Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katavinka
24. feb 2009

katka76: vieš mi povedať, ako sa volá tá kožná? By som tam zavolala. Fakt by som tam nerada strávila mladosť 😨

katka76
24. feb 2009

na meno si teraz nespomeniem ale tel: 033 641 2101

mimikyky
24. feb 2009

katavinka
meno kožnej ma nenapadá momentálne,ale je to tam na číselká pri dverách, ale maličké deti berie dopredu,alebo sa aj dá telefonicky objednať za korunky 😉

mimikyky
24. feb 2009

tuším sa volá Zelenayová

katavinka
24. feb 2009

Super kočky, moc Vám ďakujem🙂

lucia963
25. feb 2009

Ahojte všetky,kde stale ste? už vas nebaví písať,čo mate nového? My sme boli zaviesť svokrovcov do Dudiniec cestovali sme vyše 6 hodín a ani som nedúfala že naše zlatíčko prespí celu cestu, bola taka poslušná.. 🙂

dadka212
25. feb 2009

Luci tak to je super, že ti tak prespala cestu 😉 ja som mala s malým vždy problém, on ani v kočíku, ani v sedačke nikde len na rukách (poprípade v nosiči) alebo na cecku 😝

lucia963
26. feb 2009

Dadi pozerala som včera foto na azete,krasne foto maleho, no aj kamoška maju problem s malou v aute plače celu cestu, som rada že naša je taka dobručka lebo často chodíme svokrovcom a je to hodinu cesty. 🙂
To naša mala sa pestovať nechce,ked ju mam na rukach tak sa kruti a naťahuje len aby som ju položila

katavinka
26. feb 2009

Vaaau, že 6 hodín; ale snáď by aj náš malý vydržal, v kočíku nemá problém a v aute si tiež vždy pospí, ale takú diaľku sme ešte nikdy nešli.

mishka711
26. feb 2009

no nas v aute zaspi tiez le este neprespal 6hodin v kuse takze tak 🙂

greta24
26. feb 2009

6 hodin ? To mas zazracne dieta 🙂 Aj ja chceeem !

mimikyky
26. feb 2009

mne by stačilo,keby krpec spal v noci v kuse 6hodín 😀

katavinka
26. feb 2009

mimikyky: 😀 😀 😀

lucia963
26. feb 2009

No aj my sme boli prekvapený,že dola taka dobručka,bala som sa že bude mrnčať a kedže som u nas šoférom ja tak by sa mi to hrozne zle počúvalo,keby som ju nemohla zobrať na ruky,no a ešte ta snehová kalamita do toho,išli sme skoro ráno a neodhrnuté cestz ho hrúúza ☹ stale sme sa šmíkali a nemohli sme sa miestami ani pohnuť kde bolo veľa snehu tak manžel so svokrovcom museli roztlačať,tak som sa aj bála aby sme dobre došli ale našťastie som to zvládla 🙂

lucia963
26. feb 2009

Mimikyky a toti synček ešte nespáva celú noc?

dadka212
26. feb 2009

Dík Luci 🙂
to je super, že je taká prispôsobivá 🙂 a veru ja by som sa bála ísť po takej ceste....

Mne spinká celkom fajn cez noc, teda keď je zdravý alebo mu nejdú zuby 😝 niekedy robí caviky keď má ísť poobede spať, ale to už nejako zvládam...

lucia963
26. feb 2009

Dadi ani mi nehovor,ešte teraz sa mi trase žalúdok ked si na to spomeniem,ešte na dialnici sa dalo ale po dedinach neodhrnaju a do kopca nechcelo ťahať a prešmikovalo a rozbehnuť sa nechcelo,na nervy som bola ale tvarila som sa že nič aby sa svokrovci nebali.. 😒

mimikyky
26. feb 2009

teraz sme sa vrátili z karnevalu v škôlke 😀 😀

lucia---no, ako sa to vezme: sme radi,ak zaspí skôr ako o 23hod, priemer je tak 23:15 a najneskôr je to o 1:00 😠 a o 6:30 je už hore a čerstvý ako rybička 😕
a sem tam v noci dojde za mnou o 1,alebo o 4hod!!!!
nechápem to, lebo starší traja spali od 20-8hod !!!!!!!!!!!!! a spali aj poobede, a Majki spí poobede len v škôlke, doma nie už od 2rokov ☹

dadka212
27. feb 2009

Mimi tak to by šlak trafil, keby mi malý hentak "spal" ako tvoj 😝 síce ten môj ide spať okolo 22-23 ale budí sa o 8-9 ráno...

No a krpatý je asi chorý ☹ kašle, má zachrípnutý hlas, sopel sa mu ťahá až po kolená a má trošku zvýšenú teplotu 😝 dúfam, že to rýchlo prejde 😝

dadka212
27. feb 2009

Jéjda Mimi Majky aký podarený jak Pipina 😀 😀

mimikyky
27. feb 2009

dadka, díííííííík 😉

krajcoanka
28. feb 2009

konečene prišla jaaar!
Dufam že ešte na lyžovačke budeme mať sneh na lyžovanie

lucia963
28. feb 2009

mimikyky, Majky je naozaj peknučký,keď som stretavala tvojho manžela v meste tak som si myslela že ake pekne dievčatko a ono to je pekný chlapček 😉

ankan
28. feb 2009

ahojte baby poradíte niektorá kde sa dá kúpiť pršiplášť pre dieťa? 🙂

mishka711
28. feb 2009

ankan no to ja ti neporadim prepac ale mozno ostatne maminy len su tu teraz neni 😀

dadka212
1. mar 2009

Mimi neni zač 😉

Ankam ja som kúpila pršiplášť aj gumáky v Tatiane, kamoška kúpila tam, kde volakedy bola Tatiana čo je tam teraz kníhkupectvo tak vedla je ten detský obchod...

ankan
2. mar 2009

dadka212 ďakujem skúsim manžela vyhnať nech tam ide pozrieť. 😀

mimikyky
2. mar 2009

my sme tiež kúpili pršiplášť v tom textile vedľa kníhkupectva 😉

radoslava
4. mar 2009

Ahojte , ten obchod vedla knihkupectva je super tam maju vzdy všetko.
Ja som kupila pršiplašt cez internet , chcela som zatepleny ale uz nam bude maly tak budem musiet sa tiez po nejakom pozriet.
Radka

katka76
4. mar 2009

cau zeny, ak niektora davate deturencom sunar, tak v tescu ho maju za 7, 19 (216 sk)
budem sa musiet aj ja pozriet po prsiplasti ale aj gumakoch