Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

iinuska
18. apr 2009

Ahojte Pk a okolie.

katuskak, ked sme krstili Petka mal 3 mesiace, zvladol to uplne v pohodicke, no on nebol take pohodove babo, takze tak. Skor som bola v strese ja.Ale vsetko dobre dopadlo, za chvilku budeme krstit nase druhe babenko, tak sa tesim. 😉

katuskak
18. apr 2009

tak gratulujem a držím palce iinuska 😉 no ja budem tak isto určite v strese, ale veď zvládli iní zvládneme aj my 😎

greta24
19. apr 2009

My sme dnes boli v zoo, postretali sme kopu kolegov, no super den ! 🙂 🙂 🙂

iinuska
20. apr 2009

katuskak, urcite vsetko dobre dopadne. 😉

mishka711
20. apr 2009

katusiak a kedy mate krst my sme este nemali ale xceme nieco zbuchat len este nemame krstnych xiixi 😀

katuskak
20. apr 2009

krst sme mali včera a chvalabohu malá to zvládla bravúrne 🙂 teda až na záver to prekričala aj kaplána, ktorý to radšej všetko rýchlo ukončil 😝. Našťastie tam bolo iba 6 detičiek lebo ak by to trvalo o pár minút dlhšie tak neviem neviem....

mishka711
21. apr 2009

tak visis mate to uz zasebou fajn nas to caka este 🙂 ale este nemame predstavu keedy 😀

iinuska
21. apr 2009

katuskak, no tak uz to mate uspesne za sebou 🙂 Aj pocasie vam vyslo 😎

krajcoanka
22. apr 2009

kde ste všetky pezinčanky? Slníte sa s drobcami na slniečku 😀 ?

greta24
23. apr 2009

My si teraz uzivame tatina, lebo ma tyzden dovolenku. Teraz nam umrelo auticko - spojka - tak musime zobrat nejake z bazaru, aby sa mal ako dostat do roboty. Skoda, ze uz nie je srotovne 😒

katavinka
24. apr 2009

Ahojte 🙂
Greta24: ale ešte bude šrotovné myslím, či nie?
Teda včera bola iná kosa zasa. Mne drobec v poslednej dobe spinkáva viac doma na balkóne, vonku zaspí, ale zväčša sa za pol hodinu zobudí. Cez sviatky sme boli u našich a zrejme aj tento víkend pôjdeme.

aida
24. apr 2009

ahojte
katuskak tak ste to super zvladli nas bolo na krste nejakych 12 ledva sme sa tam zmestili.
Gretka kedy prides k Ele na zahradku?
Katavinka aj mala spinka lepsie doma to spi aj 3 hodiny niekedy ju musim ist budit a vonku v kociku vydrzi tak hodinku.

mishka711
24. apr 2009

ahojte a kde je dadka snad este neporodila 😀

mimikyky
24. apr 2009

dadka ešte neporodila, včera som ju videla 😀

lucia963
24. apr 2009

Ahojte,no ja som videla dadku v utorok,, 🙂
A čo ty mishka ako ti pokračuje tehotenstvo?ešte ti byva zle?
Aida bola nas na krste presne 13... 😉

mishka711
24. apr 2009

lucy no uz nebyva zle ja skor ked som bola zduta mi bolo zle ale inak v poho bola sm na ultrazvuku male sa krutilo no je ok co som rada este par tyzdnou a snad sa dozvieme ze ci chlapec alebo dievca 😉 zajtra rano cestujeme do severneho irska no snad to maly zvladne vsetko tak pekny vikend prajeme 😉

lucia963
24. apr 2009

tak pekný víkend aj tebe! 😀 a hlavne vela vela zdravička...

katavinka
25. apr 2009

Aida, ale my sme práveže vždy chodili von jak blbí, lebo spal iba keď sa vozil, aj 4 hodiny, akonáhle sme prišli do vchodu, bol hore. Teraz opak, keď zaspí, radšej ho nechám na chodbe alebo balkóne a ak potrebujem ísť do mesta, tak až keď je vyspatý. Ibaže to ho zase nebaví tam ležať, tak vymýšľa, mrnčí, len by sedel...Takže teraz keď je konečne pekne, zväčša sedím doma, kým sa nevyspí. Ako kedy.

dadka212
25. apr 2009

ahojte 🙂

nie ešte som neporodila 😀 len nejako nemám čas chodiť sem, som hrozne unavená, vynervačená, ešte mám aj tú cukrovku tak sa nemôžem ukludňovať čokoládkami ☹ aspoň vela nepriberiem a nemusím vela zhadzovať, teda okrem tých "pár" kíl čo som mala aj pred tehu naviac 😅

ja som nevidela nikoho akurát predvčerom som stretla Gretku v tescu 🙂

Katavinka mne malý spával iba na cecíku 😅 v kočíku vôbec nechcel byť odnarodenia...
ale teraz je mu úplne jedno, kde a kedy zaspí, spí také 2-3 hodiny 🙂

Katuska super, že ste tak zvládli ten krst 😉

Mishka tak to je dobré, že ti nebýva už zle 😉 ja mám toto tehotenstvo úplne iné chvalabohu, asi mi lepšie robia babské hormóny ako chlapčenské 😀

krajcoanka
26. apr 2009

dadka, a ako to je s tou teho cukrovkou? Musíš brať aj nieake lieky nato? A pri prvom si to nemala 😕 ?
Mischka aj náš Davidko je narodený v oktobri 🙂

mishka711
26. apr 2009

Anka no uvidme ci bude oktobrovy alebo NOVEMBROVY 😀 lebo ja som 7meho novembra ak by si to rozmyslelo prit v ten isty den xiixi Dadi no ja mam tiez toto ine tak uvidime ze co a nechutilo mi sledke pri malom a teraz fuu sa neviem dojest

dadka212
26. apr 2009

Anka nemala som to pri prvom, ale to som ani nejedávala moc sladkého, zato teraz som sa nevedela dožrať čokoládiek a iných sladkostí....lieky neberiem, len musím držať diétu v podstate môžem jesť len zeleninku, mäsko a nejaké mliečne výrobky, ostatné velmi obmädzene a čo obsahuje cukor vôbec nemôžem 😝 ale najhoršie je, že si musím každé 2 týždne sama doma brať krv do ampulky z prsta 4x za deň, takže som akurát dnes celá dopichaná a celá od krvi 😒

Mishka tak to možno bude babizňa 😵 sa hovorí, že ak je tehotenstvo a chute iné tak by to malo byť opačné pohlavie 🙂 ....ale neplatí to vždy 😝

iinuska
26. apr 2009

Dadka, preco doma?Ja chodim kazde 2 tt k diabetologicke a tam mi beru krv.Rano nalacno, potom sa najem a o hodinu znova.

dadka212
26. apr 2009

Iinuška no ja neviem, proste tak mi kázali, že nalačno zobrať jednu ampulku potom 90.minút po raňajkách, 90.minút po obede a 90.minút po večeri 😝 a od večera do rána si zberať moč odmerať kolko ho je a vzorku ráno priniesť spolu s krvou k diabetologičke 😝

iinuska
26. apr 2009

dadka, lebo to je podla mna take zvlastne, zi ti ti nerobia v ambulancii. Asi to zalezi od lekara, aky ma system.

dadka212
26. apr 2009

Iinuška no neviem 😲 a ty nechodíš sem do PK??? 😕

mishka711
26. apr 2009

dadi uvidime inak ja tiez jem zerem teda vela sladkeho no a stale ma smedi snad to bude oka tebe to zistili s krvi asi ze?no ja idem na krv za 2tyz som zvedava

dadka212
26. apr 2009

Mishka no zistili to z krvi pri glukózovom teste, čo sa robí v 28tt...

krajcoanka
27. apr 2009

dadi, to je naozaj zvláštne....a nepožičali ti ten glukotest na doma? Asi chcu len merať hladinu cukru v krvi a to by podľa mňa stačilo pichnuť do prsta a nakvapkať na papierik, ktorý sa zastrčí do toho prístroja...nechápem načo ti každé dva týždne berú ampulku krvi 😕 ...to je fakt divné....to sa ti akurát tak môže podľa mňa zhoršiť krv, nie? aj keď sa obnovuje, ale aj tak.....no neviem, nie som odborník, takže to nemôžem potvrdiť... 🤐

mishka711
27. apr 2009

dadi aj si to nejak pocitovala ci ako?zaujima mato kvoli tomu ze jem vela sladkeho teraz a ma smedi