Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
23. aug 2007

Tak veru,k moru by som isla hned,my sme boli toto leto v Taliansku dva tyzdne,no aj nam malo bolo.

radoslava
23. aug 2007

To ti verim, buduci rok mam slubene Chorvatsko auto a ked budeme moc posluchat mozno aj niekam letecky. Inak ja som este nikdy neletela dost sa bojim a este k tomu ked to furt pada 😀

leva
23. aug 2007

Mas pravdu,aj ja mam strach z lietania,letela som raz aj to len na leteckom dni vo Vajnoroch na takom strasne pukajucom malom lietadle,no poviem ti mala som teda dost,bola som rada ked sme pristali 😀 Tiez uz teraz premyslame kam na dovcu buduci rok,bud Taliansko alebo Chorvatsko.Je to sice este daleko,no vzdy ked sa vratime z dovolenky,pol roka preberame ako bolo super a druheho pol roka kam pojdeme a ako bude 😀

radoslava
24. aug 2007

No klobuk dole ja by som do toho maleho lietadla urcite nesadla. 😉
Bala by som sa, a nahovarala by som si ze ten pilot nema skusenosti ze je to male a pripadne stare a co ja viem co este.
Chodite na nejake oblubene miesto v Taliansku alebo vzdy inde?
Juj milujem ich zmrzliny ale hlavne more 😀

megie
24. aug 2007

Ahojte Pezinčanky, kedy je teraz vinobranie? ktorý víkend? lebo sa to tuším nejako mení v závislosti od Modry, aj ked už PK má vinobranie každy rok.. dik 🙂

radoslava
24. aug 2007

Megi tento rok je vinobranie 21-23.9. pozri stranku tusim www.pezinok.sk a tam je aj program na cele vinobranie predbezny

megie
24. aug 2007

dik, pa 😉

leva
24. aug 2007

Ahoj radka,v Taliansku sme boli prvy krat,boli sme v Lignane,bud.rok pojdeme inde,nech toho viac spozname. 😉

sylvie
25. aug 2007

ahojte, akurat som sa vcera pytala manzela, ci je v Modre tento rok vinobranie.. povedal, ze tento rok su namiesto vinobrania, oslavy 400. vyrocia slobodneho kralovskeho mesta, myslim, ze je to tyzden po vinobrani v Pezinku.. takze pojdeme pozriet, ale urcite pojdeme aj na vinobranie do pezinka.. tento rok budem moct jest a pit co sa mi zaziada a nebudem sa musiet ponahlat domov na kojenie.. takze si to urcite poriadne vychutnam.. 🙂

radoslava, neboj sa lietania.. ja som letela uz vela krat, prvy krat ked som mala 10.. urcite to je bezpecnejsi prostriedok ako auto a hlavne ovela komfortnejsi.. 🙂

my tiez planujeme ist buduci rok do Chorvatska, ale skor asi tym lietadlom..

mimikyky
27. aug 2007

Sylvie
prajem Ti všetko najlepšie k meninkám 🙂 🙂 🙂

sylvie
28. aug 2007

mimi, dakujem velmi pekne 🙂

radoslava
28. aug 2007

Ahoje a Silvinke vsetko naj k vcerajsim meninam.
Mimiky ako bolo na dovolenke?
Silvi asi mas s tym lietanim pravdu ale ked v telke zacnu hovorit o padani tak si vzdy poviem ze neletim nikam.
Levi ja som tiez bola v Lignane , tam je krasne juj bola som tam s mojim muzickom na predsvadobnej ceste. Brali sme sa potom ale az o 3 roky 😀 😀 😀

leva
29. aug 2007

Ano,Lignano je velmi pekne a je tam toho vela pre deturence,rozne parky.

radoslava
29. aug 2007

V Lignane je ten Aqua park alebo si to s milim s inym mestom?

leva
29. aug 2007

Ano je tam naj aqapark,guliverlandia,ta tam mozno este vtedy nebola.Inak ty si mi radila,pisala som na temu kam s detmi este pred dovolenkou a pisala si mi ze si tam uz bola a ze sa ti pacilo 😉

barja
29. aug 2007

No ahojte babulky,Levy tuším som ťa čapla pri počítači 😀 Tak aj nám prišiel ten papier zo školy a tiež budeme 1.C Som rada, že budú spolu aj keď im asi nedovolí sedieť v jednej lavici 😉 Myslím kvoli tomu vyrušovaniu 😀 Veď aj v školke ich museli rozsadiť 😀 Tak uvidíme sa najneskor v pondelok!!!

radoslava
29. aug 2007

Levy ja uz ani neviem co som presne pisala. Ale v Taliansku som bola v Lide a Lignane a to v obidvoch mestach 2 krat. Organizovala sa tam dovolenka z cerveneho kriza bolo to lacne tak sme s rodicmi chodili.

radoslava
29. aug 2007

Raz som bola aj s Matkom ale to som pisala 🙂

leva
30. aug 2007

Ahoj Barjus,tak sa ta skola pomalicky zacina,som zvedava ako to krpci budu zvladat.Je ozaj super ze budu spolu v triede a tiez je fajn ze ich tam bude viacej s nasej skolky,poznaju sa a nebudu mat take stresy.

radoslava
30. aug 2007

Juj skola, no tak toto bude moja nocna mora, ked o niekolko rockov pride aj nam taky papier 😀

mimikyky
30. aug 2007

u nás už tá nočná mora straší v plnom prúde 🙂

Lucka nastupuje na osemročné gymko, Mima ide do tretej, Denis do deviny,čaká nás pihláška na SŠ...

kupujeme zošity, a blbinky do školy,
včera som zháňala babám dajaké oblečko, neviem.kam mám ísť ešte pozrieť, dajako sa nedarí ☹

Ozaj, pozdravuje vás Lucka 20, varovala nám morča keď sme boli na dovče, a je to super baba, tiež sme sa bavili aj o stretku

radoslava
30. aug 2007

ahoj mimiky ak bude stretko buduci tyzden tak tu niesom, ale kedze niektore mate skolakov a prvy tyzden nebude asi med lizat tak to nechame na potom ze 😀

maaja
30. aug 2007

ahojte .... chodite niektora plavat s babetkami do MOKO ?????????

radoslava
30. aug 2007

Ahoj Maji ja chodim. Uz mame za sebou prvy kurz

maaja
30. aug 2007

jeeej, fakt ?
a ?????????? ake to je ? a budete este chodit ?

lebo my ideme od pondelka 🙂 o 18.00 hod ...

radoslava
30. aug 2007

Ano tiez zaciname v pondelok ale kedze budeme na dovolenke tak zacneme az o tyzden a budeme dobiehat.
My budeme chodit PO a ST o 13,20
O 18,00 je dost neskoro ci nie?

maaja
30. aug 2007

no ja neviem ze ci je to dobry cas ... nevyberala som ja, ale oni mi tak urcili .... ale mozno to bude ok ... doplavame, prideme domov a ideme spinkat 🙂 ja teda neviem, sama som zvedava ... ale aspon budeme mat cely den a navecer pojdeme plavat ... a zrejme sa z toho aj dost unavy, nie ? inak Marek mi papa o piatej a potom az o deviatej, takze aj tak by to mohlo byt ok ... uvidim ...

kolko to plavanie trva ? myslim cas odkedy pridete az kym neodidete ...

radoslava
30. aug 2007

Maji ak tebe vyhovuje potom je to OK mne by to nevyhovovalo. A mas pravdu cas urcuju oni.
No tak napr. ked sme chodili na 12,45 plavat.
Tak sme tam boli uz o 12,15 to sme sa prezliekali, sprchovali atd
V bazene od 12,45 -13,15 potom sauna a zase ocista ako sprchovanie a podobne.
No vymotala som sa odtial cca o 13,45

maaja
30. aug 2007

aha, takze taka hodinka ?

mna tiez najprv zarazil ten cas plavania, ja som totiz chcela niekedy doobeda ... ale uz nemali volne ...

preco by ti to nevyhovovalo ???? v com je problem ? si priamo z PK ?

radoslava
30. aug 2007

Ano som z PK lenze mala chodi spavat o 20,00 ale niekedy skor 19,30.