ruzinove 🙂

dadka212
1. okt 2011

@katavinka no vždy si niečo nájdu...ale je pravda, že teraz to vyzerá omnoho lepšie, aj sme byt vypratali, bývame v limbachu u našich, čiže je hneď volný...my máme velikú kuchyňu zmestí sa tam aj stôl pre 10 ludí 😀 šatník, 2 balkóny....mne sa ten byt páči, aj sa tam nebýva zle, ale ja už proste nedokážem bývať v bytovke, kvôli deťom, takto môžu byť vonku celé dni a sú kludnejší ako v bytovke...

katavinka
1. okt 2011

@dadka212 veď aj nás to ťahá preč len kvôli malému a keby máme niekedy ešte druhé, to by som tu už fakt zošedivela 😖

dadka212
1. okt 2011

@katavinka nás tiež len kvôli deťom, a hlavne ako nechodia do škôlky v byte je to s nimi na nevydržanie, asi by sme sa tam časom povraždili....

krajcoanka
1. okt 2011

Ahojte babenky!
Ako sa mate?Dlho sme sa nevideli...
Tak ja uz mam tretie a zase je to syn....ale najlepsi a najpodarenejsi na svete 🙂
takych by som zniesla aj viacej..hehe

dadka212
2. okt 2011

@krajcoanka Anka gratulujem 😵 veď chalani sú super 😉 ako sa volá?

katavinka
3. okt 2011

@krajcoanka blahoželááám, len nech je zdravý! Ja by som veru brala druhého syna, chlapi majú ľahší život 😵 Inak som sa Ťa práve chcela ísť spýtať, či dochádzaš do práce niekam a v tom čítam, že už tretie 🙂
Hľadáme, hľadáme domy, uff, no už len to je fuška.

mimikyky
3. okt 2011

@krajcoanka Anka, ahoj 🙂 Gratulujem, a prajem veľa veľa zdravíčka 😉

krajcoanka
3. okt 2011

dakujem! 🙂

krajcoanka
3. okt 2011

Vola sa Filip a je to nas treti chlapec..hehe..takze z baby nic nebolo...aj tak dobre!

krajcoanka
3. okt 2011

zdravim vas po dlhej dobre pezincanky!🙂
Gretka, dadka ako sa mate?🙂

dadka212
4. okt 2011

@krajcoanka krásne meno 🙂 on je marcový že? neviem, či si dobre pamätám...
ja som chcela 2 chalanov, ale teraz tiež som rada, že je to baba, možno keby bola chalan je horšia ako čert 😀 vyzerá ako anjelik a je to malý čertík, horšia než jej brat...a máme sa rovnako tak ako na materskej, Maťa mi nezobrali do škôlky, ale aj tak dobre, takto sa celé dni spolu pekne hrajú 🙂

katavinka
7. okt 2011

@krajcoanka asi je ešte skoro sa pýtať, ale predsa skúsim, dáte sa aj na štvrté? žeby predsa mali aj sestričku? 🙂

trampka
11. okt 2011

Ahojky, dokáže mi niektorá z vás poradiť kam s babatom na plávenie v PK?

anaxamon
12. okt 2011

@trampka bud plavecke jasle Moko alebo na Holubyho v jednom z tych dvorov oproti kostolu (cca) ako su lekari su plavecke jaslicky..zabudla som ako sa to vola a google mi nechce pomoct...

trampka
12. okt 2011

@anaxamon Jej si zlatá, a nemáš náhodou skúsenosti, alebo z počutia, ktoré tie plavecké jasličky sú take naj naj naj 🙂

anaxamon
12. okt 2011

@trampka ja zatial nemam, dcerka ma necele dva mesiace ale planujem s nou chodit plavat a z hladiska lokality planujem chodit do tych do mesta...ale tie moko su tu uz dlho skus pozriet sem https://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-zaujmy/plavanie-babatiek-pezinok/
a aj sem https://www.modrykonik.sk/forum/sporty-hobby-a-zaujmy/plavanie-babatiek-2/

jooj a nasla som to plavanie v meste http://www.hipcentrum.sk/plavanie-deti/

zuzicka1982
12. okt 2011

@trampka Ahoj. My chodime do Moko od marca. Sme strasne spokojni. Su tam dve skvele instruktorky. Nerobia nic co sa babatku nepaci. Kazde dieta beru individualne. Po plavani chodime do sauny. Fakt je to tam super.. 🙂 Malemu sa vo vode strasne paci. Velmi mu vodicka pomohla rozhybat sa.. 🙂

jankaslamka
13. okt 2011

@trampka ahoj my sme chodili do Moko teraz cely september a velka spokojnost..my sme plavali s Ingrid a uplne ze paraaada 🙂 po plavani do sauny... Na zaciatku sme mali velke problemy..malinka mi stale plakala a na konci kurzu sa uz vo vode rehotala 🙂

trampka
14. okt 2011

@jankaslamka Jeeeeej, ďakujem ďalšie plus pre Moko🙂)) Tak asi som si vybrala:, teraz ešte dokončíme cvičenie na physioball-och a šup do vody))) A ešte ako dlho trvajú plavecké jasličky a sú pevne stanovené dni a hodiny, alebo je možná aj dohoda? Inak dik za info suseda 🙂

jankaslamka
14. okt 2011

@trampka sme susedy? 🙂
no my sme mali presne stanovene dni a cas..chodi sa 20min pred plavanim..to ti tam vsetko vysvetlia, potom vo vode je 20min intenzivne cvicenie a potom 5-15min vyplavanie..zavysi od veku deti..potom sa ide do sauny a tak dalej... a myslim, ze na zaciatku kurzu sa da dohodnut..ak maju moznost poskytnu viac casov a dni..ale inak to tam maju dost plne a natrieskane ..ale urcite sa nejako dohodnete

greta24
14. okt 2011

@krajcoanka Ahoj Anka, super, ze uz mate tretie babo, gratulujeeeeem ! 🙂 Ja sa mam dobre, uz chodim do roboty, maly sa chvalabohu dostal do skolky, velmi sa mu tam paci. Tretie dieta uz nehrozi, aj ked minule maly pytal braceka 😀

greta24
14. okt 2011

@katavinka , a do ktorej skolky na Severe chodi ? Moj chodi na Bielenisko, tiez moc neje, ale vobec s tym nemame problem, proste to nezje. Pani ucitelky su zlate, nemame s nimi problem. Skus vymenit skolku, snad to bude lepsie

greta24
14. okt 2011

@trampka , my sme chodili do Moka a bolo super, maly miluje vodu dodnes 🙂

katavinka
14. okt 2011

@greta24 náš chodí do tej druhej. Ja až na toto som tiež s učiteľkami spokojná, ale toto ma zarazilo, teraz už chodí riadne, strašne sa teší tomu, že tam môže spinkať, normálne som neverila, pretože doma sám nezaspí (snáď sa toho niekedy dožijem 😒 ), no a tam je veľký hrdina. Ale keď spomínaš zmenu škôlky, i keď by som nerada, je to vôbec možné? Pýtam sa pre prípad, žeby sme sa niekedy presťahovali na iný koniec mesta.

trampka
15. okt 2011

@jankaslamka Hej susedy, vidíme si do okien /zrkadlovka vášho bytu/🙂. Dík za podrobné info, už som rozhodnutá pre Moko, ak chceš môžeme sa niekedy dohodnúť na kafčo, a malé sa môžu pohrať, my máme 9 mesiacov🙂))

jankaslamka
16. okt 2011

@trampka sranda 🙂 no vidim ako malo registrujem svoje okolie 🙂)) jasne mozme sa dakedy dohodnut..hlavne teraz v zime budeme asi casto doma 🙂

greta24
16. okt 2011

@katavinka , zmena skolky je mozna o rok pri podavani prihlasok, ak by si s touto nadalej nebola spokojna ..Neviem, ci by dieta vzali pocas skolskeho roka, snad len na vymenu s inym dietatom.

krajcoanka
16. okt 2011

@katavinka , stvrte uz nehrozi 😉

krajcoanka
16. okt 2011

@dadka212 ano, je.