Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katuskak
29. jan 2009

no našej malej to zas až tak neprekáža, spokojne si odfukuje v kočariku zababušená, ona sa vie tak dobre zakukliť a už jej nič neprekáža. To skôr ja som vymrznutá 😀 aj dnes sa chystáme poobede von

katuskak
29. jan 2009

ano nelinka som z PK, pôvodom z muškátu ale už 4 roky bývame na juhu

nelinkapk
29. jan 2009

no naša bambuľka má už 9 mesiacov a keď ideme na prechádzku tak chce mať o všetkom prehľad takže u nás babušenie už nehrozí 😀 a navyše si v poslednej dobre strašne rada dáva dole rukavičky, takže my sme vymrznutí pravidelne 😨

nelinkapk
29. jan 2009

ja som tiež bývala na muškáte-asi 4 roky, no teraz už 2 roky bývam na severe

dadka212
29. jan 2009

no ja som pôvodne zo severu a teraz už asi 4 roky bývam na juhu 🙂

a u urologa sme dopadli zatial celkom fajn, vôbec žiadna pleseň, vraj nevedia kde ju tá naša doktorka videla, je to "len" zapálená predkožka, zatial iba vymývať repíkom 😝

katka76
29. jan 2009

jej dadi, aspon ste dobre dopadli. ti dr. vedia niekedy cloveka vystrasit.
katullka, mas pravdu, ste neprehliadnutelni, ale tak v dobrom ti zavidim, ked vidim ako ti rodina kocikuje deturence. niekedy by to bodlo i mne, no oboch mame dost daleko - samo, ze aj to ma urcitu vyhodu

aida
29. jan 2009

Jej ahoj Lucia. 🙂
Katuskak aj teba poznam 😀
Ja som byvala 17 rokov na muskate a teraz byvam v mesta a na buduci tyzden sa stahujeme na stary dvor 🙂

dadka212
29. jan 2009

Katka to teda áno, ja som sa už obviňovala kde mohol pleseň dostať šak ho umývam každý deň niekedy aj 2-3x lebo aj po stolici mu sprchujem riťulu a hneď umyjem aj vrabca a plienku nosí len na noc, tak som nechápala 😝

a veru aj ja vídavam Katulkine detičky asi s dedkom 😵 mne občas sestra povaruje, ale to je velmi málo len keď fakt potrebujem, ja ho nerada nechávam s druhými 😅 aj s tatom keď je tak sa bojím čo a ako, som asi trafená 😀

dadka212
29. jan 2009

Ja podla tej pidi fotky v pase nepoznám skoro nikoho 😅 až keď kuknem album vtedy viem či poznám či nie...

aida
29. jan 2009

Dadka ja som taka ista tiez malu nikomu nedavam maximalne mojej mame.

katka76
29. jan 2009

aida, tak ty sa stahujes o 100 6 😅
dadi, myslim, ze teba clovek spozna i podla mini fotky, podla tvojho paradneho hara.

dadka212
29. jan 2009

Aida tak sme dve 😀
ale ja už by som mala začať troška dávať lebo malý je na mňa moc naviazaný stále sa len chce nosiť, bozkávať, hladkať a zachvílku tu bude druhé tak sa bojím aby nežiarlil 😝 ani s tatom nevydrží ani pol dňa jedine keď idú na chatu, tak to malý je ako v raji, robí oheň, seká drevo, sánkuje sa 😀 tak musím začať dávať častejšie 😝

dadka212
29. jan 2009

Aida tak super už budete vo svojom 😉

Katka 😀 ale väčšinou aj tak nosím cop

lucia963
29. jan 2009

už som sa skušala fotiť a stale mi tu foto nechce zobrať,vraj veľka fotka ale veď niesom až taký tučko že by som sa nezmestila na jedno foto 🙂 ,musim poskušať dalšie režimi našho foťaka..no ja som myslela že som strelena keď nedokažem malu nechať druhemu varovať ale ako vidim niesom sama.. 😵

mimikyky
29. jan 2009

ahojte kočky, chvíľu som tu nebola,a ako sa nám to tu rozrástlo 😀 😀 😀 vítam všetky nové maminky 😉

katuskak
29. jan 2009

ahojte, vďaka za privítanie mimikyky, trošku sme Vám vbehli do fóra 😉
Aidi gratulujem k novému bytíku, hovorí sa, že zmena je život alebo opačne? Tak nech sa dobre býva

dadka212
29. jan 2009

Lucia veď musíš mať v počítači aj nejaký skicár alebo fotogalériu a tam sa dajú zmenšovať fotky...alebo skúsim pohladať tému tam je o tom popísané...

dadka212
29. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

no neni tam nič moc napísané som myslela, že je tam toho viac 😝

lucia963
29. jan 2009

dadka212 ďakujem za pomoc,už som našla v našom foťaku možnosť zmenšenia fotiek,ale ďakujem a mimikyky ďakujem za privítanie

dadka212
29. jan 2009

Lucia super 😉

lucia963
29. jan 2009

neviem či ma niektora z vas bude poznať,lebo ja som taka ticha šeda myška a ja z vás poznam iba z videnia teba,myslím že maš sestru v mojom veku a vidávala som vás na severe a vždy som obdivovala tvoje vlasy i ked určite s nimi maš veľa starostí.. 🙂

dadka212
29. jan 2009

Lucia veru z tej pidi fotky ťa nepoznám 😝
no mám sestru má teraz 23...
...a ja s vlasmi nemám starosti, to iba tak vyzerá, umývam a češem raz za týždeň 😀 a keď umyjem tak dám taký nezmývatelný balzam a nechám volne usušiť 😀

lucia963
29. jan 2009

no ja mam 23.. a chodila som na kupeckeho,mzslím že vás poznám odtiaľ..

dadka212
29. jan 2009

áno tam sme chodili všetci traja 😀 veď možno aj ja ťa poznám len fakt tá fotka je na moje oči dosť maličká 😅

lucia963
29. jan 2009

to maš pravdu,možno aj ja vás poznam viac ale z tých fotiek sa neda..

dadka212
29. jan 2009

no veru 😝 ale zas si môžeš spraviť album a tam si šuchnúť fotky tam sú už väčšie, že to aj vidím 😀

lucia963
29. jan 2009

no musím aj albumček urobiť a vy tu všetky mate albumček,možem sa tam mrknuť??

dadka212
29. jan 2009

jasné, že môžeš kuknúť 😉 klikni na ten foťák vpravo a si v albumoch 🙂

dadka212
29. jan 2009

no ja sa lúčim musím ísť spať tak dobrú 🙂

lucia963
29. jan 2009

jej to som ani nevedela trepala som sa cez albumy a podla písmenka autora,maš pekneho syna a krasne tričko s napisom tu bývam ja,fakt peknučke a kedy maš termín??