Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
15. máj 2008

Dobre ranko
pride dnes niekto do Pohody 😀

dadka212
15. máj 2008

Mne malý o takom čase ide spať 😖

radoslava
15. máj 2008

Tak poobede sa tam stretnime
navrhni termin Dadi

mimikyky
15. máj 2008

jééj, ja som to čítala až teraz ☹

radoslava
15. máj 2008

Lubi a poobede mozeš mojko

dadka212
15. máj 2008

Veď sa dohodnime troška viac dopredu nikedy na pondelok alebo aj iný deň, aby sme sa vedeli viaceré zariadiť a by sme sa stretli viaceré, potom aj malého nejako spracujem aby išiel spať vtedy kedy to vyhovuje mne 😎

dadka212
15. máj 2008

Inak používate umelé flašky pre detičky? lebo tu je o tom diskusia, že niektoré sú škodlivé, tie ktoré obsahujú polycarbonát http://www.babetko.sk/forum/viewtopic.php?t=752... a tu je tabulka:
01 = PET = polyetylen "tereftalat"
02 = PE-HD = polyetylen "high density"
03 = PVC = polyvinychlorid
04 = PE-LD = polyetylen "low density"
05 = PP = polypropylen
06 = PS = polystyren
07 = ostatne vratane zmesi (vratane polykarbonatu = PC!!!)

"Bezpecne" by mali byt 1,2 a 5. 7-mička je nebezpečná!!!

radoslava
16. máj 2008

Ok tak navrhnite termin my sa prisposobime
😀

krajcoanka
16. máj 2008

dadka, to fakt? 😲
ako myslíš že je myčka nebezpečná? Ja tam davam umývať flaše-maleho.V navode bolo že sa to môže. 😲
a ake flašky su škodlivé?aj avent? 😖
to mu tuším kupim sklenenu. ☹

dadka212
17. máj 2008

Krajčoanka sedmička v trojuholníku čo je na flaške je nebezpečná 😉 a sú medzi nebezpečnými výrobkami aj Avent flaše 😠

sylvie
17. máj 2008

😒 to sa mi ani nechce verit, ze by sa predavali nebezpecne flase.. ved by ich uz davno stiahli z predaja, nie?

mimikyky
21. máj 2008

mŕtvo ☹

radoslava
22. máj 2008

Lubi ahoj my mame od utorka večera horučku

dadka212
22. máj 2008

Maťo je tiež horý má salmonelu, a z toho trpí nechutenstvom a vysokými horúčkami 😔

leva
22. máj 2008

Ahoj,Romanko zasa od rana kycha,tak dufam ze na neho nieco nelezie 😒 Dadi chuda male,s coho dostal?

dadka212
22. máj 2008

levi neviem...možno jogurt, vajce, mäso.....ideme na kramáre na infekčné tak tam mi dúfam povedia viac, ale našťastie vraj nemá infekčnú...

leva
22. máj 2008

Tak drzim palce,nech ste cim skor fit 😉

dadka212
22. máj 2008

ďakujeme 🙂

leva
24. máj 2008

Ahojte 🙂 Dadi,ako sa mate?

mishka711
24. máj 2008

ahojte hlôasim sa este so slovenska museli sme si predlzit holiday pretoze moj manzel musi este ku dr budu mu prepichovat nosne dutiny mal tam nejaku cystu ci co no aj my sme tu ochoreli ale uz je lepsie to ta zmena a vy ako mate dadka skore uzdravenie 😉

dadka212
24. máj 2008

Ahojte 🙂

Dik Mishka 🙂

Levi už je to lepšie už kaká také normálnejšie hovienka aj troška lepšie papá, takže už sa to asi lepší 🙂 a Romanko ako? nič mu nakoniec nebolo?

sylvie
25. máj 2008

ahojte,
teda dadka, ze salmoneloza, chudatko male.. pre dospeleho je to narocne a nie este pre take male dietatko.. drzim palce, aby to co najskor preslo..

mimikyky
25. máj 2008

ahojte

u nás, ešte keď som bola s deckami sama, tak mali slmonelózu všetci trraja naraz!!!! to bol ale horor! Miška mala vtedy rok a pol, a keď ich dali do nemocky, Denis ju tam prebaľoval, lebo sestričky na to...
a dokonca si z nemocky doniesli ovčie kiahne

takže prajeme skoré vyliečenie

dadka212
25. máj 2008

Baby ďakujeme 🙂

Mimi to ste si tiež užili 😖 ale hlavne že sa z toho dostali 😉

sylvie
26. máj 2008

ahojte, kde ste kto?
kocky a kalupinka sem este chodi? ani si nepamatam kedy som ju tu naposledy videla. zaujimalo by ma ako sa ma.. ona nam valstne zalozila tuto temu..

krajcoanka
26. máj 2008

ahojte.No my sme prišli z dovolenky v sobotu večer.Včera som chcel ísť na MK, ale pri uspávaní som zaspala spolu s deťmi a nechala som otvorené okno. Zobudila som sa o 3,15 ráno na strašnú zimu 😲 😖 . Samozrejme už som potom nevedela zaspať.Zaspala som okolo 5-už anií neviem kolko presne bolo hodín 😠 .

sylvie
28. máj 2008

krajcoanka, a kde ste boli na dovolenke?
hihi, ja o 5:00 uz pomaly vstavam.. 😉

krajcoanka
29. máj 2008

sylvi, vo Viedni.
To spanie je katastrofa.Odkedy som s 2.x bola tehotná, tak sa mi to strašne narušilo.Dovtedy som problemy nemala-strašné. 😠 Ale nieje to pravidlo, stane sa to občas, ale je to hruza ked nemôžeš zaspať a chceš.Inač som si všimla že väčšinou svieti mesiac, ked nemôžem zaspať. 😝

sylvie
31. máj 2008

krajcoanka, aj ja som mavala problemy so spanim a tiez to bolo vacsinou ked bol mesiac v splne.. pocula som, ze to mava viacej ludi.. ja som zacala pouzivat taky levandulovy sprej, ktory si nastriekam na vankus a a na pyzamo, ta vona ma velmi ukludnuje a odkedy ho pouzivam, tak uz nemam problemy so zaspavanim..

a vo Viedni sa vam pacilo? ako dlho ste tam boli? my sme boli vo Viedni naposledy na vylete (nakupy nepocitam) este ked sme boli slobodni.. 😉)

krajcoanka
1. jún 2008

sylvie, boli sme tam týždeň u kamošky a mali sme vela na plane. ale keďže nám väčšinou pršalo, tak sme boli nakupovať-mynuli sme 300e ☹ a posledne dva dni bolo slnko, tak sme boli kuk do parku-schonbrun a malí krmil veveričky.Však kukni foto, ak chceš.
Inak sme chceli isť do zoo, ale nam to nevišlo-časovo ☹