Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

leva
30. júl 2007

Eli,uz sme doma,ako dobre ze tu je chladnejsie,no ale zas nie dlho 😀 Pokecame,je veru o com,ti poviem ze aj 2 tyzdne su malo 😀

radoslava
30. júl 2007

Ahojcek kocky tesim sa ze som nasla temu kde su maminy z PK a okolia.

radoslava
30. júl 2007

Aby som to upresnila ja som chodila na konik ked som bola tehu lebo som v praci mala internet. Doma mame internet len od piatka takze mam vianoce pretoze som mala slubeny internet na vianoce.
Takze stastne a vesele 😀 😀 😀

elliana
30. júl 2007

Aj tebe stastneeee 😉

radoslava
30. júl 2007

Gratulujem Zojke k 11 mesiacom.

mimikyky
30. júl 2007

Ahojček kočky 🙂

Zojke gratulujem aj ja, samozrejme 🙂
Radke zase šťastné a veselé 🙂 , tuším Ťa z videnia poznám

pomóóóc, byť doma len s jedným dieťaťom je pre mňa strááášna nuda ☹
ale ja sa vlastne nudím stále 🙂 🙂 🙂
ale tá nuda ma asi rýchlo prejde, ráno nám prídu montovať novú kuchyńu, konečne snáď doprerábame, už som tuí aj variť zabudla 🙂

radoslava
31. júl 2007

Ahoj Mimiky tak to sa fakt nebudes nudit, pamatam sa ked sme sa sem pred tromi rokmi stahovali a robili kuchynu . Im to trvalo den a mne dalsi vyumyvat a naladovat tam veci.

leva
31. júl 2007

Eli,aj mi zelame Zoji k 11 mesiacikom vsetko najlepsie,Romanko posiela boztek 😉

barja
31. júl 2007

Ahojte babulky, eli ako si sa mala? Dufam,že sme ti chýbali 😀 😀
mimikyky tak ti závidím,- aj ja chcem novú kuchyňu!! 😉 🙂 Moj muž mi ju slubuje už dva roky a stále nič. No snaď sa niekedy dočkám 😀

elliana
31. júl 2007

Aj ja chceeeem novu kuchynuuuu

Barja, ved vies, ze chybali, som chodila ako bez duse, nikde ani noha, detske ihriska prazdne, obcas som tam stretla nejake tetusky psickarky, iba co som nervy chytila...
A Zoja dakuje za priania...Uf, uz len mesiac a ma rok...To letiiiiii

elliana
31. júl 2007

jeeeeeeeeejda, barja, kraaasne fotecky, zase vam zavidim, aj ja chcem...no parada, ze sa decka vyblaznili, musia mat super zazitok...

leva, foto, please...nech sa aspon pokocham...

leva
31. júl 2007

Eli,fotecky budu,no to musim k tomu dokopat MM,mne to niak nejde 😒

leva
31. júl 2007

Barjus,ty si ale sikulka uz si aj fotecky hodila 😉 uz mas poprane 😀 Veru eli ihrisko je prazdne a nudaaaa 😒 Ked bude teplejsie,planujeme kupko na severe,pridas sa eli?

elliana
31. júl 2007

rada, ved sa obcas idem zblaznit sama so Zojou, aj Katka je este u rodicov a MM chodi neskoro...no brutal
ale od buduceho pondelka mam na prazdninach 3 sesternice, 15, 14 a 12 rocne, pubisky, ale uz sa tesim, MM akurat povedal, ze si musime na vecer nejake akcie naplanovat, ked nam povaruju Zoju

leva
31. júl 2007

Tak to ti poviem,veru uz velke baby,urcite aj zavaruju,treba si to uzit.Ked im bude jedno malo staci skocit do vedlajsieho baraku 😀 😀 😀 No ale veru po tej dovolenke je Romanko na mne stale nalepeny,ani babke nechcel ist,cudzi mu nikdy nevadil,teraz sa mu niekto prihovori a zacne mrncat,taky cecusik s neho je 😀.Uz sam stoji,par krockov dnes spravil,mal stoho velku srandu,no ked sa mu nechce,skace ako opica a rovnovahu neudrzi.

elliana
31. júl 2007

gratulujem ku krocikom, my si asi este pockame, Zoja sa boji

elliana
1. aug 2007

bre ranecko, co mate dns na plane?

mimikyky
1. aug 2007

ahojte kočky 🙂
my čakáme na ujov montérov, prídu dokončovať kuchyňu, sme tu tak trochu uväznený, von môžeme až keď príde tatino

kittyna
1. aug 2007

ahojte mamulky....
Sylvie ak zhánaťe byt, koľko izbový??? Lebo viem o nejakom....

sylvie
1. aug 2007

kittyna, hladame 3-4 izbovy, okolo 70-100 m2.. ty vies o nejakom? 🙂 daj info pls 🙂

mimikyky, akurat minule v telerane bola veronika paulovicova a tiez hovorila ze sa chystaju do horneho smokovca na 3 tyzdne, lebo ze ona je alergicka.. 😉

kittyna
1. aug 2007

sylvie, neviem či vieš že po Modre je zadarmo mag real umiestnený aj na námestí. Máš šancu sa k nemu dostať? alebo mám ti ho zohnať a opísať ti inzeráty?? Viem že minulý mesiac sme tam pozerali na inzerát že niekto predá 3 byt v Modre, a stál okolo 1600000 sk. Ale bolo tam viacej inzerátov.

sylvie
1. aug 2007

kittyna, nemam ho tu teraz, ale aj tu u nas su take stojany, tak mi pls napis c. strany kde by som ho nasla.. dakujem.. alebo ak by sa ti chcelo mi ho napisat do IP, by som bola velmi povdacna..
a ty byvas v Modre? kde presne?

elliana
2. aug 2007

halo, halo babule, pekny den dnes, co? Levi, barja, ste doma?
inac, levi, kukla som foto, no chutneeeee, ja uz chcem vidiet Romankaaaaaaaa

barja
2. aug 2007

Ahoj Elik, Leva išla asi do konca týždňa do Rače tak sme tu ostali samé ☹

barja
2. aug 2007

Jaj Levy krásne fotečky, zas idú na mňa spomienky......... ☹ škoda, tak by som sa tam ešte vrátila!!! 🙂 Asi začnem plánovať budúci rok 😀 😀

kittyna
2. aug 2007

Sylvie poslala som ti IP..
My bývame dole pri cintoríne, s krááásnym výhľadom na cintorín.... 😀
ale to bývame ešte u MP rodičov. Už by sme chceli sa osamostnatiť, ale na to ešte nemáme financie.. ☹

Prajem vám krásny dnik

sylvie
3. aug 2007

kittyna dakujem, aj ja som ti poslala IP..

no teda pri cintorine si neviem predstavit byvat, ja sa bojim ist aj vecer okolo.. 😉 ale vy ste asi zvyknuti, vsak?

a najst dnes dobry byt v modre je umenie a tie ceny idu stale hore.. 😒

anaxamon
3. aug 2007

szlvie tz si teda dobre ranne vtaca🙂 tak skoro hore a uz na MK? 😀

megie
3. aug 2007

ahojte pezinčanky! 🙂

megie
3. aug 2007

mmm, tak nič... ☹