Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
4. mar 2009

Kati super dík za radu, ja dávam tak zbehnem kúpiť 😵

lucia963
4. mar 2009

Ahojte chcem sa vás opýtať,aku vodu ste davali deturencom na zarabanie mliečka?kupovali ste Lucku,Drobčeka a pod alebo ste prevárali vodu z vodovodu?

aida
4. mar 2009

lucia ja som kupovala lucku a od 6 mesiacov som prevarala vodu z vodovodu.

mimikyky
5. mar 2009

ja som kojila 14mesiacov, a v lete som sa snažila dávať prevarenú lucku alebo drobčeka, od roka obyčajnú vodu z vodovodu

katka76
5. mar 2009

mame filtrovaciu konvicu, tak cistu vodu pije takuto a na mlieko klasicky prevaram a davam si do litrovej flase do chladnicky a ked si pyta, len zohrejem na potrebnu teplotu a zarobim mlieko.

iinuska
5. mar 2009

Ahojte, chcem sa opytat, kde je v PK obchod s dojcenskym tovarom. Chcela by som dokupit este nejake dupacky a pod. Viem len o obchodiku vedla VUB -ky. Diki

mimikyky
5. mar 2009

iinuska, aj vyššie vedľa kníhkupectva je hračkárstvo s textilom "fialka", a potom aj oproti policajtom je ešte a aj v pluse na 1poschodí oproti malému výťahu...

iinuska
5. mar 2009

mimikyky, dakujem, buduci tyzden tam vybehnem 🙂

mimikyky
5. mar 2009

nieeeje zač 😉

dadka212
5. mar 2009

iinuška v tom obchode vedla kníhkupectva majú hádam všetko 😉 a celkom fajn ceny...

Luci ja som dávala dojčenskú vodu - hocijakú na pitie asi do pol roka a potom vodu z vodovodu a na UM dávam tiež iba vodu z vodovodu 😝

greta24
6. mar 2009

Aj my sme pouzivali Lucku a od roka vodu z vodovodu

mishka711
8. mar 2009

ahojte dlho som tu zase nebola no nejak som nemala ani moc casu manzela som mala prec tak sme gazdovali samy a mame novinku potvrdene tehu 😉

mimikyky
8. mar 2009

mishka, tak teda gratulujem 🙂 🙂 🙂

lucia963
8. mar 2009

mishka GRATULUJEME!! a veľa veľa zdravíčka prajeme..

dadka212
8. mar 2009

Mishka gratulujem 😵

ja som bola na 4D sone a potvrdili dievčatko, takže budeme mať párik 🙂 už len meno vymyslieť 😝

lucia963
8. mar 2009

Dadka tak prajeme veľa šťastia pri výbere mena a Matuškovi všetko najlepšie k narodeninkam i ked už trošku neskoro

mishka711
8. mar 2009

baby dakujeme snad vsetko bude oka a dotiahneme to dokonca 🙂 dadi no super ze dievcatko aj my by sme brali no ale ked bude chlapec len nech dobre spi inak uspavate vasich drobcou ?alebo zaspia samy??my uz sme urobili pokrok s lopty v posteli spolu ale stale spolu 😀

greta24
9. mar 2009

Mishka GRATULUJEM 🙂
Ja uspavam nasho krpca v nasej posteli, spolu lezime, a ked zaspi, tak ho prelozim do jeho postielky 😉

dadka212
9. mar 2009

ďakujem Luci 🙂 no vyberáme zo 4 mien Alexandra, Barbora, Nina, Daniela takže uvidíme 😀

Mishka no veru párik, teraz už pozerám na šatičky lebo bábo bude letné, tak aby bola parádnica 😵

mishka711
9. mar 2009

gratka no aj my sme zacali tak postupne lebo on sa boji sam 😀 a nebudem ho predsta tyrat 😀 dadi no pekne mena mne sa pacia Bianca,Mellisa,AMY

dadka212
9. mar 2009

Mishka mne sa páčia aj iné mená, ale tato mi vela mien čo som navrhovala zamietol a nechal iba tieto a tiež tam boli Bianka, Melisa, potom Valentína, Eliška, Melánia.....

mishka711
9. mar 2009

dadi a dodatocne malemu Matuskovy prajeme vsetko len to naj naj k jeho 2m rockom 😉 a byvalo ti zle prve 3mes?mne je sem tam tak tazko a neviem co zo sebou ale musim to vydrzat nostoji to za to predsa 😀

dadka212
9. mar 2009

Ďakujeme Mishka 🙂
no mne bývalo troška zle hlavne ráno alebo večer a stále som mala žalúdok ako na vode, ale našťastie to bolo super, lebo pri Maťkovi som bola na záchode každú polhodinu 😝 toto tehu je skoro dokonalé oproti prvému 😀

mimikyky
11. mar 2009

mne už to upršané počko lezie riadne na nervy 😠

mishka711
11. mar 2009

no aj moje ale este som na zaciatku takze uvidme 😀

mishka711
14. mar 2009

ahojte zase tu nikoho neni no my mame ovcie kiahne maly sa uz druhy den vysypijuje no hruza v noci mrnci no svrbi ho to a sme ich cakali lebo sme boli v kontakte s malou co ich mala potom no uz nech ich mame zasebou

mimikyky
14. mar 2009

mishhka, chúďatko malé.......aj náš Majki ich mal dokonca ešte ako menší, nech ho to rýchle prejde,a nech ich nieje veľa
😉

iinuska
14. mar 2009

Ahojte, moj manzelik ma nejaku crevnu virozu, alebo co, napina ho na zvracanie, prehana ho na WC.dufam len, ze to od neho nedostanem. 😒

mishka711
14. mar 2009

mimikyky no snad uz koncia no tazko povedat davam mu fenistil gel aj kvapky aby lepsie hajal no aj tak sa budi a skriabe si ocka no juj ale prezijeme musime 🙂

dadka212
15. mar 2009

Mishka chudatenko, no hádam mu to rýchlo prejde 😉

Gretka chcem sa ťa spýtať, kedy sa asi zvieratká preberajú zo zazimovania, aby sme nešli do ZOO zbytočne 🙂