Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

iinuska
23. mar 2009

Ahojte zienky z Pk a okolia. Neviem ako vy, ale ja uz od vcera citim vonku nejaky smrad. 😠 Nemoze to byt skladka? Mozno to je tym vetrom.

mimikyky
23. mar 2009

iinuska, tak ten smrad sme si všimli včera veru aj my..........neviem,čo je to, ale štve ma 😠

dadka212
23. mar 2009

Veru to počko je otrasné 😝 a hlavne jak stále fučí 🙄

a ten smrad cítime aj my, dnes som vetrala vydýchaný vzduch a bolo to ešte horšie ako predtým som sa doma cítila ako na skládke fuj 😝

katuskak
23. mar 2009

a takéto počko má vraj byť celý týždeň ☹ skoro ma odfuklo 😖
tiež sme včera s manželom chodili po byte a čmuchali ako psy že čo to a kde smrdí...

mishka711
25. mar 2009

ahojte aj unas sa zhorsilo pocko minuly tyzden krasne jarne dni a tento hnusne fuka sem tam poprsi no ale zase bude krajsie xi

mimikyky
25. mar 2009

tu boli ráno namrznuté autá 😀

mishka711
25. mar 2009

mimikyky no to teda zima zimuuca u nas dnes len fuka no a ma prsat do toho tak uvidime 😀 a ako inak sa mate?nikto uz nepise

dadka212
25. mar 2009

No a včera bola prehánka snehová 😀 a potom zasa slnko...hotové aprílové počasie, hádam v apríli bude májové 😵

Mishka my sa máme všelijako, vo mne sa všetko hýbe 😀 a malý má dnes zvýšenú teplotu a bolí ho nožička, lebo sme boli na očkovaní proti pneumokokom tak len mrnčí a ja ho musím stále mojkať 😝

mishka711
25. mar 2009

juj chuda aj nas caka este ockovanie ale pockam kym su chrasticky trosku zmyznu tiez ideme na pneumokoka a uz to mas za par to uz vydrzis a co to meno uz je pre malu?mne dnes bolo zle rano isli ranajky hned von teraz sa chystam zjest nieco no uvidime ako to dopadne 😀

mimikyky
25. mar 2009

tak ja mám doma puboša s chrípkou ☹

dadka212
25. mar 2009

Mishka no meno vymyslel Maťko a nechce sa ho vzdať, takže to bude asi Paula 😝 ale aspoň sa nebudeme s tatom hádať 😀
a na nevolnosti si neskúšala tie zázvorové lízatka? ja som ich tu nezohnala ale vraj sú dobré...

Mimi želáme skoré uzdravenie 😉 a hlavne nech to nechytia ostatní....

greta24
25. mar 2009

My sme mali velmi rusne dni, drahy konecne prisiel po 3 tyzdnoch domov, tak sme boli u nasich a vcera nam robili plastove okna, tak mam co upratovat. Stupel prechladol, stale fukame sopel, skratka, veselo ! 😀

mimikyky
25. mar 2009

Dadka, dík 🙂 toho, že to chytia aj ostatný sa veru trošku bojím 😠
a snáď mu to rýchle prejde,o týždeň ide do Košíc na barmanskú súťaž 😉

iinuska
25. mar 2009

Aj nas Petko bol chory. Mal chripku. Zjtra ide prvy krat po tyzdni do skoly.

lucia963
25. mar 2009

tých chorôb je tu nejako veľa,my sme tiež stele chorý,mňa to nejako nechce pustiť 😒 a Bianka mala 5 dni teploty no už ju to konečne prešlo boli sme aj u lekarky,chudatku jej brali krv ale našťastie nič vážne len nejaká viroza,tak sme davali paralenové čípky..
Ale to počasie by sa už mohlo umúdriť..

dadka212
26. mar 2009

ahojte 🙂

ále nám pekne vonku sneží 😀 ja už nemám slov 😠

no, a že čo sem nikto nechodí, šak tu je hotový lazaret 😝 tak všetkým skoré uzdravenie prajeme 🙂

Mimi on sa učí za barmana? to je super, ja som to vždy obdivovala, ako machrujú s tými flaškami 😵

Gretka, takže máte veselo 😵

Luci chudiatko malinké ☹ bože tie horúčky neznášam 😝 a Maťko si ich vytrpel až až a vždy boli vyše 40 😔

mimikyky
26. mar 2009

ahojte kočky, prajem krásny chumelivý dník 😀

všetkým maródikom a aj maródom prajeme rýchle vyliečenie 😉

Dadka, no,tak veru, a strááášne ho to baví, doma nám mieša drinky 😀

katka76
26. mar 2009

ahojte, tiez sa pridavame do klubu marodov, to super veterne pocasie terezke sposobilo zapal spojiviek, tak kvapkame....uz nech je konecne ozajstna jar!

mimikyky
26. mar 2009

dnes prišla Mimi zo školy, a namiesto "ahojte" bolo "máme neoangin? strašne ma bolí hrdlo!"

katavinka
26. mar 2009

Jejda, baby, aj sa sem bojím nakuknúť, však tu je kopa vírusov 😀 My sme s mužom tiež boli riadne chorí, ale asi mesiac dozadu a napodiv to drobček nás nedostal, tak som bola happy. V sobotu má byť do 14stup., takže hádam bude plný park 🙂 Človek aby si dal teraz závažie na kočík, veď nás skoro odfúklo 😨

anickacelistka
26. mar 2009

Caute, vidim, ze po dlhom case, co som sa tu neukazala, nie som uplne mimo diania, pokial ide o choroby a chorobky, my tiez celu zimu zdravi a lala, na konci zimy, vlastne uz na zac. jari soplime a soplime. Vlastne to bolo min. tyzden, uz je to ovela lepsie. NO a napokon sa nam podarilo zohnat tie kiahne. Chytila ich ale iba 10-mesacna Margaretka. To inak nechapem, ze ich Samko nechytil, boli sme u jednej susedky, co mala choru dceru, Samusik po nej papal take sladene mlieko v tube a nic. Tak by som bola rada, keby to uz mal aj on za sebou.
Prechadzam inak na latkove pleny, tak som zvedava, dokedy ma bude drzat moje nadsenie 🙂 Som si povedala, ze sa nebudem velmi trapit s ucenim Samusika na zachod, snad mu to samemu trkne v jeho dvoch rokoch a pri tom, ze uz vie skoro vsetky pismenka z abecedy, lapaj jeden!

krajcoanka
28. mar 2009

miška a ty si tehu? Už som ti gratulovala? Nech sa všetko vydarí. To je suprove že čakate druhe...
Je vás tu tolko tehu, že neviem či sa k vám nepridám. 😀 😀 😀

mishka711
28. mar 2009

anka noo hej som zatial na zaciatku takze este sme vtom obdobi ked mi je sem tam zle atak no uz sa neviem dockat len ked bde rast babo a brusko a mne nic nebude 😀 anickacelistka no u nas mal kiahne maly moj brat ich nemal a nechytil a to snim bol uplne v blizkom kontakte a moji znamy tiez nic a to boli zase v kontakte s malou co uch nas maly chytil no ale uz ke potom nastastie mal ich vsade a v ustach tiez a kedze som na zaciatku tehu nic moc ja smojou enrgiou 😀 a malinka to ako znasala???

lucia963
31. mar 2009

Ahojte kde ste všetky?včera som čítala v pezinčanovi že sa ide prerábať park a vyzerá to že to bude pekne,viete o tom?

mimikyky
31. mar 2009

luci, ja som o tom čítala už minulý rok na jar 😀 😀 😀

katka76
1. apr 2009

nepocula, musim si teda nastudovat pezincana
konecne je pekne, dufam, ze pocasie vydrzi, lebo v sobotu sa chystame na kapustnicu a to nemusim varit 😀 😀

katuskak
1. apr 2009

park sa má začať prerábať od septembra, som zvedavá 😉
konečne už hlásia teplúčko, aj my sa chystáme v sobotu na kapustnicu len ja ju asi ešte nebudem papkať ☹ nakoľko kojím aby nás nebolelo bruško ale kuknúť sa chystáme 😀

lucia963
1. apr 2009

Hm, my sa tiež už dlho tešíme na kapustnicu....

katavinka
2. apr 2009

Ahojte; práve včera mi vravel manžel, že majú prerábať park a že by to malo stáť pekných 22miliónov. Vraj tam budú robiť nejaké veľké detské ihrisko. Tak kiež by to bola pravda.
Ja sa teším teraz počasiu ako mačka miske smotany 😀 Konečne sa to umúdrilo.

katuskak
2. apr 2009

peknááááá sumička 😝 no vraj tam má byť ihrisko, preliezačky, mostíky nad rybníkom a nejaké lavičky, myslím, že keď to už bude hotové tak to bude krásny park 😉
ja sa tiež vytešujem z počasia, čakám kedy sa zobudí Saška a letím von vyhrievať sa na slniečko ako užovka na kameni... 😀