Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
27. máj 2009

Dadka, držím palce 😉

mishka711
27. máj 2009

juj Dadi no neboj on sa vytlaci coskoro heh ja som bola vcera na 3D a zevraj to bude tiez dievca no tesime a hlvne ze je vsetko okno nie 😉

mimikyky
27. máj 2009

Dadka, môj Denis bude mať 1.6 16-te narodky 😉

bumbrlicek
27. máj 2009

Ahojte kocky, aj ja som Pezincanka, mozem sa k vam pridat??? 🙂

mimikyky
27. máj 2009

jasné 😉

bumbrlicek
27. máj 2009

Inak som z juhu, byvame pri plavarni v tych vysokych batovkach...mam syna Martina ma 2 roky 8 mes. a je to riadne sidlo...

greta24
27. máj 2009

Vitaj Bumbrlicek 😀 😀 😀

dadka212
27. máj 2009

Mimi ďakujem 🙂 a to je pekný dátum Deň detí 😵

Mishka no super, takže aj vám sa asi zadarila babizňa 😵 ale máš pravdu je to úplne jedno, lebo najhlavnejšie je aby boli detičky zdravé 🙂

Bumbrlicek ahoj 🙂

bumbrlicek
27. máj 2009

dadka, tak drzim palce, nech porod zvladnes co najlepsie. Velke deti sa naozaj rodia tazko, nas Mato mal 4480g ked sa narodil, podla utz mi lekar povedal ze bude mat 3800g, takze sa trosku sekol 🙂 ...

Mishka - aj ja blahozelam k dievcatku 🙂

dadka212
27. máj 2009

Bumbrlicek ďakujem 🙂 fúha to sa teda riadne sekol 😀 ale hlavne, že je OK 🙂

mimikyky
27. máj 2009

bumbrlicek
aj u jedného môjho "kusu" sa riadne sekol doktor na UZV........vraj uau, bude to 4600 a bolo našťastie len 3600,ale to bolo aj tak moje najmenšie dieťatko 😀

katuskak
27. máj 2009

ahojky bubrlicek 😉
Dadi držím palce nech to máš už teda čím skôr za sebou a úspešne, ale veď to je dobré, že doki naordinoval veeeeľa sexu horšie by bolo keby zakázal 😅 i keď s takým brušinom je žena rada, že žije a gúľa sa... a kde budeš rodiť?

dadka212
27. máj 2009

Mimi tak ty si teda rodila sloníčatká 😀 aj mne teraz "hrozí" ale nevadí...

Kati chcela by som na Antolskej ale je tam hrozný nátresk, tak budem dúfať, že budú mať miestečko aj pre mňa 😅
a ďakujeme 🙂

katuskak
27. máj 2009

teraz je tuším v každej pôrodnici nátresk, nejak sme sa rozrodili 😝 neboj nejaké miestečko sa určite nájde

dadka212
27. máj 2009

no v to dúfam...lebo teraz sa rodia také "dovolenkové" detičky 😀

ivkab
28. máj 2009

Babulky nas mal 3650 no a pri porode mi dal riadne zabrat. Vraj taketo velke deti su aj vdaka vytaminom ked mamicka uziva. Pri druhom budem uzivat len prve tri mesiace a dufam ze mimco bude max 3kg.
Dadi prajem lahky porod a nech je to co-by-dub 🙂
Ja som rodila v Ruzinove. v ten den tam bola okrem mna len jedna mamicka. Ta len prisla a za chvilu odysla ze porodila. Ja som skapinala od bolesti a kricala a porodila som skoro az o jednej. O dva dni neskor tam bolo tusim trinast porodov doobeda. Bolo to hrozne na vzdycharni mamicky pomali zakopavali o seba. Ale to neovplyvnis. ked musis tak musis no nie?
bumbrlicek a Matulko vitajte 😉 😉

dadka212
28. máj 2009

Ivka no tak to ti verím, že ti dal zabrať, mne aj ten môj maličký kmínik a čo potom budem robiť teraz 😅 ...
ja neužívam žiadne vitamíny, iba keď sme začali plánovať tak kyselinu listovú a to som brala vlastne 3 mesiace...ale ja mám tú tehu cukrovku tak preto mi malá v brušku priberá vela...lebo ja sa proste neviem niekedy ovládnuť a sladkosť si dám 😠

bumbrlicek
28. máj 2009

ivkab - dakujem 🙂 inak ja som neuzivala ziadne vitaminy, len som jedla strasne vela ovocia a hlavne broskyne, bolo leto a to som bola schopna zjest aj kosik broskyn denne. A ked som ja rodila tiez bol v porodnici pekny natresk, este po porode sme dva dni boli na porodnici az potom ked sa uvolnilo nas prelozili.

dadka - no veru pri tehu cukrovke si treba davat fakt pozor a drzat dietu.

katavinka
28. máj 2009

Dadka, nestresuj sa tým. Vôbec to tak nemusí byť. Mojej sesterke robili tesne pred pôrodom odhad a povedali jej 3600, malá mala presne 4,900 Pekne sa sekli. No a mňa tiež furt strašili, že bude veľké, mala som zakázané ovocie - broskyne a hrozno, ale jedla som denne plnooooo, proste hrozno mi nikto nezakáže 😀 a drobec mal 3590. Som bola presvedčená, že prekonám sesterku a figu 😀

radoslava
1. jún 2009

Dobre ranko
vsetkym detičkám prajem vsetko najlepšie ku dnu deti.
Škoda len že počasie sa stale nechce polepšit a zase budeme bud doma alebo v nejakom nakupnom centre 😀

greta24
1. jún 2009

Vsetkym detickam krasne MDD !!!!!!!!!!! 🙂

mimikyky
1. jún 2009

veru veru,krásne MDD 😉

my už sme stihli včera osláviť, aj pubošááááá 😉 dnes už som 16rokov mamááááááááááááá 😀 😀 😀

radoslava
1. jún 2009

No tak to gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

dadka212
1. jún 2009

Ahojte pisem z porodnice... Danielka sa nam narodila 29.05. o 23:55 mala 3050g a 50cm 🙂

lucia963
1. jún 2009

Dadka tak gratulujeeeeeeeeeeem.... 🙂

katavinka
1. jún 2009

Dadka, vítam babuľku, nech vám robí len a len radosť 🙂 Blahoželááám 🙂 !

mimikyky
2. jún 2009

Dadka, gratulujem 🙂 a prajem všetko dobré 🙂 🙂 🙂 !

bumbrlicek
2. jún 2009

Dadka, srdecne blahozelam, tak vidis nakoniec vobec nebola velka 🙂

iinuska
2. jún 2009

Dadka, gratulujem, aj nas Adamko mal podobne miery 3020g, 50cm. 🙂

radoslava
2. jún 2009

Gratulujeme a zelame obom vela zdravička a skory navrat domov.