Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

elliana
8. sep 2007

nazdarek...kto sa s kym stretol? Fuha, asi som nieco zmeskoala.
Inac, caute...Ja som od levy vzdialena asi 10 metrov vzdusnou ciarou a nevideli sme sa odvtedy, co odisla v juli na dovcu. Ale v tomto pocasi sa moc riesit neda, uz ani neviem, ako to tam vonku chodi. Najskor choroba, aj ja aj Zoja a potom to pocasie...
Mimikyky, hnevas????????????????????????????????????????
Ja sa k vam na tu kavu chcem vtirknut..Ved mne uz obcas harasi. Ked som videla dochodcu jest, MM som povedala, ze ako "chutne papa", no, ako batola

radoslava
8. sep 2007

Eli super tak uz sme tri.
Mimiky cas upresnime mas pravdu este je cas do stvrtka a Eli tebe vyhovuje den a poobedie.
Maji jasne pamatam si. A vraj na prvom casto deticky placu bude lepsie uvidis 😉

maaja
8. sep 2007

no hej, druhe uz bolo lepsie ... ale mam pocit ze este je maly na take aktivity 🙂 totiz nechce sa nejak aktivne zapajat

elliana
8. sep 2007

Radi, vo stvrtok ano a tiez je lepsie poobede, aj ked ja sa pridam az okolo 16tej, mala chrni do pol stvrtej

radoslava
8. sep 2007

To je ok Eli ved Mimiky pisala ze mali spi cca do 15,00 tak stretko dame mozno na 16,00 a bude co vy na to?
Maji nemoze to byt tym ze je ospaly alebo hladnucky. Ja som sa vzdy snazila hodinku predtym nakojit malu a potom som ju uspala a hura na plavko. Mala bola najedena a vyspana a bolo dobre

mimikyky
8. sep 2007

o 16,00by bolo asi rozumné 😉

idem hajať, dobrú nocku 🙂

maaja
8. sep 2007

napapany bol - papa pred piatou, o piatej ideme z domu, o siestej plaveme ... skor unaveny ☹ ale nijako ho neviem nastavit ☹

radoslava
8. sep 2007

Mimi dobru

elliana
8. sep 2007

bru nocku, idem asi aj ja, rano /dufam, ze az rano/ mam skoro budicek.
Paaaaaaaaaaaaaa

radoslava
8. sep 2007

Maji a kedy spinkal
Eli dobru nocku ja budem mat asi budicek o chvilku 😀

radoslava
8. sep 2007

Dobru nocku

maaja
8. sep 2007

myslim ze do pol stvrtej ☹ asi hodinku ... on mi vydrzi hore dve hodky a potom zalomi ... ale cestou v aute si pospal ... cesta trva 20 min ... inak po plavani bol uz taky unaveny, ze mi zaspal pri tom ak som ho obliekala 🙂

katka432
9. sep 2007

radi,manzel byval v sarom meste a chcel ist dakam do tichsieho prostredia,do pk som sa vratit nechcela,(ani neviem preco)a tak sme zvolili racu,ale teraz by som sa tam vratila hned 🙂

katka432
9. sep 2007

mimi,ja viem,je to na nervy,ja som niekedy hotova z jednej dcerky a to som kedysi tiez ccela mat 4.no teraz uazujem ci nebudu stacit dve,he 😀
mimi,ja zasa nemam nkoho tu,aspon ze manzel je skoro stale doma 🙂

katka432
9. sep 2007

maaja,neboj to pride postupne
babule,a mozem sa k vam pridat aj ja,ved aj ja som teoreticky z pk 😉

katka432
9. sep 2007

ozaj maaja,nasa tiez minule plakala a to preto bo bola mooooooc unavena,tak sme odisli o 10min skor.ked sa nam pred plavanim na 10min vyspinkala(ona cezdem spi vecinou maximalne 10-15min.)tak bola spokojna a plavanie sa jej pacilo.a po plavami nam spinkala 2hod v kuse..jaaaaaaaaaaaj,to bolo radosti,mat cez den trosku klud,je unas rarita,hehe

leva
9. sep 2007

Ahoooj,konecne doma boli sme cez vykend v raci na oberacke,normalne som hotova 😅.Este ze sa to kona len raz do roka 😀 Ako ste sa tu krasne rozkecali,pripravuje sa tusim stretko 😉Eli,vam je uz fajn?

katka432
9. sep 2007

leva,no tu oberacku nezavidim,aj nas to caka.ufff ☹

leva
9. sep 2007

katka a mas sa na co tesit,je dost hrozna a rastie dost na husto,po minule roky tak nebolo,kedy idete?bud tyzden je v raci vinobranie a potom o tyzden je v PK. 😉

katka432
9. sep 2007

neviem este,bo otec je mimo sr tak je vsetko na mame ako sa rozhodne 🙂 ja to taaaaak neznasam 😖 na pk vinobranie sa uz moooooooooc tesime 😀

radoslava
9. sep 2007

Kati aj sa tesim na vinobranie velmi. Zboznujem to fakticky.
Maji fakt neviem preco plackal myslela som ze unavou ale ked ti zaspal pri obliekani tak ho to riadne zmohlo.
Bude to lepsie uvidis 😉

maaja
9. sep 2007

radka cau - diky za podporu v tom plavani ;)

kedy je to PK vinobranie ? a co to vlastne je ? kedze o dva tyzdne sme oficialne Pezincania - teda okres PK 🙂 tak by sme sa prisli mrknut ...

mimikyky
9. sep 2007

vinobranie ja naozaj super, aj my sa už tešíme 🙂

maaja
9. sep 2007

to je nejaka akcia v meste ? dneska som bola v TT na ten ich jarmok - celkom fajn 🙂

mimikyky
9. sep 2007

oberačkové slávnosti, stánky s burčákom, samé mňamky, kolotoče, stánky, muzika, všakovaký kultúrny program...
pre každého niečo 🙂

radoslava
10. sep 2007

Maji je to 21-23.9. a na www.pezinok najdes aj program predbezny a to vsetko co napisala mimiky.

elliana
10. sep 2007

bre ranko, na vinobranie sa teda tesim aj ja, supeeeer, len aby pocasie vyslo.
Levi, hej, z sme zdrave, ja sice este trosku soplim, ale Zoja je uz ok

radoslava
10. sep 2007

Tak to aj ja dufam ze bude pekne.
Minuly rok tusim prsalo a bolo aj dost chladno ze?

katka432
10. sep 2007

no mi sme minuly rok teda poriadne zmokli.........snad sa to tento rok nezopakuje, 😀

radoslava
10. sep 2007

Aj ja dufam Kati ze bude pekne. Skoda len ze tento rok neuvidim ohnostroj.