Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
20. nov 2007

Uz nam presla hnacka a uska vyzeraju dobre ale do tych ja nevidim zato od rana mala grca. Takze skaceme z jednej kaluze do druhej. ☹
My mame tiez jedno auto a to ma manzelik ale ked treba vzdy mi ho nechava a ide busom. 😀

mimikyky
20. nov 2007

ahojček 🙂

radi, bude lepšie, uvidíš 😉

baby som nasratá ako pes!!!!! tie p... z o sociálky mi jednoducho nevyplatili materskú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bola som zisťovať čo za kravu to pokašlala, a začala sa mi velice ospravedlňovať, a keď som sa jej spýtala, čo mám teraz urobiť, či mám decká zavreť do mrazáku na mesiac aby jesť nepýtali, alebo si svietiť sviečkami keď ma odpoja od elektriny, tak povedala, že ona mi nemá ako to doplatiť, že až v decembri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!že jedine mi môže zo svojho, že či má ísť cez obed do bankomatu...
dobré, že?
ako by ste reagovali vy na to?

dadka212
20. nov 2007

Lubi mne sa to stalo už 2 krát som im tam volala, tiež sa ospravedlňovali ale čo ja mám z toho? Som im vynadala, že tam majú bordel nech si to tam upracú, že tá ich almužna je môj jediný príjem, a že cigánom to nikdy nezabudnú vyplatiť lebo by im to tam zrovnali so zemou 😅 ...

Takže úplne viem ako sa cítiš...

Radka prajem skoré uzdravenie maličkej, aby sa už netrápila ona ani ty 😉 ...

katka432
20. nov 2007

ahojte babule,tak aj mi sa asi pridavame s chorobou,dnes mala neita 1.x ozajstnu teplotku ☹
lubi,tak to uz coje,ty ked nezaplatis daco nacas tak platis vseliake penale z omeskania a tak,a oni ked ti aj mesiac daco nevyplatia co ti pravom patri tak sa ti zasmeju do ksichtu...toto je sku.....stat!
dadka,no z ciganou su vsetci posraty

mimikyky
21. nov 2007

tak Katka, prajem Neituške skoré uzdravenie 😉

a s tou materskou, sú to svine absolútne bez chrbtovej

radoslava
21. nov 2007

Ahojte babulky.
Katuska tak aj vy ste chory no to je nam luto.
Inak my preistotu uz nevracame ale zase ako sa hovori sereme prvu ligu 😀
Kazdych 20 minut.
Lubi ba

mimikyky
21. nov 2007

Radka, tak malinkej mi je naozaj veľmi ľúto

radoslava
21. nov 2007

Lubi uz sme doma od dokiny ma hnacky vraj z antibiotik mozno nehadam sa .
Takze budeme papkat Smektu a Nutrolin

mimikyky
21. nov 2007

to akože z tých kvapiek do uška?

markas
21. nov 2007

Ahojte kočky, viete niektorá niečo o plávaní s bábätkami v Pezinskej plavárni? Rada by som si s malým išla zaplávať. Má 5 mesiacov a neviem či to nie je ešte priskoro. Ďakujem.

katka432
21. nov 2007

radus,aj neita stale kaka...ale vraj je to daka vyroza...uz neh su drobci zdravi..radi,ako malej chuti nova mnamka???snad bude lepsie uz..
markas,skoro to nieje,myslim,ze sa plava od 3mesiacov..treba tam zavolat a popytat sa co ta zaujima,pripadne sa nahlasit.nasej malej sa tam velmi paci..

katka432
21. nov 2007

ak chces,poslem ti cislo,alebo sa tam zastav osobne 😉

markas
21. nov 2007

Dakujem Katka už som si ho našla na nete.

katka432
21. nov 2007

nieje zac

leva
21. nov 2007

Ahojte,Dadka sevas 😉

dadka212
21. nov 2007

Ahoj Levi 🙂

dadka212
21. nov 2007

Už ste zdraví?

leva
21. nov 2007

Uz ano,som rada 🙂 Zajtra idem s krpcom na ockovanie,tak si este chuda poplacka ☹

radoslava
21. nov 2007

Lubi tie kvapky boli antibiotika tak vraj z toho to ma.
To v tom aute dnes ste boli vy že? Lebo ja som odkyvala a zaplo mi to az potom pri brane ze kto to bol. 😀

leva
21. nov 2007

ahoj radka,uz ste ok,so citala 🙂

dadka212
21. nov 2007

No super 😵 Ale tá bolesť už bude asi len na chvíľku či nie? Proti čomu ho teraz očkujú

mimikyky
21. nov 2007

čaute všetky 🙂

áno radka, to sme boli my

dadka212
21. nov 2007

Ahoj 🙂

leva
21. nov 2007

proti mumsu,osypkam a rubeole,ved ano bude to len chvilka,dam mu studeny obklad a snad to pomoze 😉

leva
21. nov 2007

ahoj mimikyky

mimikyky
21. nov 2007

leva-----teraz už ale dávajú tú bezbolestnú, nie? tú čo sa minulý rok musela platiť 1500sk Nie?

dadka212
21. nov 2007

áno už dávajú tú 😉 , ale my sme z nej mali teploty

leva
21. nov 2007

Konecne som sa sem dostala,konik my blbol,nie a nie nacitat 😒 Jej vidis mimikyky,ja som aj zabudla ze teraz uz davaju taku 😅 Ved naposledy ju tiez dostal.

mimikyky
21. nov 2007

héééj? my sme ju dostali až tú tretiu, ale v pohode

dadka212
21. nov 2007

aj mne to blblo 🙄 a malý mi chytil druhý dych už je 6 hodín hore čo sa nestáva lebo max. 3 - 4 hod. vydrží a potom už spať, ja mám asi v mlieku redbull 😀