Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
16. máj 2007

levi, ja idem do poradne az 12 juna
inac, idem pre Jakuba do skolky, ty ides kedy? Ja na pol stvrtu

leva
16. máj 2007

Ahoj eli len teraz som sem kukla.Ja som odisla z domu okolo 14,15hod tak som si nevsimla spravu,ja chodim pre malu o 15,00hod,keby som vedela isla by som stebou,ale dnes som isla hned zo skolky do mesta.Co si varovala Jakubka?

elliana
16. máj 2007

ano, Katka mala este nieco v skole... Inac, mas uz velkeho chlapa, och, taky je krasnunky

leva
16. máj 2007

eli dakujem a ta tvoja kukucka je na spapanie,ona ti tak pozuje na tych fotkach,je ohromna a tie uska ruzove straaasne krasna.

elliana
16. máj 2007

levi, Romanko uz spinka? Mala dnes tak fajnucko spi, cez den spolu 4 hodky a teraz uz hodinu.. A to rano vstala az o pol desiatej, az sa cudujem, lebo predtym noc bola des, koli tym zubkom

leva
16. máj 2007

Mali akurat zaspinkal.dnes od doktorky zaspal po ceste a este ako sme prisli domka tak stale spinkal,tak tiez dneska dost tahal spanok.Rano vstavaval o 7,00hod posledne 3 dni vstava o pol hodinku skor,mozno aj tym ze manzel chodi vtedy z nocnej a aj ked ide tichucko mali zaostri a uz je hore,potom zvikne o takej 10,11hodine spinkat. 🙂 Zoja asi dospava.Chudatenko,tie zuby su ale potvory,davas jej na to niaky gel?ja mam taky dolgel sa to vola a este mam homeopatika chamomila vulgaris,ked mu isiel prvy zubok dala som mu ten gel.Teraz ma zatial tri zubky ale niak to nepocitujem,ked pojdu ocaky a stolicky to bude asi perne.

elliana
16. máj 2007

levi, mam calgel, ale ten mi zlize z prsta skor, ako jej stihnem natriet dasno. A tu chamomilu mam, vcera vecer som jej rozpustila 5 guliek v mlieku, asi preto spala dobre, mohla som aj dnes 😠 , som zabudla, hlava derava

leva
16. máj 2007

Mne poradila lekarnicka rozpustit a dat pod jazyk,vraj to ma lepsi efekt,neviem este som neskusala,ale ked vravis ze spala tak to asi zabralo a je to jedno,hlavne ze ju to nedrazdi.Ja mam teraz tych liekov plne zuby,chladnicku mam oblepenu s papiermi na ktorych mam rozpis davkovania pre malu,ona ma tu alergiu tak berie toho viacej a to sa nesmie zabudat,tak sa snazim mat vsetko po ruke,obe treba dat rano tak aby som nezabudla este pred skolkou,lebo to treba na lacno,hotova lekaren.

elliana
16. máj 2007

brrrr, ani nehovor o alergii, ako dieta som si toho teda uzila dost...
Inac, MM je v praci a ja som si naliala za pohar vina, mi dosla chut, smutno mi je ☹

leva
16. máj 2007

Aj moj je v praci,tak si strngnime ja som si pred 5 minutami naliala kavovy liker,kedze mame doma len biele suche vino a to ja nemusim,tak reku troska sladkeho.zas mam niake sladke dni.

elliana
16. máj 2007

Na zdravie, ja som si dala cervene, barrique, je supeeeeer
TM robi nocne?

leva
16. máj 2007

ano po novom maju uz aj nocne.toto je jeho 4 nocna.taky je cez den vycerpany.

elliana
16. máj 2007

asi uz spinkas, ze? Na mna akosi nejde spanok, neviem, co je to so mnou...
Zeby prechod? 😀

elliana
16. máj 2007

levi a kde pracuje?

elliana
16. máj 2007

Nedojdes na panaka? Niekedy by si mohla 😉

leva
16. máj 2007

Nespim,beham rozne po forume,ani na mna dnes nejde spanok,mala som kafe o 18,30hod u kamosky a ja tak neskoro uz kafe nepijem asi to bude tym,aj minule som dala kavu o 19 hodke a nie a nie zaspat.

elliana
16. máj 2007

Tak pod na toho panaka, nemas to daleko 😀

elliana
16. máj 2007

a nepi kavu, radsej ten liker

leva
16. máj 2007

no ved si uz budeme musiet urobit prechadzku do mesta na kavicku a posedkat a pokecat.

elliana
16. máj 2007

leva, sa tesiiiiiiim

leva
16. máj 2007

MM pracuje zdravotnicke zasobovanie.

elliana
16. máj 2007

mam tu kopu zehlania, ale dnes sa na to vytoto, nemam vobec chut nieco robit, popijam a pisem

leva
16. máj 2007

aj ja sa velmi tesim a prizveme aj barju ta taha za jeden spagat,vies co myslim.

leva
16. máj 2007

Ja mam zehlenia tiez dost,len ja na to zehlenie musim mat naladu a chut,lebo ked zacnem dost dlho mi to trva,vzdy pri tom pozeram telku,inak neviem kolko by som vydrzala.

elliana
16. máj 2007

levi, vieeeem, jupiiiiiiiiiii, aspon sa nebudem blbo citit

elliana
16. máj 2007

esteze ta mam, normalne by mi bolo smutno ☹

leva
16. máj 2007

To je ok ona je suprisna kocka,dobra povaha,sranda je snou.za 5 min som spet.

elliana
16. máj 2007

a preco az teraz robi nocne?

leva
16. máj 2007

Mali vela prace tak sa nevedeli dohodnut ako sa bude robit,ludia sa im tam menia ako ponozky,tak nestihaju,tahali hrozne prescasi az o nervi tak to takto vyriesili,co ale bohvieco nieje,ved potom ti poviem aj kde to robi,to sem nechcem pisat.

elliana
16. máj 2007

oki levi, inac, je fesacisko.... Sa hodi k tebe 😉