Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

mimikyky
23. nov 2007

fíha, diki, už toľko nechváľ, lebo nezaspím 😀

leva
23. nov 2007

😀 No ale ja pojdem dnes skor do postele,zajtra ma babka 70tku,tak bude veselo.Tak sa lucim a dobru nocku prajem 🙂

mimikyky
23. nov 2007

dobrú 🙂

katka432
24. nov 2007

ahojte babule,tak mi sme od pondelka chory..tri dni mala neita vysoke teploty a vo stvrtok sme boli u lekarky,ta nam dala dake lieciky,teda syrupceky,a ze ma zapalene hrdielko a uska ju bolia,to sme si inak ani nevsimli 😅 tak sme jej to zacali davat,no ale sa nam z nich vysypala...a kakala este vac ako predtym,chudako,aj ritula sa jej uplne zapalila..dnes sme boli na pohotovosti,bo toho vysypaneho bolo este viac,a tam nam povedali,ze lieky mame vysadit a ze jej mam davat ryzovy odvar...fuuuuuuj,a dali nam daky iny syrup,tem si pamatam este s mojho detstva...blee taky humac...
a co vi a vase deturence??

dadka212
24. nov 2007

Ahoj Kati 🙂

Chudatko Neituška ☹ prajeme skoré uzdravenie 😉

My máme iba hrče a modriny na hlave z toho ako si malý myslí, že už vie chodiť, postaví sa a potom sa pustí a bác 😅

leva
24. nov 2007

ahoj dadka 😉

leva
24. nov 2007

Kati,tiez prajeme Neituske skore uzdravenie,tusim to tie decka bere po poradi tie choroby,jedno skonci,druhe zacne ☹

katka432
24. nov 2007

babule,dakujem vam,ste zlate... 😉
dadi,no tak tych modriniek este bude.......... 😅

mimikyky
25. nov 2007

ahojte kočky 🙂

KATULÍK 😀 všetko najlepšie k meninkám 😀

dadka212
25. nov 2007

Ahojte 🙂
Katka všetko najlepšie 😉

katka432
25. nov 2007

zienky,velmi pekne vaaaaaaaaaaam dakujem 😀

mimikyky
25. nov 2007

neni zač, Katka 😉

radoslava
26. nov 2007

Katuska vsetko naj k vcerajsim meninam.
Neituska nech sa rychlo uzdravi slniecko malicke.
Nam uz je lepsie ale tie dva tyzdne bol horor.
Dnes kakala prvy krat za 3tt huste a plackala pri tom chudatko .

katka432
26. nov 2007

radi,aj tebe vdaka 😉
mi sme dnes konecne tiez kakali len raz,ajked to stale bolo strasne riedke..tak dufam ale,ze sa to lepsi.
sabinke tiez drzim prsty neh uz ma potom zlatinko male...

radoslava
26. nov 2007

Kati ahoj no my dnes 6 krat ale huste iba raz riedke ale v norme myslim
Sabinka je vesela hra sa z ockom uz je take velka keby si ju videla a Neituska urcite tiez.
Keby nebola Sabinka chorucka uz mozno chodi lebo sa uz pustala len potom zoslabla a nevladala chodit.
Kati vy ste mali aj uska zapalene

dadka212
26. nov 2007

Ahojte 🙂
Tak aj my sa pridávame do klubu chorých bábätiek ☹ malý to chytil asi od tatina dnes mi začal sopliť a mal redšie hovienka, ale neviem, či mám ísť k doktorke lebo nemá horúčku ani nič len trošku kašle, ale nie tak choro skôr taký suchý kašel 😒 ešte počkám a keby sa to nedajbože zhoršilo tak vybehnem...

katka432
26. nov 2007

juj,radi,tak sa tesim,ze to je uz lepsie..no tak je inak odvazna ked sa pusta,neita sa boji pustit bo vzdy padne na ritku.. 😀
uz sa tesim ked ju uvidim..teda vas..lebo ved sme sa videli teda poriadne davno..tento mesiac ani nechodime plavat
snad nam to neprepadne,bo ma vazne naseru 😠
zevraj hej,ale ja som si to nevsimla,to lekarka vravela..npo neviem teda ci apalene,vraj ju boleli
juj,dadi,tak to mi je luto..dadi,ja by som, pockala,bo dakedy v tej cakarni ochories viac ako si bola..uvidis co bude v noci,a ako to nebude dobre tak zajtra prip,pozajtra chodte,..no drzim prsty nech to prejde..drzte sa

katka432
26. nov 2007

siesy riadok bol ohladom tych usiek,som tam nenapisala.. 😅

dadka212
26. nov 2007

Ďakujeme Kati 🙂

katka432
26. nov 2007

nieje zac 😉

radoslava
28. nov 2007

ahojte nikde nikoho tušim 😀

mimikyky
28. nov 2007

čáááv poď na skype 😀

leva
29. nov 2007

Ahojte kocky,mimikyky,prosimta kedy su tie trhy v tom Svechate v sobotu ci v nedelu?Chceme skocit tento vykend pozriet,pytala som sa kedy to je,no niekto vravi ze v sobotu a niekto ze v nedelu,tak viem ze ty chodis a vies presne a kde to je,vraj niaky pivovar a stadion?Vdaka.

mimikyky
29. nov 2007

ahojček kočky 🙂

leva, býva to v sobotu aj nedeľu, ale lepšie je tam chodiť v nedeľu 😀

leva
29. nov 2007

Vdaka 😉Idem hned hodit info kamoske 🙂

leva
29. nov 2007

A v nedelu je menej ludi?ci viac predavajucich?

mimikyky
29. nov 2007

viac predávajúcich hlavne

leva
29. nov 2007

ok,dik este raz 😉

mimikyky
29. nov 2007

neni zač 😀

leva
30. nov 2007

Ahojte,tak mimikyky ideme zajtra,v nedelu to nevyhovuje,ak sa mozem este opytat,predavaju sa tam aj hracky?Reku kolko si mam vziat zo sebou 😀