Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

krajcoanka
5. aug 2009

dadi 😉

katavinka
9. aug 2009

Ahojte maminky;

u nás je to tiež pestré, hlavne ako sa drobec začal o všetko zaujímať, všade sa dostane, všetko dočiahne, včera skoro uchmatol tanier z kuch, linky, roldor má vyprataný do 5min., o obývačke ani nehovorím, všetko moje dekorácie sú fuč 😝 Snažíme sa chodiť aj von, ale tam sa mi tak neunaví. Keď sedí v trojkolke, tak aspoň všetko sleduje, včera sme sa hodinu po sídlisku vozili, až ma ruka z toho bolela. Chodievate aj niekam na pieskoviská? Ja akosi nemám na to odvahu, pretože ešte všetko dáva do pusy a hlavne som tu nedávno stretla babku s vnúčikom, ktorý našiel v piesku striekačku. Ani len normálne hojdačky tu nie sú 😒

mishka711
9. aug 2009

ahojte dadi pekne fotecky my dovolenkujeme v poprade neni tu tak teplo ako v modre som umierala ake teplo tu pri tatrach je to lepsie 😀

dadka212
11. aug 2009

Katavinka aj mne sa krpec viac unaví doma ako vonku 😝 a my chodievame na ihrisko tu na juhu, tu je také ohradené, takže je to super, krpec nezdrhne a ani tu nie je žiadny bordel od pubišov...

Mishka ďakujem 🙂 a užite si dovču 😉

zuzka88
11. aug 2009

Tak neviem, ako sa mam rozhodnut a kde hladat... ved asi aj keby som chcela, do Senkvic nas nevezme ked nepatrime... pocula som, ze aj so skolkou su strasne problemi
Asi budeme musiet hladat v BA... ani by mi to nevadilo, iba sa bojim, ze keby bolo treba lekara surne, tak je to trosku dalej
S tymi detskymi ihriskami je to asi vsade taka katastrofa... najvacsia istota je mat dajake doma, ale ak byvate v bytoch, tak to je na figu 😒

krajcoanka
12. aug 2009

zuzi, však si k nej zavolaj...myslím že keď už bývate v šenkviciach, tak by ťa mala zobrať

katavinka
13. aug 2009

zuzka, ako sa volá tá lekárka v Šenkviciach? mohla by som sa Ti na ňu spýtať.

krajcoanka
20. aug 2009

Volá sa Koleková....mne sa celkom usvedčila 🙂

mishka711
22. aug 2009

ahojte dlho som u nebolA ale moc ste nepopisali 😀 my uz sme tyzden zase v irl uzili sme si tepla tropicke pre nas a zase sme v nasom a vy akos?co nove

krajcoanka
29. aug 2009

miška, kedy hodíš foto s bruškom?

mishka711
30. aug 2009

anka nechce s ai zmensovat nejak ale ak mas facebook tak tam mam aktualne 😀 najdi si MichaelaGavalierova 😉

krajcoanka
8. sep 2009

babenky, kde ste?čo máte nové?
Mimi, a teba som tu už dlhšie nevidela....už robíš?
Neviete kedy bude tento rok v Pezinku a v Modre vinobranie?

katka76
8. sep 2009

v pezinku je 18-20.9, uz sa tesim, dufam, ze pocasie vyjde. mali by prist nasi, tak bude veselo.
my este vyuzivame teple slnecne pocasie a travime co najviac casu vonku. a samo, zacala skola a urcitym povinnostiam sa nevyhneme.

sarra6
9. sep 2009

Ahojte ale vas tu je. Som tu nova nikoho tu nepoznam. Pristahovali sme sa do Pezinka. Tak snad tu spoznam niekoho na kocikovanie.

greta24
10. sep 2009

Vitaj Sarra6 ! V ktorej casti byvas ?

krajcoanka
11. sep 2009

ahoj sara...ja kočíkovať zatiaľ nebudem, ale keby som, dám vedieť :D

krajcoanka
16. sep 2009

no kde ste pezinčaky?Už sa všetky chystáte na vinobranie? 😀

krajcoanka
16. sep 2009

ešte som sa chcela opýtať...ako je to s gynekologami v okolí PK? Viete mi nieakého dobrého poradiť? Ja by som chcela moju zmeniť, nakoľko som s ňou nespokojná ☹

mimikyky
16. sep 2009

ahojte kočky

anka,tu som 😉 a ešte nerobím ☹ 😠

mishka711
16. sep 2009

ahojte baby vsak tu vobec nikto nechodi to ste take busy asi co?? 😀 my sme chori maly ma zapalene hrdielo tak sme na antibiotikach no podcenila som irske pocasie ...

greta24
16. sep 2009

Anka, ja mam gynekologa v Blave, tychto pezinskych nepoznam
Mishka, aj tu je vraj vela deti chorych, dost sa ochladilo a deti ostali soplave. No snad vam to rychlo prejde a rychlo sa uzdravite 🙂

iinuska
16. sep 2009

anka, ja chodim ku gynekologovi do BA,tak ako greta ,co sa tyka PK nepoznam. Len viem,ze v poliklinike robi Dr.Meszarosova.Ale aka je, to neviem

katavinka
17. sep 2009

Ahojte,

veru, pezinčanky, často padáme doluuuuu, ale myslím, že sa to zmení akonáhle sa vonku ochladí.

krajcoanka a kam teraz chodíš ku gyn.? Ja som k Mesárošovej chcela ísť, keď som ostala tehotná, ale nevzala ma, lebo som mala Všeob. poisťovňu, čo ma viacmenej šokovalo, potom som šla do Budmeríc, 3x a dosť, potom som si radšej rýchlo zháňala druhého v BA a chodila som tam až do pôrodu. Potom už po šestonedelí som začala chodiť do Jura. Keby bola lepšia sestrička, tak sa vôbec nesťažujem.

katka76
17. sep 2009

ahojte, ja som chodila ku gaalovi, ten vsak stihol umriet, kym som sa konecne dokopala k tomu, aby som sa objednala. teraz tam ma zastupovanie, bola som tam na preventivke a v poho, ale kedze nemam problemy, tak asi v poho by bola vacsina

iinuska
19. sep 2009

Ahojte, tak co vsetky ste vonku na vinobrani? Pocasie vyslo pekne,tak to je super 😎

greta24
20. sep 2009

My sme boli na Vinobrani, bolo super, pominali sme kopec penazi, ale malemu sa pacilo - hlavne autodrom 🙂

pippochiara
20. sep 2009

ahojte je tu niekto z Pezinka?

mimikyky
20. sep 2009

ja som 😉

pippochiara
20. sep 2009

ahoj mimikyky a z ktorej casti si?ja som byvala na severe.

mimikyky
20. sep 2009

pippochiara, ja bývam v centre