Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
10. jún 2007

Uz od stredy? v kuse ☹

leva
10. jún 2007

Dnes ako poprsalo,aky dobry vzduch je 🙂 Ale dobre sprchlo,potok sa leje ako hrom 😲 A dnes ani zaby nepocut krkat,co to bolo predosle dni,hotovy orchester.Mi mame okna k potoku tak vsetky zaby sme poculi a to sa este tak oziva, 😒

elliana
10. jún 2007

levi, ako niekde na samote, vy by ste mali platit priplatok za take zvuky 😉 😀
MM prisiel vo stvrtok pre veci a odisiel ☹

leva
10. jún 2007

A viez ze som bola aj prekvapena ze mi to krkanie nevadi,ono ako keby to aj ukludnovalo 😀 To macky ked maju ruju alebo psi ked zacnu neskoro vecer alebo skoro rano brechat ako splaseny tak to ma ide slak trafit 😠

elliana
10. jún 2007

tie macky to je strasne, normalne mam niekedy pocit, ze su to ludske vykriky, neraz som sa aj zlakla

leva
10. jún 2007

Ale mame tu pri potoku....zabky,vraj hady,,,brrrrr,kacky,vraj aj niake tie potkany...no hotova zoo 😀

leva
10. jún 2007

Ano oni maju zvuk ako dieta alebo zena ako keby vzlikala 😲 a ked pozries s akeho tmaveho miesta to ide...az strach 😕

elliana
10. jún 2007

presne, som asi posera, ale niekedy sa az bojim...nejdes k nam na panaka? 😀

leva
10. jún 2007

je to na krok 😀 😀 Skoda ze nemame oproti sebe balkon 😉 morzeovka s baterkou 😀 do kelu uz ma aj taha spanok len chcem kuknut to finale bailanda a stale davaju reklamu,natahuju to ako zuvacku.Niaky blazon sa tu premava na aute a pisti gumami,flekuje,to su ale posahanci,

elliana
10. jún 2007

levi a ako to v bailande vyzera?

leva
10. jún 2007

Zajtra poobede mame zas besiedku v skolke,uz som stoho unavena 😅 poslednu dobu sama besiedka 🙄

leva
10. jún 2007

Je tam pato a viki vo finale.Drzim patovi,no ale hlasovaie je velmi vyrovnane,tak neviem 😖

leva
10. jún 2007

boze ono to nema konca 😠 zas tam strcili miesto reklamy spevakov,ja uz kukam na jedno oko a kratim si dlhu chvilku tu.

elliana
10. jún 2007

no, nakoniec som to kukla aj ja, ale uz idem hajat.Pa

leva
11. jún 2007

Ja som to dopozerala a hned som bola tvrda 😀

leva
12. jún 2007

Ahoj eli,M uz mas domka?Dnes padali ale velke kvapky 😕

leva
12. jún 2007

tak som kukla augustovky,tak uz ho mas doma 😉 a mala vazi viac nez krpec,?

elliana
12. jún 2007

tovj maly kolko vazi? Mala je teda dobra buchticka

leva
12. jún 2007

Mali mal naposledy 9kg,to bolo tak 2 tyzdne dozadu.Tvoja mala je dlha,co ma baculate to su licka 😉 inak rucky ma jemnucke,mali ma ako obrik oproti nej 😀

elliana
12. jún 2007

fuha, ale vyzera taky vacsi, ako Zoja, ale mala je asi fakt taka ubita....no, je jedno, kolko vazia, len nech su zdravi...

elliana
13. jún 2007

ahoj babule, ako? Barja nas nejako obchadza, vsak?

megie
13. jún 2007

Ahojky elli, ako ste sa vyspali? My málo, ale celkom dobre..a práve sme sa donadžgávali oškvarkami 😀

elliana
13. jún 2007

mnaaaaaaam, to by som si dala....Spime celkom dobre, hlavne, ze je dnes rano trosku chladnejsie, hned to poznat na malej, dlhsie spi

megie
13. jún 2007

aj nám sa lepšie spí ked je takto 🙂 Ale potom sa mi chce aj v robote a to nie je bohviečo... 😀

Ozik, a ako ste prišli na meno Zoja? aa..zabudla som koľkože máš ročkov? 😉

elliana
13. jún 2007

mne sa to meno paci nejaky ten rocik..ani neviem..MM si musel dllllllho zvykat na meno, myslim, kym bola mala v brusku...ale ked sa narodila, povedal, ze by jej ani nic ine nesedelo

ja mam 25

megie
13. jún 2007

Aha, to je fajn...My budeme mať Petra alebo Sáru. V poslednej dobe bolo síce Sár dosť (Inak aj mne sa to meno páči už vyše roka a pol asi a vtedy som o nom moc nepočula, iked v r. 2004 patrilo k veeľmi používaným - že ich dávali novorodencom dosť), ale ked pôjde malá do škôlky a do školy tak ich nemalo byť v triede 5. Veľa Sár by malo byť o 3 triedy vyššie... - jaké vypočty, čo... 😀 😀

leva
13. jún 2007

Ahojte,eli barja je s Majkom v nemocnici,mandle,potom ti povie 😉

leva
13. jún 2007

Zoja aka zlataaaa 😉 mali zubac 😀 aj nas je uz zubaty,Simi v jeho veku nemala este ani jeden zub,jej isli dost neskoro ale ako prvy tak potom isli ako huby po dazdi 😀 preto sme ani nestihali vsimat...ako...kedy...kde 😉

elliana
13. jún 2007

ahoj levi 😀

leva
13. jún 2007

Ahoj co robkate,mali spi tak upratujem a sem tam nakuknem sem.