Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

lucia963
29. jan 2009

dobrú noc aj tebe 🙂

dadka212
29. jan 2009

Luci keď sa myškou nastavíš na tú pidi fotku tak sa ti objaví pas a tam máš údaje o nás 😉 a teda aj kedy mám termín a kolko má už narodené dieťa 🙂 takkže termín 5.6.2009
a ďakujem za pochvaly 😵

anickacelistka
29. jan 2009

Caute, vitam nove maminy a chcem sa spytat vsetkych mamin, ci by mi nevedeli poradit niekoho, kto ma prave kiahne v nasom regione. V Modre je vraj epidemia kiahni, aj som stretla dve deti, co ich prekonali, ale uz neboli infekcne. Rada by som, aby to moje deticky absolvovali co najskor.

krajcoanka
30. jan 2009

ale ste sa tu rozpísali 😉 🙂
anička, stačí keď pôjdeš nachvilku posedieť do čakarne a trošku sa detičky zblížia 😀

Inak dadi ja som na tom ešte horšie ako tehu. Nemôžem od 1,30 spať. Išla som skorej do postele zobudila som sa o 1,30, lebo Davidko nemohol spať a od vtedy som hore. Som zvedava kto pôjde dať zajtra (dnes) malého do škôlky.... 😖
Inak zase máme kašel a nadchu. Hlavne Davidko. Od jesene je to už ale štvrtý x 🙄 .Takže ráno, keď sa ovšem zobudím 😀 pôjdem k dokine.

Akurát sa muž zobudil že ide dať malého cikať a už sa zase pocikal. Za túto noc už druhý x 🙄 . Tak som zase prezliekala periny.No aspoň som využila čas. 😅

Inak vítam katuskuk,luciu, nelinkupk a všetky maminy ktoré tu dlhšie neboli 😀

Dadi, mi sme mali to isté s pimpulákom. Tiež kázala vyplachovať a naťahovať kožičku 😝 a že mame dojsť na kontrolu a ked sa mu to nebude sťahovať, tak to chirurg. odstrania. Zatial je ok, tak som tam ani nebola. 🤐 😒 . To musí byť strašne bolestivé taká OP. ☹

aida
30. jan 2009

Ahojte
Lucia Bianka uz krasne vyrastla ako to rychlo leti. 😉

greta24
30. jan 2009

Vitam vsetky nove maminy, ja byvam na Severe, tak mozno sa tam niekedy stretneme. Dnes som musela ist do roboty, tak si maly uzil tygricata a oplula ho opica, myslim, ze dnes bude dllllho spat 😀 Vidis Anka, to je super recept na nespavost 😀 😀 😀

krajcoanka
30. jan 2009

gretka, to si pracovala s malim na chrbte?Tak to si inak v takej zime neviem ani predstavit 😝
Inak aka protekcia, aj ja si chcem pohladkat male tigriky... 😕

dadka212
30. jan 2009

Anička veru nikoho takého nepoznám 😝

Anka to je hrôza s tými pipíkmi, normálne by som bola radšej židovka by mu spravili obriezku a bol by svätý pokoj a nikdy by nemal žiadne problémy 😔
...ale robím mu kúpele v repíku plus mu tam striekam striekačkou ten repík...a jedna baba čo si sňou píšem v termíne tak jej malý to mal tiež a plus mu dali aj framykoin 😝 ja len dúfam, že repík zaberie, lebo inak ideme v pondelok na kramáre na kožné....
...a teda s tým spánkom ti nezávidím, musí to byť hrozné 😔 a Davidkovi skoré uzdravenie 😉

Gretka téda robíš mi chute na ZOO, už sa teším na taký apríl a pôjdeme s malým už ho to konečne bude baviť 😵

greta24
30. jan 2009

Anka, este nepracujem, bola som len podpisat nejake papiere kvoli daniam. Tygriky sme len pozerali, lebo boli vonku. Inac, maleho to tak unavilo, ze spal do pol piatej ! Tiez sa chystam do zoo ked bude teplejsie, teraz je vela zvierat zazimovanych. 🤐

mimikyky
31. jan 2009

ahojte kočky
chcem sa s Vami podeliť o jednu nemilú skúsenosť:
tento týždeň sa v pk otvorila nová cukráreň, "alan..." v uličke medzi námestím a plusom,vedľa keb..u,majiteľom je ten turek čo vlastní aj ke..b...
mala som tam robiť prevádzkárku,ale v stredu som to vzdala, lebo: v cukrárni je povolené fajčiť, je v nej síce pekný detský kútik, síce s nebezpečnými zástrčkami, väčšinou nevykúrený musela som mamičky upozorňovať na to, ale mamičky nefajčiarky sa väčšinou otočili na päte a odišli, a nedali si ani len kávu............v strede cukrárne má majiteľ svoju "obývačku" sám to tak nazval, má tam kožené sedenie,televízor, kde prijíma svoje turecké hlučné návštevy a celý čas,od 8-takmer rána tam v kuse fajčia.......ak tam náhodou zavítate s deťmi,bude im ponúkať taký "puding" to nazýva,je to mascarpone krém na tiramisu,je doť studený a podľa papierov nie moc vhodný pe šušníkov...........zákusky tam má talianske, viď napr avion či aupark, vazerajú lákavo, v prvé dva dni aj chuťovo sú v poriadku, ale to sú tie,čo sa dovezú mrazené a smú sa predávať len 3dni,, a on to neberie do úvahy, za jeden pýta 2,20 a vlastne po troch dňoch tiež!!! takže.......čítajte medzi riadkami z.á.r.... o ničom!!! aj pri varenej čoko a krémoch...........
veľmi som sa tešila,že bude v pk cukroška s pekným detským kútikom, v lete aj vonku + zmrzka, ale..............
ja som ho upozornila,že za takéto niečo nechcem byť svedkom takýchto praktík, radšej budem naďalej doma,a hľadať si robotu niekde,kde sa dodržiavajú záručné doby a pod...
tak len toľko 🙂 záleží mi na detičkách,a nechcem aby im bolo ublížené!!!

mimikyky
31. jan 2009

aida
takže takže zatiaľ sa konkurencie báť nemusíte 😉

dadka212
31. jan 2009

Mimi som si všimla, že je nová cukriška, som sa tam aj chystala keď pôjdeme najbližšie do mesta, ale podla toho čo píšeš radšej nie 😔 ďakujeme za upozornenie 😵
ale je to sila čo sa stvára v takých zariadeniach, kde vlastne chodíme kvôli deťom a tým pádom dám aj nejaký ten koláčik okoštovať krpcovi 😝 no nič tam určite nepôjdeme....

greta24
31. jan 2009

Mimi, nevedela som o tej cukrarni a teraz vidim, ze som ani o nic neprisla. Myslim, ze takyto podnik by si mala otvorit nejaka mamicka, lebo ta vie, co je pre deti bezpecne a nebude im kazit zdravie dymom a salmonelou 😝

mimikyky
31. jan 2009

no,dievčatá, veľmi som tam chcela robiť,pozdávalo sami to lebo veľa krát som robila v kaviarniach s detským kútikom, a bolo to super, dokonca som aj povarovala keď mamička skočila na wc...
ja som ho veľmi upozorňovala na nevhodné veci čo sa detí ako návštevníkov týka,ale on ma odbil,že aj mamičky fajčia apod...
a to,že ma obchytkával a urážal za postavu,to sa mi nestalo ani v žiadnej reštike a dokonca ani keď som dávnejšie robila v krčme!!!

mimikyky
31. jan 2009

gretka,keby som na to mala prostriedky,už dávno by som to spravila...........
mne už teraz len naďalej zostva doprošovať sa za robotu,každému vadia deti, a pritom ja ich mám tak zabezpečené ano nikto 😉 muž robí na smeny a keď náhodou treba,tie tri hodky povarujú aj decká ak sa náhodou s mužom kryjú naše smeny..........a ďaľším faktom je môj vek,nemám 17,ani 20...........

aida
1. feb 2009

ahojte
mimikyky dakujeme 🙂 ja som sa tiez tesila na tu cukraren ale asi tam ani pozriet nepojdem. Ja si myslim ze vela takych turkov a juhoslovanov nedodrziava predpisi do kedy maju co skladovat. 😒

greta24
1. feb 2009

Tiez sa po materskej vratim do svojej roboty, aj ked je to daleko a robia sa vikendy a sviatky, lebo v mojom veku uz sa tazko hlada ina robota, navyse, v zoo som uz 20 rokov, nic ine robit neviem 🙄

anickacelistka
1. feb 2009

Mimikyky,je dobre, ze si nam o tej cukrarni takto pravdivo popisala. Ja mam tiez istu skusenost s jednou cukrarnou, kde som robila volakedy, ked som mala 16 ako brigadnicka. Pracovnicka vzdy v pondelok vylepsovala stare kolace, kde bola slahacka - odobrala ju a nastriekala tam cerstvu, takze vyzerali ako cerstve. A celkovo som pobehala ako studentka neskutocne vela brigad aj v pekarnach ci konzervarnach a viem, ze idealne to teda nie je uplne asi nikde. Napriklad nascipana pracovnicka baliaca chleby ci rozky v prepravkach okakanych od vtacikov... No ale cest vynimkam, urcite existuju! Verim tomu teda. A ked sme uz pri tejto teme. Ako studacka som bola tiez v Amerike v mekaci, kde som robila hambace. Neskutocne nieco, co sme tam absolvovali... Raz sa stalo volaco s kanalizaciou a ta nechutna voda zavalila kuchynu, kde sa vyrabali hamburgery... Uplne nepochopitelne bolo, ze nikto mekac nezatvoril a pracovalo sa dalej... My sme stali v smradlavej vode a vyrabali jedlo Amikom. A ti to smrad-nesmrad kupovali! Welcome in America! Ja som velky skeptik po mojich skusenostiach ku vsetkemu, co si nevyrobim sama, ale zase si myslim, ze co oko nevidi, srdce neboli. A na nieco zomriet musime.
No ja co sa tyka mojho dalsieho posobenia ako zamestnanej osoby, rozmyslam, ze budem mat radsej tretie dieta... Asi tym iba oddialim ale problem. Nuz, uvidime o dva roky, ci ma to bude este na MD bavit.

krajcoanka
2. feb 2009

😲 😲 😲 -chýba mi tu smajlík zo stojatými vlasmy. Tak to je strašné! A nedalo by sa nahlásiť na inšpekcii? Však to je uplne proti pravidlám že tam ma detsky kutik a fajčí sa tam. To je sila ako sa všade všetko porušuje. 😠
Že im to svedomie dovoli! Ja by som nemohla doma spávať za také niečo. 😠
Mimi, mala si mu poriadnu vypáliť keď ťa obchytkával.Ja by som mu poriadnu uštedrila. Niektorý si myslia že keď je kríza a nieje roboty, tak si môžu dovolovať 😠 😠 😠

mixka
3. feb 2009

ahojte 🙂 je tu niekto kto byva priamo v modre ???

dadka212
3. feb 2009

Mixka z Modry je Sylvie - tá sa dlho neozvala, Anickacelistka a potom neviem 😀

anavi85
3. feb 2009

ahojte, chcem sa opytat ci nahodou neviete o dajakej praci na doma, strasne by mam to pomohlo, lebo som nezamestnana...dakujem

anavi85
3. feb 2009

inak ja chodim do modry ku gynke na namestie

krajcoanka
3. feb 2009

aj Mishka pochadza z Modry, len teraz momentálne žije v Irsku. 😉

dadka212
3. feb 2009

Anavi aj ja tam chodím 😉 a o žiadnej práci neviem 😖

mishka711
3. feb 2009

ahojte anavi85 hej jasom z Modry ale nezijem tam Martine chodi vela zien aj s pk je proste dobra 😀

anavi85
3. feb 2009

jeeeeeeeeee, tak to sa tam mozno niekedy stretneme, gynku mam rada, lebo je taka normalna(ludska) 😀

dadka212
3. feb 2009

možno 😉 oni sú aj podla mňa super aj so sestričkou 😎

lucia963
3. feb 2009

ahojte dlho som vas nebola pozrieť,no do modry chodím aj ja ku gynekologičke,je super,no v pk som mala veľmi zle skusenosti so starým lekarom a na nu som všade počula len samé chváli tak som tam išla. Dadka a ako Matúško už sa mu to hojí?? ☹