Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mixka
4. feb 2009

ahojte 🙂

pytam sa preto konkretne na modru, ze tam pozeram bytiky a je aj v ponuke nieco co by bolo fajn, ale nejak moj manzel nezdiela moje nadsenie ☹ ako realne vyzera vase cestovanie do prace, ak chodite do ba ??? su rano a poobede zacpy ??? je tam dobry detsky lekar ???

anavi85
4. feb 2009

mixka - ahojcek, moja teta byva v kralovej pri modre a ne cestovanie nadava, lebo cestuje na 7 rano do prace(do BA) a vraj je to hrozne( vraj v BA su hrozne zapchy), ale to nesuvisi priamo. Ono zalezi od toho kam cestujete do prace a co sa tyka doktorov, tak nepoznam ziadneho detskeho v modre

mixka
4. feb 2009

anavi a chodi teta autom ci autobusom ???

mishka711
4. feb 2009

baby z modry kde presne byvate lebo podla fotky nepoznam anavi vy ste sa tam asi pristahovasli alebo?a mixka ty si tiez s modry??nepoznam aspon na tej fotke je ta malo vidiet a dvojicky taka rarita v modre ze?? 🙂

mixka
4. feb 2009

mishka, ja nie som z modry, ale zvazujeme v modre kupu bytu, tak sa popredku informujem co to obnasa 😀

katuskak
4. feb 2009

ahojte baby, mixka ja som pracovala v BA a v poslednej dobe teda teraz som doma na MD, ale keď som chodila do práce to už bolo veselé, Pezinok upchaný pri Tescu a v BA ako kedy, ale lepšie to už nebude ľudí pribúda áut pribúda len cesty nie a nie prispôsobiť. Kedysi som cestovala do práce pol hoďku a teraz aj trištvrte hodinku až hoďku a to ma manžel vozil autom, no a z práce to záleží kedy končíš.

greta24
4. feb 2009

Mixka, tiez som cestovala do BA, vlakom je to rychlo, ale nechodi z Modry, autobusom to trva, ja so cestovala z Pk do Mlynskej doliny asi hodinu a pol, poobede dlhsie 😒

mixka
4. feb 2009

ja som tiez doma na md, takze zatial by som nedochdzala nikam, ale co potom... tak zvazujeme a spekulujeme, ale jednoduche to nie je veru 😖

mimikyky
4. feb 2009

ja cestujem do Ba pravidelne len piatok a nedeľu.....piatok idem s dcérou z Ba akurát okolo 15:15-15:30 z intráku,kt. je pri patrónke, takže Pražská už je plná, a od zač. Grinavy sa ide len krokom krôčkom 😉 a zácpu od mesta po tesco obchádzame zozadu okolo lidlu...

dadka212
4. feb 2009

Mixka ono je to tak ráno, smerom od Modry do Pezinka celkom fajn akurát ráno býva trocha zácpa z Vinosad do Pezinka. Potom keby ste odbočili smerom na Senec a tam na dialnicu tak tam neviem aké sú cesty ale v Pezinku je to ráno o hubu 😝 v podstate celý Pezinok ráno sa ide akoby krokom až po tesco, potom sa to rozbieha lebo v Grinave je už 4-prúdovka...a poobede zas smerom z Grinavy do Pezinka a aj Pezinok býva narvaný 😝
...ale ono zas záleží aj na tom o kolkej cestujete...

Lucia no už je to celkom fajn, ďakujem za opýtanie 🙂 zajtra ideme na kontrolu...

lucia963
4. feb 2009

Dadka tak držím palčeky nech už je to v poriadku...

dadka212
4. feb 2009

ďakujeme 😵

radoslava
4. feb 2009

Ahojte no my sme včera išli ku kamaratke do Dunajskej Lužnej tak tam je to snad este horšie ako u nas v PK.
Tam su tie zacpy uplne katastrofalne neviem či to na ten smer poznate. Tam sa tiež vela stavia same rodinne domy vsetci blavaci tam utekaju ked chcu byvat mimo.
Ja teraz tie zacpy do Pezinka velmi nezaživam ale za to si ich este velmi dobre pamatam. Je to tu hrozne hlavne ze slubuju obchvat len neviem kedy.

radoslava
4. feb 2009

Lubi zlatino ako sa mas.
Inak pisala mi Katka z Rače pamataš si ju že sa chce stretnut. Dohodli sme sa a samozrejme aj teba som mala zavolat na stretko , ale Katuške ochoreli deti takze teraz to nevijde. Ale velmi nas chce vidiet. Ozve sa ked detičky vyzdraveju.

mimikyky
4. feb 2009

ahojte kočky 🙂

radka, jasné,že si ju pamätám 😉

radoslava
4. feb 2009

Lubi tak ked sa ozve dame rande.
OK 😉

anavi85
5. feb 2009

mixka - chodi autobusom, lebo autom ma ovela viac stresov

mishka711
5. feb 2009

ahojte u nas krasne snezi co je v irsku nezvycajne aj sa to uzdrziava tak maly si moze uzit aj snehu v irsku 😀 kedze bol len raz na svk a co nove v pk a okoli??

lucia963
5. feb 2009

u nas momentalne je hmla a včera pršalo takže je take sychrave počasie... 🙂

katka76
5. feb 2009

a okrem toho nemozneho pocasia su po chodnikoch super mlaky, takze momentalne je terezka cela happy, ked sa mi ju nepodari ustriehnut a ona stihne do nej skocit - takze z vonku prichadzame po kolena mokri

radoslava
5. feb 2009

Veru Kati aj my chodime domov mokry a špinavy ako s...e 😀

katka76
5. feb 2009

poobede sme vytiahli odrazadlo a pre kubka kolobezku ako keby bola jar, ale aspon sa trocha vysantili. dnes som s nimi sama, mm ma firemnu akciu. ale zajtra vyrazam do ulic ja 😀 - radsej sa vsak nebudem vytesovat, lebo mi bude zle ako minule ☹

radoslava
5. feb 2009

Veru Kati , tak sa radšej predčasne neteš.
Inak pozerala som fotky mas zlatučke detičky. A aj ta poznam z Cvičenia na fitloptach z JUDO HALY.
Ja mam Sabinku možno si ma pamatas

afry
5. feb 2009

BABY JE TU NEJAKA MAMINA S VNICNEHO

dadka212
5. feb 2009

Afry do tejto témy nikto z Viničného nechodí...

lucia963
5. feb 2009

ahoj Dadka ako ste dopadli na kontrole?

dadka212
5. feb 2009

Lucia dobre ďakujem, len sme tam čakali od 10:45 až do 14:15 😝 skoro ma porazilo, a najlepšie bolo že sme boli vnútri 3 minúty....ale pipik je v poriadku takže o rok na kontrolu 🙂

A ty čo ako sa vodí? sprav fotoalbum aby som videla malú 🙂

anickacelistka
5. feb 2009

mixka, ak na nasu stranku este zavitas - co sa tyka tej Modry. No ja Ti mozem v podstate povedat len to, ako sa tu mam ako mamicka, kedze sme sa sem pristahovali, ked som uz bola na MD. Su tu otrasne chodniky pre kociky, ale inak krasne malomestecko, kde vladne klud. A vsetko je tu tak milo pribrzdene - mam na mysli vyvoj napr. co sa tyka vystavby novych bytov ci obchodov. Mne to vsak vyhovuje. V podstate je to taka vacsia dedina. Detske ihriska nic moc, chcem povedat, ze nejake moderne pekne detske ihrisko tu vlastne ani nie je. Iba take co ostali este zo socializmu. Cestovanie do Blavy by vedel posudit moj muz. On je vsak ten typ, co si radsej privstane a ide do roboty v Ba 40 minut. On hovori, ze ked sa chce clovek chce vyhnut uplne zapche, mal by odchadzat z Modry najneskor o stvrt na sedem. Z prace chodi az vecer okolo pol siedmej, siedmej, kedy uz zapchy nebyvaju. My sme chceli ostat zit v Blave, ale sme sa rozhodli kvoli detom ist do Modry, aby mali aj nejaky kontakt s prirodou a su tu vlastne aj ich babka s dedkom

katka76
5. feb 2009

radi jasne, ze si na vas pamatame a teraz chodite do inej skupiny alebo vobec. my sme ostali skoro vsetci stari a martinkina mamina caka babo - o mesiac, len zrazu sa zjavila s bruchom 😨

lucia963
5. feb 2009

dadka,no už som skušala urobiť albumček no všetky fotky mam veľkých rozmerov a skušala som to aj cez ten skicár a stravila som pri tom neviem kolko a nešlo mi to tam dať,musím to nejako pozmenšovať..