Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

dadka212
16. sep 2008

Anka Modré z neba tu o tom Mimikyky píše 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Mimi idem pozrieť na to babetko 😉

krajcoanka
16. sep 2008

a kedy to bude? 😕

mimikyky
17. sep 2008

asi o dva,tri týždne 😉

anezena
17. sep 2008

ahojte maminy, prosim chcems a spytat,idem dnes do PK- su tam nejake obchodiky s detskymi vecami? napr. v tom OC Plus v centre alebo blizko neho? vdaka

krajcoanka
17. sep 2008

ahoj anezena!
V OC plus je hore na treťom poschodí dobrý obchod s vecami a celkom dobré ceny... 😉
a ešte v centre na Kollárovej ul.by mal byť nieaký dobrý obchod ( moja sestra tvrdila že tam dobre nakúpila), pokial už nieje zrušený 😝

anezena
17. sep 2008

vdaka, idem pa

greta24
21. sep 2008

Vcera sme v Pluse chceli kupit malemu rukavice, este taky tovar nemaju ! A detsku termosku tiez nie. Zeby mali nasi predavaci zly kalendar ? 😀 😀 😀

krajcoanka
21. sep 2008

no, tak my sme chceli ísť dnes do rači na hody, no nakoniec sme zakotvili v Modre na vinobraní.Bola kosa, ale vydržali sme 3 hodiny 😵 .Deti boli statočné 😉

dadka212
22. sep 2008

Gretka my sme preto išli do Blavy, síce akurát tam nemali malého veľkosti z toho čo som chcela, ale celkom výhodne som kúpila v C&A nohavice a aj zimnú bundu, aj tenisky so zľavou v Adidase 🙂 akurát budem musieť ísť ešte raz na nejaké zimné boty, lebo tu asi nič nezoženiem...

Anka aj my sme boli v Modre, ale len chvílku prešli sme sa hore dole, nakúpili somarín a išli sme domov, ale malý bol spokojný aspoň koníky videl 🙂

greta24
23. sep 2008

Dadka, tiez budem musiet niekam zabehnut, tu su obchody velmi slabo zasobene. Ked sme boli v Olomouci v H-M tak tam mali super veci, ale je to daleko 😢

radoslava
23. sep 2008

Ahojte aj my sme uz na zimu vychystany. Malej som poobjednavala cez internet kopec zimneho oblečenia akurat topanky zimne este nemame.
V Modre sme boli aj my na Vinobrani a bola tam riadna kosa a mala nam aj prechladla trošku sopli a ma aj horučku.
Gretka my sme boli v nedelu v Blave v Avione a tam je to HaM totalne odveci ved tam nič poriadne na zimu nemali. Ja som počula ze aj v Rakusku je super HaM.
Inak tu v PK zaspali so zimny tovarom konkretne topankami.

radoslava
23. sep 2008

A k tym školkam, ja sa prave rozhodujem či nedam malu do Blavy pretoze aj tak tam obaja pracujeme bolo by to jednoduchšie. Musim ist zistit ako beru v školke čo je pri mojej praci.

greta24
24. sep 2008

Ahoj Radka, tiez sme rozmyslali nad skolkou v Blave, ale neviem, ci mame sancu, lebo najprv beru miestne deti, az potom cudzie ☹ Njblizsie k mojej praci je asi skolka v Karlovej Vsi, a pri tom mnozstve deti, co sa teraz rodi to ruzovo nevidim

radoslava
24. sep 2008

Mas pravdu aj ja sa bojim ze ma odmietnu. Manzelik vcera spomenul či by predsa len nebolo lepšie školku tu aby si tu našla kamaratov. Je na to niečo pravdy. Tak teraz mam dilemu.
Ja mam školku blizko pracujem v Ružinove .

mimikyky
24. sep 2008

Radka, zlato, s tými kamarátmi to je veru tak ako píšeš, mi to zažívame so školákmi

a ako je Sabáčikovi???
Lulu sa vypytuje na vás, či vás aspoň stretne cez víkend, keď bude doma

gretka,
dnes nám došiel pezinčan,a aj tam píšu o škôlkach,že je to na prd

mimikyky
24. sep 2008

🙂

veronkaj
25. sep 2008

ahojte

aj my ideme na vinobranie budeme celý víkend u mojej polovičky a tak budeme tam

to som nevedela že so škôlkami v PK je taký problém

mimikiki - kedy budeš v tom modrom z neba????

mimikyky
25. sep 2008

ahojte všetky,

ahojček veronka 😉 asi budúci týždeň,lebo ten diel čo bol v tv včera,natáčali pred nami,v ten istý deň,no ak to ovšem nepomiešajú medzi ostatnými dielmi,aby nebol stále ten istý komparz

aida
25. sep 2008

ahojte.
mimikyky kazdu stredu cakam kedy tam budes 🙂
vidime sa vsetky na vinobrani 😀

radoslava
25. sep 2008

Zdravim všetkych.
Lubi my mame sopliky , ale von chodime zvačša doobeda ked sa este da. Večer sa jej to vzdy zhorši. Včera ani cecat nemohla lebo nevedela dychat nosom a to som jej ho vysavala dva krat predtym.
Na vinobrani sa urcite uvidime sme tu až dalsi vikend ideme preč. Vydava sa kamoška tak pojdem gratulovat.
A nabuduce Modre z neba urcite budete že?

mimikyky
25. sep 2008

Radka,
ja mám od dnes doma Dena, boli sme aj u dokiny, má hrdlo chytené, dostal ATB, a má podozrenie aj na mononukleózu ☹
DÚFAM!!! že sa uvidíme, lebo Lulu ☹ ☹ ☹
neviem, mali by sme byť, ale čo já Ti víííííííím???

greta24
25. sep 2008

My asi na vinobrani nebudeme, lebo ideme na oslavu k rodicom. Pezincana este nemame, tak som zvedava, co tam pisu o skolkach 😒

krajcoanka
27. sep 2008

Babulky, kedy plánujete byť na vinobraní?My sme boli včera večer (nečakane) od 17,30-19,30 😝 -deťom sa samozrejme náramne lúbilo.... 😅

mimikyky
27. sep 2008

aj my sme boli včera do 18:30 s babami a malým a potom večer s tatinkom sami

my budeme tak priebežne celé poobedie aj večer

krajcoanka
27. sep 2008

no, ešte že to máte tak blízko 😀 😉

mimikyky
28. sep 2008

tak ako? ako?
my sme sa potúlali, decká vyblbli, denis sa stretol prvý krát s alkoholom, trošku burčáku popil, ešte spí, a dokonca mi dovolil odviezť jeho drahú o polnoci domov,taká pocta 😀
a aj s Radkou sme sa povozili na kolotoči 😀

mimikyky
28. sep 2008

ozaj, ani teraz v stredu nebudeme v tv 😒 😠 ☹

greta24
29. sep 2008

My sme boli na vinobrani pozriet len chvilu vecer , ked sme dosli od nasich. Tolko naroda este maly nevidel 😀

veronkaj
29. sep 2008

ahojte

tak máme za sebou moje a dcérine prvé vinobranie

v piatok som sa čudovala sme vydržali do 1,30 ráno a u priateľa ešte s jeho kamošom pokračovali do 4 ráno takže taký fajn nevyspatý sme o 9 v sobotu išli pozrieť na varenie fazulovice, a skúšali sme a tak a chlapci samozrejme vypili si viac ako treba, potom im bolo riadne zle ale nedali si povedať a večer si to pre istotu zopakovali
a v nedelu sme ráno išli pozrieť sprievod a tak a poskúšali všetky kolotoče niektoré aj 2x a večer som už ledva dýchala od únavy

dnes dolámaná no idem po práci uvariť večeru a spať

inak bolo super, prejedla som sa trdelníka - zbožňujem ho a mala som to " šťastie" vidieť svoju polovičku ako ho zlomila - spoločenská únava a to teda sakramentsky riadne.

krajcoanka
29. sep 2008

veronika a inak až na tie "opice" sa ti páčilo?
Dadi včera som ťe zase videla ísť po chodníku rezkím krokom aj s mangelom.Bolo asi 10,30-to ste išli asi na sprievod 😀