Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
5. nov 2007

Jéj si zlatá ďakujeme 🙂

mimikyky
5. nov 2007

aj nabudúce 😉

a keby si chcela, vezmeme Ťa s Radkou do partie, aj Katka občas dorazí na stretko

dadka212
5. nov 2007

Ok 😉

radoslava
5. nov 2007

Jasne vezmeme 😀

mimikyky
5. nov 2007

čau zlatko 😉

radoslava
5. nov 2007

Matuskovi vsetko naj k 8 mesiacikom 😀
Zlaticko ahoj nejako sa nemozeme stretnut co. Zajtra ideme do BA Sabinka mala v piatok uraz boli sme o 21,30 na Haydukovej rozrazila si znutra peru aj krvička tiekla riadne

dadka212
5. nov 2007

Ďakujemé 🙂

katka432
5. nov 2007

dadkatak tu to teda tak rychlo nbezi zeby ti daco uslo 😀 ja som teraz uz z ba 😅 a inak vitaj 😉
oo lubi tak ty taka tv hviezda...?? 😀
radi...ako sa ma sabinka???aj jej to zasivali??
matiskovi vsetko naj 🙂

mimikyky
5. nov 2007

Radka, keď mala Miška asi 1,5roka, rozrazila si dolnú peru aj jej to ten náš úžasný chirurg zašíval, ale v pohode sa to zahojilo 🙂
Daj Sabinke za mňa veliké bočko

mimikyky
5. nov 2007

Katka, Ty si to ešte nevedela? je tomu presne rok, ja som myslela že sme o tom kecali 😀

elliana
5. nov 2007

cau levi, bola som mimo, u nasich...a tam net nemame 😠
Ale aj tak nic nestiham, sa mi to teraz kopi, Zoja je coraz narocnejsia a skola tiez
inac, ako vidim, sledujes superstar...ja ani moc nie, MM sleduje vsetky sportove prenosy, co existuju, tak sa moc k ovladacu nedostanem. Ale som celkom rada, aspon mam cas na ucenie. No, keby bola aj chut, bolo by to fajn

Co robis zajtra?

dadka212
5. nov 2007

Haló je tu ešte niekto? 😕

elliana
5. nov 2007

dadka, ahoj, nie si z 30tky? Zeby susedka?

dadka212
5. nov 2007

som 🙂 ahá som ja slepaňa som ťa nespoznala 😅 jéžiš my si vykáme 😅 😕

leva
5. nov 2007

Ahojte kocky,Eliiiii ahoooooj,zijes?

elliana
5. nov 2007

dadi, hej, vykame 😅 😅 😅
leva, zijem, ale pobiedne teraz, v sobotu mam skusku a nic sa mi nechce ucit, tusim aj okna vyumyvam, aby som sa ucit nemusela

dadka212
5. nov 2007

no tak už si snáď nemusíme, šak sme mladé 😉

leva
5. nov 2007

Moja,momentalne su deturence chore,tak sme doma,mala kasle ako hrom,maleho to preslo,klop,klop,klop,no mala chuda az ju drhne.Inak tiez toho casu teraz moc nemam,aj ja mam ucenie,ale len anglinu,tak tiez niekedy nestiham,ked Romanko zaspinka,tak bud praca alebo kniha,no pradla som mala az von z kosa,tak som prala 4 krat za sebou,co sa to tam nakopilo.Ked budu deti zdrave a bude casu musime nieco poriesit 😉

leva
5. nov 2007

Eli pocula som ze Zoja beha ako sarkan,Katka spominala.

elliana
5. nov 2007

dadka, oki, si tykame 😀 A vsetko naj k 8 mesiackom 😉

joooooj, levi, bobatka male, takto sa trapit...aj my sme mali soplitidu, obe, ale nastastie, Zoji to pomerne rychlo preslo. Ale taka je zla, nervna, asi dalsie zubale...uz mame 12, takmer celych, ale jedna stolicka vylieza straaasne pomaly...no des, uz ani neratam, kolko modrin mam od Zojinych hryzancov
takze anglina? Ojojoj, ja mam 23.11 z nej skusku, no, som zvedava, kolko opravakov ma caka

dadka212
5. nov 2007

Ďakujeme 😉

Bóže to vás obdivujem, že sa dokážete učiť pri deťoch, ja pri tom mojom hyperaktívnom krpcovi nič nestíham 😝

My sa zatiaľ trápime iba s prvými zúbkami dnes vyliezol iba druhý 😅

leva
5. nov 2007

Drzim palceky nech sa ti skuska podari.No idem,malu to niak draplo asi bude vracat.pa

elliana
5. nov 2007

levi, no hodne zdaru a kludnu noc prajem, dufam, ze coskoro budete fit

dadka, tie zubky sa teraz posypu za sebou. A ako to zvlada maly? Nema hnacky? Teploty? Zoja si odhnackuje vsetko...

leva
5. nov 2007

No uz zasa lezka,boze ta choroba.Dadka,veru ti poviem ze niekedy do toho pozriem na poslednu chvilu,co sa ani nenazdam a je tu hodina ang.Aj nas Roman je zive dieta,oproti krpatej je tajfun.

leva
5. nov 2007

Ozi,nemate niektora detsku doktorku Krizanovu,neviem ako ordinuje.Budem musiet skocit,kvoli razitku do skoly malej,vraj rodic moze omluvit iba dva dni dieta,na viac dni potrebuje peciatku od lekara.

elliana
5. nov 2007

ja mam Vargicovu, tak ti neporadim...inac, mi to pride cudne, ze take male dieta nemoze ospravedlnit rodic aj na viac dni...v nasich casoch aj na mesiac

dadka212
5. nov 2007

Je to celkom v pohode žiadne hnačky ani teploty, ale sme hore každú hodinu 😠

elliana
5. nov 2007

v noci? Asi by som sa scvokla...a o sa maly budi na papanie?

leva
5. nov 2007

No ved to,ved blicovat nebude,ked ju vodim za ruku do skoly 😀 Nerada chodim k lekarke,prd nam pomoze,mam doma lieky,ona ma to dychanie co jej dala imunologicka aj pouceny sme a vzdy to zaberie,klop,klop,klop,tak preto tam nerada chodim a ked bola mala dostavala od nej same antb.Ato nieje riesenie,no kvoli tomuto papieru musim 😝

dadka212
5. nov 2007

Veru v noci on si vždy vypyta prso lebo keď ho len tak čičíkam tak chytá hysáky tak je mi pohodlnejšie vybrať cicku a spíme obidvaja 😒
spávam s ním v detskej na rozťahovacej pohovke aby sa tatino vyspal