Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
6. aug 2007

Eli,to mas teda veselo,Zoja sa urcite tesi z kociek.

mimikyky
6. aug 2007

ahojky kočky, dala som do albumu foto tej mojej novej kuchyne

leva
6. aug 2007

mimikyky,krasna kuchyna,aj velka.

sylvie
6. aug 2007

megie, modra nie je odveci, len je trochu zaspata, sipkova ruzenka.. 😉 ale mne sa zase paci ten klud co tam je.. jasne, ze pezinok je ovela viac vybaveny.. to ma na tom aj laka, ze napriek tomu tam nie je taky ruch ako v ba..
prave som sa minule dobre vytocila, lebo som sa dopocula, ze sa mozno v modre postavi okrem billy aj novy lidl.. neviem naco, ked je v pezinku a aj ten je vecne prazdny.. radsej keby nejaku peknu bytovku postavili, alebo radovu zastavbu, alebo nieco podobne.. ale nic.. 😒

leva
6. aug 2007

silvie,presne ako pises,ten lidl je vecne prazdny,no ale ani sa necudujme,ved tam veru bohvieco nemaju,ked chce clovek navarit obed tam veru na to nenakupi.

radoslava
6. aug 2007

Mimikyky prekrasna kuchyna, fakt nenormalna nikdy by som si nemyslela ze cierna kuchyna moze tak dobre vyzerat. Suuuuuuuuppppppppeeeeeeeer 😉
Levi a nielen ze nenakupis ale tie jogurty co tam maju sa nedaju jest.
Raz som si kupila asi 5 ze ochutnam, no ale z kazdeho som zjedla len prvu lyzicku

mimikyky
6. aug 2007

my chodíme do lidlu len na nugetku mňam 🙂
Ďakujem za pochvaly 🙂

A aj ja si myslím, že v PK sa veľmi dobre býva, bývam tu 10rokov, a som maximálne spokojná

elliana
7. aug 2007

teeeeda, mimi, fakt je suprova...aj ja tuzim po novej ☹ ale u nas sa musia najskor presunut dvere, aby sa mi vobec do kuchyne nieco vacsie zmestilo

lenusa
7. aug 2007

Ahojte babulky, konečne som našla aj niekoho z okolia PK 😀 ja som zo Šenkvíc

radoslava
7. aug 2007

Ahoj Lenuska vitaj. Senkvice su kusok tak ked dame stretko ako sme si tu pisali ze dame tak dufam prides.
Baby to stretko dame ze?
Mimikyky ja tam zboznujem to mlieko do kavy vies take ako jesenka.Mnam

megie
7. aug 2007

ahojky! 🙂

radoslava
7. aug 2007

Cafte my sme boli dnes na kupani. Ozaj chodi niekto na Sever do plaveckych jasliciek. My chodime prvy kurz.
Ahojcek Megie

leva
7. aug 2007

Ahoj radka,pocula som o kurzoch o kupahni pre malinke deticky,tak vy chodite?kolko to stoji a ako casto sa chodi?vdaka za info

radoslava
7. aug 2007

Ahoj Levi stoji to 2990,- Sk. Je to 8 vstupov. A chodi sa 2 krat do tyzdna.
Nam sa velmi paci. A budeme aj pokracovat.

leva
7. aug 2007

vdaka radka,budem uvazovat 😉

mimikyky
7. aug 2007

ahojte kočky 🙂

sylvie
8. aug 2007

ahoj mimikyky, minule som ti zabudla pochvalit kuchynu, fakt velmi pekna.. 🙂

s tym lidlom, presne ako pisete.. tam kazdy chodi len na urcitu potravinu a nie na normalny nakup.. kamoska tam chodi kupovat babovku, ja som chodila kupovat milaciky (uz nechodim, lebo mi zistili intoleranciu na laktozu), a pod.. takze ked to v modre schvalia, tak potom si o modranskom zastupitelstve alebo primatorovi alebo neviem kto o tom rozhoduje pomyslim nieco nepekne.. 😒

ahoj lenusa, my chodime do senkvic k manzelovej babke.. 😉

ak by ste dali to stretko na sobotu, tak by som prisla, lebo cez vikend sme v modre.. ak nie, nevadi, tak potom az ked sa prestahujeme.. 😉

lenusa
8. aug 2007

DObré ránko, no jasan že prídem a na kedy sa chystá?
Sylvie manžel pochádza zo Šenvíc? 🙂

radoslava
8. aug 2007

Dobre ranko my buntosime uz od 5,30.
Lenuska stretko sa este len tak lezerne dohaduje.
Mam skromny napad co keby sme zacali navrhovat terminy kedy dat stretko. Hodina sa dohodne lahko ked uz budeme mat den tak si ho skratka rezervujeme akoze pre seba.

megie
8. aug 2007

ahojte! 🙂

mimi, naozaj penučká kuchyňa, taká moderná a extravag. kombinácia fariem červená a čierna na kuchyňu 😉 Ja uprednostujem prírodnejší výzor, ale musím povedať, že v danom štýle je naozaj veľmi pekná, vy ste si sami navrhovali ako to chcete?

barja
8. aug 2007

ahojte babulky, dlhšie som tu nebola, mali sme návštevu- od piatku bola u nás sestra s manželom tak som nejak nič nestíhala.
No mimik ta kuchyňa je absolutne perfektná. Velmi sa mi páči, super moderná a dobre usporiadaná. dufam, že raz budem mať niečo podobné 😉
Eli ako pokračuje tvoja dovolenka s pubertiačkami??? Nervi máš ešte ok?? 😀 Ak by si chcela ja mám niekedy doma tiež pubertiaka tak ich možem zoznámiť 😀 😀 Je to manželov brat a má tuším 14 rokov , ale s ním ta puberta tak trieska , že sa to nedá vydržať.
jaj babulky stretko je super nápad, ja zatial len tak nahodím miesto činu- zámocký park v PK - alebo chceme ísť niekam kde si možme dať aj niečo pod zub?

radoslava
8. aug 2007

Barja zamocky park v PK je ok a cukraren je hned kusov u Poziarnikov.
Baby ja skusim navrhnut termin OK ved podiskutujeme o nom. Skusim pracovny den pretoze vikendy mam dost obsadene volny mam az 15-16.9.
Takze moj navrh stretka Pondelok 13.8.2007 park neviem o kolkej ?

mimikyky
8. aug 2007

Ahojček kočky 🙂 🙂 🙂

Ďakujem za pochvaly,

Megie, navrhovala som ju sama, v štúdiu už mi to len hodili na program na pc, vymerali, prispôsobili...

To stretko v pondelok by aj mohlo byť, aj ten park je o.k, a cez obed asi kvoly deckám nie, no nie 🙂 😉 takže, o koľkej by sa to dalo spáchať?

aida
8. aug 2007

Ahojte.
to stretko by bolo super ale ja v pondelok 13.8. pracujem mozno sa zucastnim az toho buduceho ked bude. 🙂

sylvie
8. aug 2007

lenuska, nie, manzel je z modry.. svokra pochadza zo senkvic, takze jej mama a brat tam byvaju.. 😉

kocky, dnes porodila kamoska, kt. byva tiez v modre.. cely den som bola z toho nervozna.. az poobede mi prisla sms-ka, ze je drobec na svete.. 😉

leva
8. aug 2007

Ahojte,aj mne kamoska porodila dievcatko,vcera 😉 Neni s PK je z Ba.Maju malu Lilianu 🙂

leva
8. aug 2007

Dnes sme sa boli kupkat na severe na kupku,je to tam fajn,nechodite niektora tam?

mimikyky
8. aug 2007

ahojky

leva, ja som chodila na kupko na severe, ale dávnejšie,
aj by som išla, ale samej sa mi nechce, nemať s kým pokecať, ☹

elliana
9. aug 2007

aj ja sa pridavam na stretko,mne by to vyhovovalo od 10 do 14tej, potom musim malu ulozit spat....skuste napisat aj casy, ako to vyhovuje vam...alebo potom po 17tej

barja, kludne, baby budu happy 😉 vcera pol dna drvili biliard, som im to ukazala a usila som si na seba budu. vcera mi ani na chvilu nezavarovali malu, do 10 spali, potom isli hrat biliard a vecer do cirkusu...a potom spat. A ja som cely den zehlila, ako blbec este aj ich oblecko a Zoja pri mne sedela v stolicke...ach jaj a to som si myslela, ze si oddychnem

radoslava
9. aug 2007

Ahojte ako tak citam tak zatial moze Mimikyky a Elliana a pridavam sa aj ja Radka.
Ellianka ja sa prisposobim tvojim casom mne vyhovuju oba aj 10,00-14,00 aj po 17,00.
Kto este pride a ako vam vyhovuje cas´.
Mimikyky tebe ktory vyhovuje.
Aida skoda ze si v praci a nestihla by si ani ten o 17,00.
Leva a Sylvie vy ako?