Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
30. nov 2007

ahojček

preávajú sa tam aj hračky, ale ja som tam väčšinou chodila na handry, sem tam hračka, a v priemere som tam nechala 70 e

leva
30. nov 2007

ahoj,je tu miekto?

maji4
30. nov 2007

Ahoj ja som

leva
30. nov 2007

Jejo,ahooooj 🙂 Ako sa mate?

maji4
30. nov 2007

Fajn a vy???

maji4
30. nov 2007

Pozerala som vaše fotk no ste tam úžasný všetciiiiiiiii 🙂

leva
30. nov 2007

Vdaka,tiez dobre,Lili uz spinka?A Polovicka je doma?

leva
30. nov 2007

Ja som kukla vase uz davnejsie,krasna je ta vasa Lilianka,aj stretko som videla,ale bolo veselo 😀

maji4
30. nov 2007

No to teda bolo 🙂 🙂 🙂

Áno je doma akurát sa napchávame vaječnými venčekmi 😝
To zasa bude výčitiek 😝
Áno už spinká v poslednej dobe mi strašne zle spí budí sa každé 2 až 3 hodiny no na hubu padám hlavne ráno v noci kojím v polospánku ..............

maji4
30. nov 2007

No nejako to musím prežiť ale vieš čo mi nejde do hlavy keď bola bábätko teda úplne maličká mi prespala celú noc a teraz...........
Chodím radšej o 9-10 spávať aby som si aspoň trošku pospala. 😒

leva
30. nov 2007

Taka mala hladoska je 😉Darceky nakupene?

leva
30. nov 2007

Neviem posudit,mne zazrakom prespali obaja celu noc,no ale ked som kojila,tak raz za noc bola mala hore.Predsa umele viac zasyti.

maji4
30. nov 2007

Ani nie len pár potom budeme nakupovať po vianociach ked budú velkéééé výpredaje 🙂
A vy čo už máte nakúpené???????

maji4
30. nov 2007

No idem ja do hajan za malou tak sa tu majte pekne a ozvite sa niekedy 😉
Vás už dosť dlho čakáme ,že sa ukážete 🙂

leva
30. nov 2007

Presne tak by som to riesila aj ja keby som nemala malu uz taku velku,predsa uz to nejde,no poucim sa a pojdem po vianociach na nakup na dalsie vianoce 😀 Nieco mam,no zajtra ideme s kamoskou do Rakuska,tak tam pozrem.

leva
30. nov 2007

Urcite prideme,no vzdy do toho nieco prislo,tak sa majte krasne 🙂

mimikyky
1. dec 2007

ahojte kočky 😉

tak čo leva, ako bolo v rakúsku?

leva
1. dec 2007

Ahoj mimikyky,bolo fajn az na to ze sme to tam chvilu hladali,no mala si veru pravdu,bolo tam malo predavajucich a ani oni nemali bohvie co.Boli sme pri tom pivovare a este v niakej hale,no kupila som len jednu peknu zimnu ciapku malej.Nakoniec sme sli do tych obchodov,co su pri pivovare,take velke parkovisko tam je a tam su take obchody,niaka tako predajna,drogeria a rozne,tam sme stravili najviac casu,dobre ceny oblecka aj hraciek tam mali,tam som pokupovala nieco,no planovala som viac,uz bolo dost hodin,este sme sa zastavili v peny markete,sladkosti a podobne,no nachodena som riadne.Jeden pan chcel na tej burze za pansky sveter na zips,bol sice Puma,ze 20e,nebol novy,skoro ma rachlo,dost sa my to zdalo.Kam to chodievas ty?okrem pivovaru a haly,je este niekde?

mimikyky
5. dec 2007

ja neviem či je tam pivovar, ale odbočí s na ten pľac kde je burza pred takým podjazdom pre autá, o inej vo svechate neviem

leva
5. dec 2007

No ano,to je ten pivovar,tak sme dobre boli.No malo predavajucich ako si vravela,nabuduce pojdem v nedelu ale to asi az v lete.No ale co ma zarazilo,vsetko sa tam predavalo dost draho na to ze to nieje nove.

mimikyky
5. dec 2007

neviem, ja som bola vždy véééľmi spokojná 😉

leva
6. dec 2007

Tak to je fajn,aspon mozem dufat,ze ja so akurat isla na kocku.

mimikyky
6. dec 2007

ále, tak to neber, nabudúce bude určite lepšie 😉

a ozaj, kde všetci zmizli?

mimikyky
7. dec 2007

ahojte kočky 😉

Majki dostal parádny darček, zápal priedušiek, a k tomu mu ešte doktorka preťahovala dnes aj pišuláka 😢 , strááášne plačkal, a teraz tiež chvíľami 😢 ,
pred chvíľkou mal 39,3teplotku,
na zajtra mu ani tortu nebudem dokončovať, posuniem to na nedeľu, možno mu bude lepšie, dúfam

katka432
7. dec 2007

lubi,to mi je luto,drzte sa zlaticko a pohladkaj za mna anielika,nech sa rychlo uzdravi 😉

dadka212
7. dec 2007

Chudatko maličké ☹ nech sa čoskoro uzdraví 😉

a to mu ho preťahovala nasilu??? 😕

mimikyky
8. dec 2007

áno dadka, nasilu ☹

a dnes máme dva rôčky, zajtra vložím foto s tortou 😉

katka432
8. dec 2007

blahozelame Majkimu!!!ako ste oslavovali a ko mu je??

dadka212
8. dec 2007

Blahoželáme Majkimu 😉 a nech je mu lepšie 🙂

bože veď to by sa nemalo nasilu 😨 🤐 dúfam, že nám sa to podarí uvolniť samo od seba 😝

mimikyky
8. dec 2007

ďakujeméééé 😀

dostal darčeky, ale tortičku bude mať až zajtra, lebo som si myslela, že dnes ešte bude mrzutý ☹ , zajtra to doženieme 🙂